0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tıngıl

• Acemi Üye
  • **
  • 73
Ynt: Ekin Çemberleri - Belgesel
« Yanıtla #30 : Ocak 06, 2013, 02:30:00 ÖS »
ekin çemberlerine inanmıyorum. benin için tek yeterli sebep birden bire ortadan kaybolmaları  yenilerinin yapılmıyo olmasıdır.

Darkn Rahl

• Yeni Üye
  • *
  • 14
« Yanıtla #31 : Şubat 09, 2013, 04:51:48 ÖS »
Ekin çemberleri hakkında yıllardır belgeseler yapılıyor, araştırılıyor ve herkes farklı bür sunuca varıyor.Bazılar kendisini gördügünü iddaa ettiği ışık kürelerinin sağa sola garip şekilde dönerek oluşturdurdugunu söylüyor. Ben tam 2 yıl önce böle birşeye rastladım, güneş batıyordu ve bizim tarlada traktörün üzerinde oturuyodum, bir anda belgeselde izledigim ışık küresini gördüm.Dedigim gibi bir tane vardı ve garip bir şekilde dönüyordu.Hemen abimi  çagırdım o da  benim gördügüm şeyleri fark etti ama bize uzaktı ve dikkatli bakılmadan anlaşılamıyordu.Bu olanlar 1-2 dakika sürdü ve bir anda yükselerk kayboldu.O olaydan hemen sonra abimle birlikte traktör sürerek oraya dogru gittik ve etrafta daire çizdik yaklaşık bir saat dolaştık ve ardından hiç birşey bulamadık ama belgeselde söyledikleri gibi bu küreler var olduguna inanıyorum ve çemberler bir insanın yapmış olabilecegi gibi dünyanın dışından gelen ddvler tarafından yapılmış olabilir. Bu olay adanada yaşandı.Tarla bizimdir.
Kılıcın keskin ömrün kısa olsun

mett34

• Yeni Üye
  • *
  • 26
« Yanıtla #32 : Mayıs 30, 2013, 05:02:32 ÖS »
N Geographic gercekmi belgesellerinin hepsi ele Aldigi konunun gercekligini cürütmek amaciyla yapilan belgesellerdir
« Son Düzenleme: Mayıs 30, 2013, 05:05:39 ÖS Gönderen: mett34 »