Türkiye'den Haberler

7. Uluslararası U F O Müzesi Antalya da Açıldı

 

TÜRKİYE’NİN 3. ve DÜNYANIN 7. ULUSLARARASI U F O MÜZESİ 05 TEMMUZ 2008 Ctesi ANTALYA’DA AÇILDI!

Doğu-Avrupa, Balkanlar ve Ortadoğu’nun 3. “Uluslararası U F O Müzesi” olma özelliğini taşıyan ve Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi tarafından ve ALFEMO Antalya Mağazası sponsorluğuyla kurulan

“Sirius Uluslararası U F O Müzesi”,

tüm Dünyada bu konuyla ilgili araştırma yapan yüzlerce kurum ve kuruluşun data ve arşiviyle de desteklenmiş bir Projedir.

Müzenin açılışını yapan Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan’dan bilgi aldı.

“Uluslararası U F O Müzesi” nde; Eski Çağlardan günümüze UFO olayları fotoğraflar, video görüntüleri, belgeler ve resmi raporlarla , maket ve modellerle sergilenmektedir….

Bu önemli projenin amacı; İnsanoğlunun evrimini ve gelişimini yakından ilgilendiren “Evrende Zeki Yaşam ve UFO Gerçeği” konusunun tanıtılmasına, yayılmasına, halkımızın ve yerli yabancı tüm ziyaretçilerin bu konuda bilgilenmesine ve bilinçlenmesine katkıda bulunmaktır. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan bilgiler ve görsel datalar, UFO Gerçeği ve Dünyadışı Zeki Yaşam’ın kanıtlarını 7’den 70’e tüm dünya insanına sunarak hizmet vermektir.

U F O Müzesini ziyaret edenler, konumuzla ilgili tarih öncesinden günümüze kadar olan tüm bilgileri, fotoğraf ve belgeleri, görsel materyalleri izleme, arşivden yararlanma ve bilgilenme imkanına sahip olacaklardır.

İnanıyoruz ki, İnsan Hayatının, Gezegenimizin ve Evrenin doğasına ilişkin bu önemli konu, çok geniş ve zengin bilgi, belge, fotoğraf ve görüntü arşivimizle hazırladığımız bu önemli proje, her insanın ruhunun derinliklerinden gelen ve bir türlü yanıtını bulamadığı sorulara bilimsel ve akılcı cevaplar oluşturmasını sağlayacaktır..

Adres : Aspendos Bulvarı No:52 Antalya / TÜRKİYE

Tel : 0242- 311 22 95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top