0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kaçırılma Vakaları [Alien Abductions] | Temmuz 15, 2013, 08:51:14 ÖÖ
Kaçırılma Olayı[m]

OnlyColours

• Yeni Üye
  • *
  • 1
Kaçırılma Olayı[m]
« : Temmuz 15, 2013, 08:51:14 ÖÖ »
Merhaba herkese...
Tarihini bile hatırlayamadığım bir kaçırılma olayını anlatacağım sizlere. Belki bilim kurgu gibi gelir, belki saçma, belki de rüya dersiniz. Ancak benim gibi uzaylılara inananların olduğu bir foruma bunu yazmak istedim. Okuyan olur mu bilmem. Her neyse başlıyorum. Sanırım olay 3,5 yıl önce olmuştu. Yatağım cam kenarında olduğu için dışarı bakıyordum. Bir yandan da uzaylıları düşünüyordum ki o zaman daha yeni araştırmaya başlamıştım. O gece uykuya dalarken yanımda birilerinin gezdiğini hissettim. Daha sonra birileri bana dokunuyordu ancak hiç kimse yoktu. Başlarda çok fazla tedirgin olmadım belki de yanlış hissediyorum gibisinden ancak sonra bilincim tamamen çökmüştü. Gözlerimi açtığımda ayaktaydım ve yanımda 2 varlık vardı. Sanırım olayı en iyi şekilde gerçeğe dönüştürebilecek kısım burası çünkü onları iyi bir şekilde orada inceleme şansı bulmuştum. İlk başta korksam da onlara bakmaya devam ettim. Bana bir zararları yoktu. Gri renkteydiler ve gözleri büyüktü. Siyah ve büyük. Burunları yoktu ancak suratlarının ortasında 2 küçük çizgi vardı. Ağızları inceydi. Bacakları ve kolları uzundu. Elleri de öyle, hatta parmakları bile uzundu, parmak uçları şişikti ve parmaklarının arası perdeli gibiydi. bu 2 "varlık" ile bilmediğim bir yolda giderken önümde büyük bir ışık belirdi. Çok parlaktı. Hemen etrafıma baktım ve ormanlık bir alandaydık. Daha doğrusu tarla gibiydi ancak bulunduğumuz yolda hiçbir ot/bitki yoktu. Işığa doğru yaklaştıkça gözüm alışmıştı ve sonunda ışık kaynağının UFO olduğunu anlamıştım. UFOya çıkış anımı hatırlamıyorum. Sanırım bayılmıştım ve gözlerimi tekrar açtığımda bir masada yatıyordum ve 5 uzaylı saymıştım. Kafamın üstünde bir ışık vardı sanki bir ameliyat masasındaymışım gibi. Bana deney için lazım olduğumu söylediler. Ben de kabul ettim ki kabul etmekten başka çarem yok gibi gözüküyordu. O an bayılmıştım ve 3.kez yani son kez ayıldığımda evdeydim. Olaydan yaklaşık 1 hafta sonra vücudumda belirli aralıklarda delikler gördüm. Yani şöyle ki; iğneyi alıp parmağınızın kenarından geçirirsiniz de orada küçük zararsız bir delik oluşur. Öyleydi. Bazıları biraz büyük bazıları küçüktü. (İnanmayan varsa fotoğrafını atabilirim). Ve bir daha 'uzun bir süre' böyle bir olay yaşamadım...

Hazır başlamışken diğerini de yazayım -_-
Geçen yıl olan bir olay bu...
Uzaylılarla ilgili araştırmalarım vs hepsini silmiştim. Bilgisayardaki yer imleri, fotoğrafların vb. hepsini silmiştim. Hatta onları unutacak duruma gelmiştim. Yine bir gece uyurken, aynı şekilde varlıkları hissettim. O kadar emindim ki onlar olduğuna, beni almalarını bekledim sadece. Ayıldığımda küçük bir camın içindeydi"k". 2 uzaylı ve ben... Okyanusun hemen üstündeydik ve yakında hiçbir kara parçası yoktu. Yukarı doğru uçmaya başladık. Etrafımda nerede olduğumuzu gösteren haritalar vardı. Bir anlık haritaya baktığımda ingiltere üstündeydik. Bir arazi üstündeydik ve daha sonra doğuya doğru gitmeye başladık. Bir ara uzaylılarla aramda konuşma geçti ama ne oldu bilmiyorum. Uyandığımda evdeydim ancak diğer yataktaydım.

