Türkiye'den Haberler

FLASH! Dünya’nın En Önemli UFO Görüntüleri İstanbul Kumburgaz’da Filme Alındı

2 DÜNYADIŞI VARLIĞIN GÖRÜNTÜLENDİĞİ, DÜNYA’DA BUGÜNE KADAR KAYDEDİLMİŞ EN ÖNEMLİ U F O GÖRÜNTÜSÜ İSTANBUL’DA FİLME ALINDI!!

Tüm dünyada büyük yankı uyandıracak ve Dünya UFO literatürüne “en önemli UFO görüntüleri” olarak geçecek olan bu olağanüstü olay, İstanbul Kumburgaz’da bulunan bir sitedeki bir düzineye yakın site sakininin tanıklığında yaşanmış ve site bekçisi Yalçın Yalman tarafından filme alınmıştır.

Bilindiği üzere, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla UFO gözlemleri yapılmakta, dünyadışı yaşama dair sivil ve resmi kişilerce önemli tanıklıklar yaşanmakta ve zaman zaman bu gözlemler amatör kameralarla vatandaşlarımız tarafından filme alınmaktadır.

2007 yazı Temmuz-Ağustos aylarında da Türkiye genelinde birçok UFO gözlemi yaşanmış olup, bunların bir kısmı amatör kameralarla filme alınmış ve yayınlanmıştır…

Aynı dönemde Kumburgaz Yeni Kent sitesi sakinleri tarafından gözlemlenen ve sitenin bekçisi Yalçın Yalman tarafından filme alınan cisimler ise şimdiye kadar Türkiye’de ve Dünya’da çekilmiş en yakın ve en önemli görüntüler olma özelliğini taşımaktadır.

Tüm dünyada büyük yankı uyandıracak ve Dünya UFO literatürüne “en önemli UFO görüntüleri” olarak geçecek olan bu olağanüstü görüntülerde, UFO’ların fiziksel formları ve Ay ışığından yansıyan metalik parlak yüzeyleri ve maddesel yapıları çok net bir biçimde görülmektedir. Daha da önemlisi, bu görüntülerin yakın planlarında UFO’ların içinde bulunan iki varlık silüyeti belirgin bir biçimde görülmektedir.

İstanbul Kumburgaz’daki Yeni Kent sitesinde yaşayan bir düzineye yakın site sakininin gözleri önünde 2.5 ay boyunca değişik zamanlarda yaşanan ve site bekçisi Yalçın Yalman tarafından 9 değişik zamanda toplam 22 dk. süreyle filme alınmış olan bu olağanüstü görüntülerin yapılan detaylı analizlerinde, görüntülerin kesinlikle montaj, maket, özel efekt veya aldatmaca olmadığı kesinlik kazanmıştır. Görüntülerin bir bölümünde 3 cismin birden aynı anda filme alındığı tespit edilmiştir. Dünya’da ilk defa iki dünyadışı varlığın da görüntülendiği bu çok önemli UFO görüntüleri, dünya UFO literatüründe dünyadışı varlıklarında görüntülendiği ve bundan sonrada görüntülenmeye devam edeceği yeni bir dönemi başlatacağına inanıyoruz…

Ufoloji konusunda artık dünyanın en önemli üniversitelerinde araştırma birimleri kurulmakta ayrıca üst düzey emekli askeri ve sivil yetkililer, astronotlar, senatörler, bilimadamları, askeri kuvvet komutanları, albaylar, generaller, savaş uçağı pilotları, radar operatörleri, CIA ve FBI gibi gizli servis üst düzey yetkilileri, savunma bakanlığı yetkilileri UFO’larla ilgili ele geçen kanıtları ve belgeleri halkın bilgisine sunarak artık açıkça itiraflarda bulunmaktadırlar.

“UFO Gerçeği” nin dünya hükümetleri tarafından açıklanmasının artık zamanı gelmiştir. İnsanlık için son derece büyük önem taşıyan ve gezegenimizin tarihindeki dönüm noktalarından birini başlatacak olan bu açıklama, dünya tarihinde görülmemiş bir zamanı başlatarak tüm dünya insanlığını bir araya getirerek, dünyalı kimliğine geçip, gezegenimizde yeni bir barış, birlik ve beraberlik bilinci doğuracağına ve tüm insanlığı galaksiler arası bir iletişim ve bilgi çağına taşıyacak dev bir süreci başlatacağına inanıyoruz..

Gezegenimizdeki ekolojik, sosyal, enerji, sağlık ve küresel ısınma sorunlarının ve değişimin giderek kronikleştiği bu zor dönemlerde, resmi makamlarımızın UFO Gerçeği ile ilgili gerekli adımları ivedilikle atması zaruri hale gelmektedir.

Kamuoyumuzun bilgisine sunulur… Saygılarımızla…

Haktan Akdoğan Bşk.

Alternatif Linkler

Video Google: http://video.google.com/googleplayer.swf?docId=-4187905644509565273&hl=en

Video 2 : http://video.google.com/googleplayer.swf?docId=-3110787418679615639&hl=en

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top