0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İnfinite Madness

• Tam Üye
  • 693
  • Butterfly Effect
Ynt: İtiraf et.
« Yanıtla #45 : Ağustos 05, 2013, 10:52:03 ÖÖ »
gitti de gitti...
böyle bir şarkı var. güzel şarkıdır orhan abiden gelen...
çok önemli adamlar gitti. nedenini hiç anlayamadığım şekilde. bir an kızdılar gittiler...
kigami,masirius,escapee,baybars...kalmadı önemsediklerimin çoğu. kalan da fazla takılmıyor. takılanda sessiz kalıyor . yeni konu olmuyor,ortam sığlaştı...
bilmiyorum mecranın suyu kesildi galiba...

buradaki sessizlikten hoşlanmıyorum.
azalttım siteye girişimi.çok merak etmiyorum da artık...
belki bir sebebi de
(söylüyorum çünkü belki diğer arkadaşlarım bu sebeple uzaklaştı,bilgi olsun diye)
anlamsız,susun yahu mahiyetinde çocuk kavgası ayırır gibi ceza vermeler. yüzde beş ceza aldım. ne demek bu?ve bunun haksız olduğunu düşünüyorum.

itiraf ediyorum ki;
atalante kitap çeviriyormuş. baskıya girdi,çıktı haberi almaya arada bakıyorum. eski heyecanım kalmadığı için çok üzgünüm

İtirafına katılarak , yeni forum şansız diye bilirim , geçiş iyi olmadı.
Torwaks

Deadanddark

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 524
« Yanıtla #46 : Ağustos 05, 2013, 05:32:32 ÖS »
belki bir sebebi de
(söylüyorum çünkü belki diğer arkadaşlarım bu sebeple uzaklaştı,bilgi olsun diye)
anlamsız,susun yahu mahiyetinde çocuk kavgası ayırır gibi ceza vermeler. yüzde beş ceza aldım. ne demek bu?ve bunun haksız olduğunu düşünüyorum.

itiraf ediyorum ki;
atalante kitap çeviriyormuş. baskıya girdi,çıktı haberi almaya arada bakıyorum. eski heyecanım kalmadığı için çok üzgünüm
Bunu söylemek bana düsmez ama kaciriyorum agzimdan, kavga eder gibi yazismalar olmasa cocuk kavgasi ayirir gibi cezalar da olmayacaktir kirintii. Bazen anlamsiz yere uzuyor da uzuyor.Sen öyle demedin,ben böyle dedim,demedim,demek istedim,ne demistin,ne zaman,kim?
Karsida tolerans hic yok,digerinde sabir sifir. Sen bile kactir ah benim yüzde besim deyip duruyorsun.(Verin sunun yüzde besini gitsin  ::)  )
Saydigin o rumuzlar yeganeydi ama x rumuzuna kizdim gidiyorum,yöneticiye kizdim daha da gelmem ne demek? Bugüne kadar onun icin geliyorduysan, git gidebildigin kadar.
Uyari(ci) aldim,tesir etmedi. Yönetmek benim isim.O yönetmesin,uyarmasin.Ben kendimi uyaririm gibi gibi.

Cok lüzumsuz geliyor bu olanlar bana. Ne kadar iyi ve güzeldik,eksildik bos yere.
--> Tidally Locked <--

yenikirintii

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 216
  • dünyada her şey,kendi cinsi olan şeyi çeker;
« Yanıtla #47 : Ağustos 06, 2013, 09:02:48 ÖÖ »
kısa konuşmam lazım: deadanddark ın dediği uzatmalara gelmemeyim...
demek istediğini anladım. ama benim dediğimi çok sığ kabul etmiş olmalısın. derdim ne yönetilmeme isteği ne de verilen cezalar. herhangi bir yaptırımı yok benim için yüzde 5in onbeşin...
sert,azarlar gibi cevaplar var. uzayan bazı konular da çok zevkli idi. çeşitlilik ama altı dolu farkındalık hoş...
sonuç: az gelişmiş memleketimin az gelişmiş bir meslek erbabı olarak, buranın eski seviyesinde olmadığını söylüyorum. aslında ne eski seviyesinde ki!
kalınsağlıcakla,
İki kuşu birbirine bağlasan,ikiside aynı cinstendir:İki kanat dört kanat olmuştur,fakat gene de uçamazlar;çünkü arada ikilik vardır.Ölü bir kuşu,diri bir kuşa bağlasan diri kuş uçar;çünkü ikilik kalmamıştır.

Laedri

• Tam Üye
  • 273
« Yanıtla #48 : Ağustos 06, 2013, 09:44:53 ÖÖ »
Şiştim..