İlginç gelebilir ama doğru yani :)
İyi forumlar dilerim :)

Laedri

• Tam Üye
  • 273
Ynt: Kaçırılma Olayı[m]
« Yanıtla #1 : Temmuz 15, 2013, 10:29:44 ÖS »
Bedava seyahat işte buna denir :) Güzelmiş keşke benim de başıma gelse soluğu evrenin ucunda bulurdum

ufo_gören_masum_hakan

• Tam Üye
  • 184
  • hayat yaşayınca güzeldir...
« Yanıtla #2 : Temmuz 17, 2013, 08:26:40 ÖÖ »
yav geçenlerde rüyamda babannemlerin evinde uzaylıyla karşı karşıya geldim ben rüyamd bayılıyordum uyandığımda onu gördüğümyere gitmeye çekiniyorum :D edit: varlık her zaman ki tip koca siyah gözlü zayıf koca kafalı yav oraya gitmeye acaip çekiniyorum ondan öncede rüyamda orada nedense mumyalar gördüm orada ne var ya öyle sürekli orayla ilgili kabuslar görüyorum babannemin deposunda ne var ki bu kadar çok kabus görüyorum orayla ilgili   ??? ??? oradan korkmuyorum tabi bu rüyaları gördükten sonra çekinmeye başladım ve bu aralar beni sürekli yurt dışından ve bilmediğim numaralar arıyor bende açmıyorum

« Son Düzenleme: Temmuz 17, 2013, 08:31:38 ÖÖ Gönderen: ufo_gören_masum_hakan »
forum için gerekli bir konuya desteklemek istiyorsanız tıklayınız http://siriusufo.org/forum/index.php?topic=1647.0

milenyum12

• Yeni Üye
  • *
  • 7
« Yanıtla #3 : Temmuz 23, 2013, 01:03:47 ÖS »
Kardeş alınma ama çok bu işlerle haşır neşir olduğun için bence sen hayal görmüş olabilirsin eminim bi çok kezde rüyana girmiştir

İnfinite Madness

• Tam Üye
  • 693
  • Butterfly Effect
« Yanıtla #4 : Temmuz 24, 2013, 01:06:41 ÖS »
Kardeş alınma ama çok bu işlerle haşır neşir olduğun için bence sen hayal görmüş olabilirsin eminim bi çok kezde rüyana girmiştir

Dedigin gibi bence bu kaçırıldım diyen bilim adamları yada temas kuran herkez fazla aşır  neşir olmuş olabilir demi . :)
Torwaks

WpostaW

• Co-admin
  • Tam Üye
  • 534
« Yanıtla #5 : Temmuz 24, 2013, 05:03:53 ÖS »
Hiç araştırdın mı?bu işler ile fazla haşır neşir olmayan insanlarda kaçırılıyor aslında biz ona alınma diyoruz bilmem biliyormusun?

Sence onlar ne ile fazla haşır neşir olmuş olabilir bir fikrin var mı?
Tanrı'yı güldürmek istiyorsanız ona planlarınızı anlatın  8)

solidus

• Moderator
  • Tam Üye
  • 1260
« Yanıtla #6 : Temmuz 24, 2013, 07:47:21 ÖS »

Olayları çok basite indirgiyorsunuz , bu bakış açısı ile milyonlarca insan toplu histeri krizi mi geçiriyor acaba ? Çünkü dünya üzerinde şu an bile milyonlarca insan temas yaşadığını iddia ediyor.

Hadi bireysel olanları bir kenara koyalım , peki birden fazla insanın aynı anda şahit olduğu temas olaylarını nereye koyacağız. Psikolojide bildiğimiz kadarıyla ; birden fazla insanın aynı anda aynı halüsinasyonu görmesini net olarak açıklayan bir tanı yok. Sadece kanıtlanmamış bazı teoriler mevcut.

Etkileşim içerisinde olmayan , dünyanın farklı yerlerinde olan insanların aynı temasa şahit olduklarına , aynı detayları anlattıkları halüsinasyonları!!! gördükleri konusuna değinmiyorum bile...

