Türkiye'den Haberler

Denizli’de Fotoğraflanan UFO!

09 Mayıs 2010 Pazar günü saat 17:30 sularında Denizli Çamlık mesireliğinde
H. Demirayak tarafından fotoğraflanmıştır..

Yaptığımız incelemede oval formundaki cismin kesinlikle kuş, uçurtma, çin feneri, balon, uçak, helikopter…..vs olmadığı ve UFO sınıfına girdiği saptanmıştır…

7 Comments

7 Comments

 1. Levent Akça

  06 Mart 2013 at 21:47

  1983 yılı şubat ayı. Sabah 5 de İzmir’e gitmek üzere bir arkadaşımla Denizli’den yola çıktım. Denizli - İzmir yolu en aşina olduğum yol. Bir ara karşıdan çok kuvvetli sarı bir ışık peydahlandı. İlk anda, sanki karşımızda uzaklarda bir dağ var, ve o o dağda ilerleyen bir vasıta ışığı gibi algıladım. Ama, sonra, karşımızda asla bir dağ olmaması gerektiğini hatırladım. Bu arada ışık git gide bize yaklaşıyor ve kuvvetleniyordu. 20-30 metre üstümüzde bizim yolumuza projektör tutarak ilerleyen bir helikopter gibiydi. Ama motor sesi yok. Camları açtık, dinledik, ses yok. Hızımız 80 km. Durmadık. Yolumuza devam ediyoruz, o da önümüzde eskortluk yapıyor. 20- 25 dakika üstümüzde uçarak, yolumuzu aydınlatarak bize eşlik etti. Hızımızı 120 ye çıkarıyorum, o da hızlanıyor, 90 a düşürüyorum, o da yavaşlıyor. Bir müddet sonra gün ışımaya başladı. Farları söndürdük. Yolun sağındaki sıradağların üzerine kondu. Örümcek ayağı gibi bacaklarla dağın üzerinde süründü.Tarlaların içinden geçerek dağlara tırmanmayı düşündük. Göze alamadık.Köyün adı Kavak. Denizli-Aydın arasında Sultanhisar’dan sonra.
  Yıllar sonra (25 sene sonra) KAVAK köyüne gittim. 25 sene önce yaşadıklarımı köyün en yaşlısı bir bakkala anlattım. Adam hiç şaşırmadı. Bu civarda 26 tane ermiş zatın mezarı var. Onlar hergece gökyüzüne çekar ve gün ışıyana kadar gezerler, her biri 18 kg.luk zeytinyağı tenekesi büyüklüğünde NURdan oluşur. Onların kuvvetli ışığını Sen UFO zannetmişsin dedi. Sabah erken saatlerde tarlaya giden herkes onları görür dedi. 1974 Kıbrıs harekatı sırasında yakıtı biten uçağı Kıbrısa kadar götürüp, bombalamadan sonra piste indiren evliya da bunlardan biridir ve burada yatar dedi.Sakin ol evlat dedi bana bu ihtiyar bakkal.
  Konuyla ilgili görüş veya yorumunuzu rica ederim.
  saygılarımla

 2. Taylan

  06 Kasım 2013 at 18:06

  İnanmayın bence yalan söylüyor.Ufo : ne olduğu bilinmeyen cisim geçtikçe gören çoğalıyor.Sizle konuşabileceğim adres varmı.?.

 3. serdar

  24 Aralık 2013 at 10:26

  denizlide ben 2 kere ufo gözlemi yaptım. biri çok yakın diğeri daha uzaktı. yakın olan kuşpınar semtindeki bilinen bir türbenin üstünde bir süre bekleyip sıradışı bir manevra ve hızla uzaklaşıp gözden kayboldu. diğerini uzaktı , misafir vardı balkondaydık. yazları denizlide hep balkonda olunur sıcaktan dolayı. arkadaş şu uçak nereye gidiyor diye sordu , gece vakti sadece ışığı var tabi. baktım bilinen rotalarda değil. daha sonra asılı durdu , helikoptermiş dedik ama gece vakti helikopter pek uçmaz askerden biliriz. sonra korkunç bir hızla uzaklaşarak kayboldu. denizlide bu gözlemler oluyor demek ki.

 4. eyup

  14 Ocak 2014 at 20:25

  ben 2001 yılbaşında gece denizli üzerinde ufo gördüm hemde emniyet müdürlüğü üzerindeyken polisi aradım polis bana hakaret ederek telefonu kapattı

 5. ahmet mehmet

  01 Şubat 2014 at 01:42

  polis hakaret eder başka ne iş yaparki zaten.ufo onun neyine.bir makale okur 10 sene anlatır.normal vatandaşa hergün kimlik sorar.zengini korur.fakiri dinlemez bile.savcı hakimde bunların bir üst modelidir.vergini verirsin sigortanı yatırırsın,doktor beyler yinede bıçak parası adı altında pişkin pişkin para alır.savaş çıkarsa dedenin yaptığı gibi sen savaşırsın,onlar savaştan sonra arsaya tarlaya sahip olurlar güzel yer içerler şükrederler.senin arşa değer belki başın ama onlar cumaya gider sen oluverirsin zındık.

 6. mose

  27 Ağustos 2014 at 14:42

  genellikle tarihi esrlerin yoğun bulunduğu bölgelerle çok ilgilendiklerini sanıyorumerin

 7. Metin

  18 Mart 2015 at 03:20

  Arkadaslar ben Avusturyada gördüm aksamdi 3 tane ayni hizada ve ayni aralikla cok yüksekten direk bir sekilde gectiler hatta ceptelefonunda iki ayri kameradanda cekti millete gösterdim kimse inanmadi yada evren hakkinda cahiller ne anlarla bende bilgisayrims yükledim üc kirmizi isikgi yanan ve hic bir sekilde ses yapmayan normal yolcu ucaginin 2 bilemedim 3 kati bir hizla gectiler ve binun gibi araclarin dünyada yapimi olmadigini eminim oysaki ben taksicim her gün balkonda bir sürü ucak gectigini gören biriyim bu konuda eminim ve o günden beri ilgi duymaya basladim hatta bazen gece taxi sürerken hayal ederim keske beni alsalarda su sonsuz evrendebir seyahat yapsam
  Düsünsenize gezegenler glaxiler günes ebolular vs dünya disi yasamlar ahbe ah nerdesiniz dostlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top