Deadanddark

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 524
« Yanıtla #49 : Ağustos 07, 2013, 08:24:30 ÖS »
demek istediğini anladım. ama benim dediğimi çok sığ kabul etmiş olmalısın. derdim ne yönetilmeme isteği ne de verilen cezalar. herhangi bir yaptırımı yok benim için yüzde 5in onbeşin...
sert,azarlar gibi cevaplar var. uzayan bazı konular da çok zevkli idi. çeşitlilik ama altı dolu farkındalık hoş...
sonuç: az gelişmiş memleketimin az gelişmiş bir meslek erbabı olarak, buranın eski seviyesinde olmadığını söylüyorum. aslında ne eski seviyesinde ki!
kalınsağlıcakla,

En az senin kadar üzülüyorum.
Sert ve azarlar gibi cevaplar vardir ,dogru söylüyorsun ama birbirimize karsi yaptigimiz sertligin yaninda ne ki?
Onlarin ne söyledigi umrumda bile degil, acik ve net söylüyorum iste.
Beni bizim sertligimiz üzüyor.
Gitmeyin kalin iste diyorum,bagira cagira.Sakin olun durun durdugunuz yerde. Sendeki yüzde besi alsinlar bana versinler ne var bunda.
Kalsaglicakla,
--> Tidally Locked <--

ufo_gören_masum_hakan

• Tam Üye
  • 184
  • hayat yaşayınca güzeldir...
« Yanıtla #50 : Ağustos 08, 2013, 08:50:39 ÖS »
gitti de gitti...
böyle bir şarkı var. güzel şarkıdır orhan abiden gelen...
çok önemli adamlar gitti. nedenini hiç anlayamadığım şekilde. bir an kızdılar gittiler...
kigami,masirius,escapee,baybars...kalmadı önemsediklerimin çoğu. kalan da fazla takılmıyor. takılanda sessiz kalıyor . yeni konu olmuyor,ortam sığlaştı...
bilmiyorum mecranın suyu kesildi galiba...

belki bir sebebi de

itiraf ediyorum ki;

kirintii abi giden gider gelen gelir bak mesela bana :D ortama uyum sağladım üzülme be abi ya forum şanlı veya şansız olsun önemli olan yeni kişiler tanımaktır değil mi ? hatta sen benden daha tecrübelisin bilirsin
yahu bende en az senin kadar bu sesizliği sevmiyorum çok canım sıkılıyor akıl fikir yürütücek kimse kalmıyor
bu sesizlik çok kötü insan bunalıyor buradan arkadaşlara çağrı yapıyorum sesiz kalmayın yorum yazın lütfen iyi bir forum olmamız için bu geçerli 

darkorbit forumunda en sinir olduğum şey beni adamların ezmesiydi foruma yeni kayıt oldum diye beni eziyorlardı ve en çok sinirlendiğim nokta adminler onların tarafını tutuyordu ben haklıydım fakat hakımı yiyorlardı bu yüzden yeter dedim üyeliğe son verdim ve bundan birkaç sene sonra haktan abiyle forum istanbul gezici müzede bir konuşmam oldu  bundan bir kaç ay önce buraya o zaman aklıma geldi kayıt olmak

yani açıkçası ben itirafımla beraber bir şeylere anlam verebilmeniz için biraz uğraştım anlaya bildiyseniz ne mutlu bana.

bence hayat yeni insanları tanıdıkça güzel mesela bana insanlar hep ön yargılı davranır çünkü yaşımdan oldukça büyük gösteriyorum arkadaşlarla beraber kamp a gittiğimde bir kız bana bakıyordu ve bana dedi ki anormalsin dedi ve bende onu yemek vakti rezil ettim millete bana kafasını çevirmeye yüz bulamadı millet oraya manita bulmak için gelmiş ehh bana gelince beni sevecek bir kız arkadaşım olsa bende onu severim buda bir itiraf ama şu an ben bunu pek mümkün görmüyorum :D

« Son Düzenleme: Ağustos 08, 2013, 08:54:18 ÖS Gönderen: ufo_gören_masum_hakan »
forum için gerekli bir konuya desteklemek istiyorsanız tıklayınız http://siriusufo.org/forum/index.php?topic=1647.0

ufo_gören_masum_hakan

• Tam Üye
  • 184
« Yanıtla #51 : Ağustos 08, 2013, 09:05:56 ÖS »
kalınsağlıcakla,