brspower

• Yeni Üye
  • *
  • 2
« Yanıtla #7 : Temmuz 29, 2013, 10:09:42 ÖS »
Merhaba herkese...
Tarihini bile hatırlayamadığım bir kaçırılma olayını anlatacağım sizlere. Belki bilim kurgu gibi gelir, belki saçma, belki de rüya dersiniz. Ancak benim gibi uzaylılara inananların olduğu bir foruma bunu yazmak istedim. Okuyan olur mu bilmem. Her neyse başlıyorum. Sanırım olay 3,5 yıl önce olmuştu. Yatağım cam kenarında olduğu için dışarı bakıyordum. Bir yandan da uzaylıları düşünüyordum ki o zaman daha yeni araştırmaya başlamıştım. O gece uykuya dalarken yanımda birilerinin gezdiğini hissettim. Daha sonra birileri bana dokunuyordu ancak hiç kimse yoktu. Başlarda çok fazla tedirgin olmadım belki de yanlış hissediyorum gibisinden ancak sonra bilincim tamamen çökmüştü. Gözlerimi açtığımda ayaktaydım ve yanımda 2 varlık vardı. Sanırım olayı en iyi şekilde gerçeğe dönüştürebilecek kısım burası çünkü onları iyi bir şekilde orada inceleme şansı bulmuştum. İlk başta korksam da onlara bakmaya devam ettim. Bana bir zararları yoktu. Gri renkteydiler ve gözleri büyüktü. Siyah ve büyük. Burunları yoktu ancak suratlarının ortasında 2 küçük çizgi vardı. Ağızları inceydi. Bacakları ve kolları uzundu. Elleri de öyle, hatta parmakları bile uzundu, parmak uçları şişikti ve parmaklarının arası perdeli gibiydi. bu 2 "varlık" ile bilmediğim bir yolda giderken önümde büyük bir ışık belirdi. Çok parlaktı. Hemen etrafıma baktım ve ormanlık bir alandaydık. Daha doğrusu tarla gibiydi ancak bulunduğumuz yolda hiçbir ot/bitki yoktu. Işığa doğru yaklaştıkça gözüm alışmıştı ve sonunda ışık kaynağının UFO olduğunu anlamıştım. UFOya çıkış anımı hatırlamıyorum. Sanırım bayılmıştım ve gözlerimi tekrar açtığımda bir masada yatıyordum ve 5 uzaylı saymıştım. Kafamın üstünde bir ışık vardı sanki bir ameliyat masasındaymışım gibi. Bana deney için lazım olduğumu söylediler. Ben de kabul ettim ki kabul etmekten başka çarem yok gibi gözüküyordu. O an bayılmıştım ve 3.kez yani son kez ayıldığımda evdeydim. Olaydan yaklaşık 1 hafta sonra vücudumda belirli aralıklarda delikler gördüm. Yani şöyle ki; iğneyi alıp parmağınızın kenarından geçirirsiniz de orada küçük zararsız bir delik oluşur. Öyleydi. Bazıları biraz büyük bazıları küçüktü. (İnanmayan varsa fotoğrafını atabilirim). Ve bir daha 'uzun bir süre' böyle bir olay yaşamadım...

Hazır başlamışken diğerini de yazayım -_-
Geçen yıl olan bir olay bu...
Uzaylılarla ilgili araştırmalarım vs hepsini silmiştim. Bilgisayardaki yer imleri, fotoğrafların vb. hepsini silmiştim. Hatta onları unutacak duruma gelmiştim. Yine bir gece uyurken, aynı şekilde varlıkları hissettim. O kadar emindim ki onlar olduğuna, beni almalarını bekledim sadece. Ayıldığımda küçük bir camın içindeydi"k". 2 uzaylı ve ben... Okyanusun hemen üstündeydik ve yakında hiçbir kara parçası yoktu. Yukarı doğru uçmaya başladık. Etrafımda nerede olduğumuzu gösteren haritalar vardı. Bir anlık haritaya baktığımda ingiltere üstündeydik. Bir arazi üstündeydik ve daha sonra doğuya doğru gitmeye başladık. Bir ara uzaylılarla aramda konuşma geçti ama ne oldu bilmiyorum. Uyandığımda evdeydim ancak diğer yataktaydım.

İlginç gelebilir ama doğru yani :)
İyi forumlar dilerim :)

Ayıp olmazsa ben bir resim rica edicem.İnanmadığım için değil aksine inanmaya çalıştığım için.Gerçek olma ihtimali elbet var ama bir yandan da mantıksız gelmiyor diyemeyeceğim kusura bakma.Uzaylılar elbette var ama aranızda nasıl bir konuşma oluyorda sen onları anlayabiliyorsun.Diyelim onlar seni anlıyor.Madem teknolojileri bu kadar üstün nasıl seni ayık halde tutmaya cesaret ediyorlar.Bunların hepsi birer soru.Benim aradığım ve bulmaya çalıştığım.Sana inanmasam cevap yazmazdım ve bu cevap karşısında yanlış anlamaya sebebiyet verecek herhangi bir cümle kurduysam şimdiden özür dilerim.