0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ufoloji | UFO-USO Tartışma Platformu [Ufology Platform] | Mart 14, 2013, 03:53:43 ÖS
Ay Anıtları

onder giritli

• Yeni Üye
  • *
  • 3
Ay Anıtları
« : Mart 14, 2013, 03:53:43 ÖS »
Ay Anıtları
10 metreye 6 metre ebadında 1km. uzunluğunda

« Son Düzenleme: Mart 14, 2013, 04:01:12 ÖS Gönderen: onder giritli »

WpostaW

• Co-admin
  • Tam Üye
  • 534
Ynt: Ay Anıtları
« Yanıtla #1 : Mart 15, 2013, 01:22:26 ÖÖ »
Ben bu konunun içeriğini anlamadım sayın onder giritli nedir tam olarak konu?
Tanrı'yı güldürmek istiyorsanız ona planlarınızı anlatın  8)

solidus

• Moderator
  • Tam Üye
  • 1261
« Yanıtla #2 : Mart 15, 2013, 01:32:39 ÖÖ »
Herhalde , Ayda bir takım yapılar olduğu  (fotoğraflardaki) ve bu yapıların ddv ler tarafından yapıldığı iddia edilmekte. Ben öyle anladım yani

onder giritli

• Yeni Üye
  • *
  • 3
« Yanıtla #3 : Mart 15, 2013, 11:00:34 ÖÖ »
konunun içeriği bunların ne olduğu aslında.konunun başlığının önemi yok.bildiğiniz gibi (Christopher Knight,Alan Butler) Ay'ı Kimler Yaptı? kitabı var.aydaki doğal olmayan şeylerden bahsederler.bazıları google.moon programında bile gözüküyor.bunların ne olduğunu gerçekte bizim söyleme imkanımız tabiki yok.ama bunların ne olduğunu sormak bu forumun işi.. :)

stargate

• Acemi Üye
  • **
  • 58
« Yanıtla #4 : Mart 15, 2013, 06:25:10 ÖS »
Ay'ın yapay bir uydu olduğu konusunda (ki buna kesinlikle katılmıyorum) Uzay Üssü Ay ve Yıldızlardan Gelen Tanrılar isimli iki kitap var. Ancak, bu oluşumların doğal bir oluşum olma olasılığı da var. Bu tür şeyleri doğrudan uzaylılara atfetmek bana tuhaf geliyor. Tıpkı marstaki insan yüzü oluşumunun da ilk başta uzaylılara mal edilmesi ve ardından doğal bir oluşum olduğu anlaşıldığı zaman susulması gibi. Biraz daha ciddi ve sağlam kanıtlar lazım. Bunlar çok afaki şeyler bana göre.

- Ayrıca yabancı olarak da Fred Steckling'in We Discovered Alien Bases On The Moon II- isimli kitabında da konuyla ilgili daha da orijinal resimler yer almakta -
« Son Düzenleme: Mart 15, 2013, 06:26:58 ÖS Gönderen: stargate »

Deadanddark

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 541
« Yanıtla #5 : Mart 15, 2013, 09:31:47 ÖS »
Google moon haritasinin hazirlanisinda, toparlanan fotograflarin birlestirilip mozaik görüntü olusturulupta hazir hale getirildigi sürec boyunca bizlerden önce bir cok kisi tarafindan görülmüs oldugunu unutmayalim.

Fotograf üzerine fotograf binmesi- Fotograflara atilan dikisler- gölgeli bölgelerin kesilip diger fotograftaki acik bölgelerin bu kesilen gölgeli bölgelere dikilmesi gibi sebeplerden kaynaklanan kusurlar ile ayrica karsilasildigini belirteyim arkadaslar.
Bunlar disinda yuvarlanan kayalar (boulder rock) da yüzeyde dikis izlerine benzeyen uzun ve kisa aralikli cizgiler birakiyor ve ayrica Ay'in büzüsme süreci boyunca olusan ince uzun catlaklarda yüzeyde belirgin bir sekilde görülebilmektedir.
--> Tidally Locked <--

onder giritli

• Yeni Üye
  • *
  • 3
:)
« Yanıtla #6 : Eylül 01, 2013, 06:39:30 ÖS »
 :)