En az senin kadar üzülüyorum.
Sert ve azarlar gibi cevaplar vardir ,dogru söylüyorsun ama birbirimize karsi yaptigimiz sertligin yaninda ne ki?
Onlarin ne söyledigi umrumda bile degil, acik ve net söylüyorum iste.
Beni bizim sertligimiz üzüyor.
Gitmeyin kalin iste diyorum,bagira cagira.Sakin olun durun durdugunuz yerde. Sendeki yüzde besi alsinlar bana versinler ne var bunda.
Kalsaglicakla,

dark abi ne yapalım insanlar gider ve gelir bu engelenemez suyun akmasını engellersen o akmak için yol arayacaktır

sizi de anlıyorum kalabalık bir forum istiyorsunuz eskiden olduğu gibi tartışmalar fikirler çoğalsın istiyorsunuz

ama insan çekmek zaten zor insanlar inanmadıktan sonra ne anlamı var ki ama ben de diyorum ki eski üyelerden sadece sizlerden başkası kalmadı bare siz gitmeyin (gitmek istiyorsanız size kalmış benim yapacağım bir şey yok) ama gitmeyin o zaman forumun hali daha kötü olur yeni üyeler hele benim gibi yavru kurtların sürüde ki yaşlı kurtlara ihtiyacı var  8) gayet iyi insanlarsınız gidenler gibi olmayın bence biraz olsun düşünün eski üyelerin görevi yenileri karşılamak ve doğru bilgiyi öğretmektir şu bir gerçek foruma kayıt olduğumdan beri sizin çok eski üyelerden olduğunuzu fark ettim yani siz burada bir çınar ağacısınız eyer gidersiniz gölgenizden faydalanan insanlarda gidecektir ve sonuç forum kapanacak (siz giderseniz çoğu kişide forumu bırakacak benim  gibi :D ) bence düşünün siz zannediyorsunuz ki biz umursanmıyoruz çok sıkıcıyız ama öyle değilsinizi bazen içimden geçer abilerim ablalarım olsa beraber akıl fikir yürütsek yine bu sizin elinizde iyi forumlar  ::)

forum için gerekli bir konuya desteklemek istiyorsanız tıklayınız http://siriusufo.org/forum/index.php?topic=1647.0

ufo_gören_masum_hakan

• Tam Üye
  • 184
« Yanıtla #52 : Ağustos 08, 2013, 09:33:31 ÖS »
sizler için yani eski üyeler için güncel köşesinde konu açtım umarım destek bulur umarım hoşunuza gider...

yenikirintii

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 216
« Yanıtla #53 : Ağustos 12, 2013, 05:42:34 ÖÖ »
aaaa burada ne olmuş...
benim bütünüyle gittiğim yok...
eski heyecan yok. işte bu heyecanımı sağlayan kişiler gitti diyorum. ve eskisi kadar aman forum a bakayım diye de tuturmuyorum. hepsi bu...
bu kadarcık eleştiri ile başımı alıp nereye gideceğim. gerek yok. ayrıca dark ın söylediğinin büyük kısmı zaten doğru. ben de tonlama,tınlama sıkıntısı var. düşüncenin silsilesini kuramamış ve bir sistematik düşünce imişçesine yazan çok kişiyi (haddim olmadığı halde) azarlar gibi yazmışımdır. emin olun değil yüzde 5 ceza 33 bile verseler azaltmadan yazarım.
cezayı veren (kimse/hangi yönetici ise artık) salladı. o ara çok adama yazdı durdu. bu sebep zamanladım,söz ettim.elinde çubuk daldı gürültülü ortama,yaş kuru değdirdi gitti. bu garip ve komik kaldı.önceki,çok önceki bazı cezalar için değildi bu sözlerim...
ayrıca, eski forum teknik sıkıntılar vermeye başlamadan az öncesinde, çok elit bir tabaka oluştu forumda. tarafsız kalabilmeyi ve bunu sonuçlara dönüştürmeyi becerebilineydi,şu an çok popüler olurdu burası. yeni ekşi gibi bir yer olabilirdi. biraz agresif ve bazen pelesengsiz konuşabilen cehane27,ırksala yakın taraftan hep bakabilen bir kigami,ortalama üstü bir baybars,escapee... hatta kendince beni delirtebilen ve maalesef hepte içiniçin (nedense) sevdiğim bir fisheye, uzayda önemli noktalardı...
(hızlı yazıyorum. aklıma ilk gelen isimleri söyledim. başka çok kıymetliler de vardı. masirius gibi)

sanırım; teknik hata şurada oldu.
twitter e,facebook a benzer bir ortam yapalım dendi. ama unutuldu ki, orası boş boş akılan,meslekli bile olsa kişinin hesap yapıp konuştuğu yer oraları. burada azçok konuştuğun konu da fenni bilgin olmalı. kim olursan ol, ortalamanın üstünde dini bilgi,fizik bilgisi ve algoriKma bilgin olmalı...
aman,arkadaşlar benden yana endişeli olmayın. buradan başka hiçbir forum bilmiyorum. işlerim ve heyecanlarım sebebiyle eskiye göre daha az takılacağım. hepsi bu dur.
ne gir demeniz ne de kal demeniz havaya sokmaz beni :-[ ::)
İki kuşu birbirine bağlasan,ikiside aynı cinstendir:İki kanat dört kanat olmuştur,fakat gene de uçamazlar;çünkü arada ikilik vardır.Ölü bir kuşu,diri bir kuşa bağlasan diri kuş uçar;çünkü ikilik kalmamıştır.

