Dünya'dan Haberler

CALIFORNIA - Disk ve Küre Biçimli UFO’lar

CALIFORNIA - Disk ve Küre Biçimli UFO’lar
16.06.2021

HANFORD – Aynı evde oturan Üç arkadaş 16 Haziran 2007 gecesi saat 2’de havada neredeyse hareketsiz duran kırmızıya çalan renkte fırıldak gibi dönen kubbe biçimli bir cisim gözlemlediler. Disk herhangi bir ses çıkarmıyordu ve içinden nabız gibi atan beyaz bir ışık çıkıyordu . Kendi çevresinde hızla dönüyor, fakat bulunduğu yerden pek uzaklaşmıyordu. Yaklaşık on dakika sonra yavaşça uzaklaşmaya başladı. Bu esnada Lemoore Deniz Üssü’ne ait uçakların kalkışa geçerek cisme doğru yöneldiğini gördük. Sonraki on dakika içinde cismi gözden kaybettik. Gözlemin toplam süresi yirmi dakika kadardı.

PALM SPRINGS – 17 Haziran 2007 günü görgü tanığı San Jacinto Dağları’nın üzerinde doğu gökyüzünde yanıp sönen renkli bir küre gördü. Görgü tanığı gece saat 2.30’da uyanmış tuvalet ihtiyacını gidermek üzereyken büyük beyaz bir ışığın banyoyu aydınlatması üzerine şaşkınlık geçirdi. Işık doğudaki dağın zirvesine çok yakındı ve olağanüstü parlaktı. Görgü tanığı kocasını uyandırdığı zaman o da bunun bir yıldız olmak için fazla büyük ve parlak olduğunu ifade etti. Ertesi akşam 9.30 sularında ışıkları mavi, yeşil, kırmızı renkte yanıp sönen bir küre gördüler. Dürbünle baktıkları zaman cismin nabız gibi attığını gördüler. Sabah 4.30’da parlak ışık yine aynı bölgede bulunuyordu ve gökyüzünde değişik renklerde yanıp sönen başka küreler de vardı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top