Cigarette Smoking Man

• Tam Üye
  • 171
  • Deny Everything
« Yanıtla #54 : Ağustos 12, 2013, 09:19:01 ÖÖ »
@yenikirintii;
Temelli gitmediğinize sevindim. Bazı üyelerin geri döneceklerinden eminim ben. Mesela LLawliet. Kaçırdığım birşey yoksa, aldığı fizik eğitimi, sosyal hayatını biraz kötü yönte etkilemiş ve bazı işlerini aksatmış olabilir. Her fizikçi gibi, bilinmeyene karşı duyduğu merak, onu buradan uzaklaştırmaz. :))

Benim de birşeyler itiraf etmem gerekirse,
Forumdaki konular cidden çok eski. Arşivlik olanları diyorum. Hani bu konuda sayısız olay olmuştur günümüze kadar ama, forumdaki  konular çok eski. Yeni olayları da duyurmak lazım.
Çeviri falan yapmamız gerek...
Sosyal Mühendis...

Atalante

• Administrator
  • Tam Üye
  • 322
« Yanıtla #55 : Ağustos 13, 2013, 12:44:52 ÖS »
Forumu cok bosladim ama az kaldi 1 aya kalmaz eskisi gibi tam gaz burada olacagim.
Deadanddark cok dogru noktalaar deginmis katiliyorum her kelimesine.Bu kusmeler ,kizmalar cok cocukca ama ne yapalim ki erkekler hayatlarinin sonuna kadar cocuk kaliyor(kusenlerin cogu erkek):)
Cok degerli uyeler tanidim burda 6 senedir kimler geldi kimler gecti bazilarinin paylasimlarini gercekten ariyorum
ohazer ,Kigami,escapee,Baybars,Masirius v.b  uyelerden forumca hepimiz cok degerli seyler ogrendik ama gittiler diye de onlari suclayamayiz herkesin gendine gore mantikli sebebi vardir sahsen ben Kigami"ninkini biliyorum ona katilmasam da saygi duymaktan birsey gelmez elden.
Usteki arkadasa da katiliyorum foruma yeni kan yeni konular sart en yakin zamanda bu konuda bir calsma yapmak farz oldu.
“Benim ülkem dünyadır, tüm insanlar benim kardeşimdir, iyiyi ve doğruyu yapmak benim dinimdir.”
Thomas Paine

yenikirintii

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 216
« Yanıtla #56 : Ağustos 15, 2013, 07:34:29 ÖÖ »
(kişi yükselirken)
eski dostlar arasından yeni düşmanlar kazanır....

(ilgiliye: ben, yeni dostum .
bu bir, yaşı büyük arkadaş tavsiyesidir. gelecekteki ilişkilerde uyarıcı olsun diye yazılmıştır. öğütü sadece benim beğenip sevdiklerim kullanabilir ::) 8) )

Deadanddark

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 524
« Yanıtla #57 : Ağustos 20, 2013, 08:50:38 ÖS »
-Merhaba

-Buyrun, ne vardi?

-Uzun zamandir yoksunuz, sizi merak ettik.

-Görmüyor musunuz?, cok mesgulüm.Kitap cevirmem gerekiyor.

-Kusura bakmayin ,rahatsiz ettik galiba.

-Yok, kusura bakmayin.cok yoruldum ve bu yüzden sinirlerim yiprandi da biraz.

-Hmmm, biraz ara veremez misin?

-Aslinda ara verebilirim ama bir an evvel bitmesi lazim.Simdi ara verirsem sonra tekrar ceviriye baslamam cok gecikir diye korkuyorum.

-Cok sürer mi daha?

-Bir ay kadarcik bisey, bitince hemen dönecegim foruma tamam mi, beni merak etmeyin olur mu.

-Tamam , oldu o zaman. Biz foruma gidelim ,sizde cevirinizi bitirin. Sizi bekliyor olacagiz.

(-Ayyyy kiyamam size ben, ne kadar da cok seviyorlar beni.Bende cok özlemisim forumu.Dönünce ne yeni konular,ne yeni yorumlar paylasacagim kim bilir :) Ya yorgunlugumu hemen atamazsam? Yoksa bir ay kadar da tatile mi ciksam? Bu Cin Ali'nin ne kadar cok macerasi varmis yaaa, pffff  )
--> Tidally Locked <--