0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sirius'tan X-3 | Aralık 06, 2012, 04:01:41 ÖS
Sirius'tan X-3

NESTOR

 • Administrator
 • Tam Üye
 • ******
 • 242
  İleti
 • itibar: +95/-39
Sirius'tan X-3
« : Aralık 06, 2012, 04:01:41 ÖS »
SİRİUS’tan X-3’le TEMAS

Günümüzde, dünyada binlerce dünya dışı kökenli araştırmacı grup etkin durumda çalışmalarını sürdürmektedir. Esasen bu, evrensel yardımlaşma ve dayanışma yasasının gereğidir. Evrenler, değişik şuur düzeylerinde bulunan varlıklarca meskun durumdadır ve bunlardan gelişmiş / uyanmış durumda olanlar, uyanmakta olanlarında uyanmasına / gelişmesine katkıda bulunmayı vazife bilmektedir. İşte bu doğal durumun gereği olarak; teknolojik ve içsel gelişim düzeyleri bizlerden çok farklı uygarlıkların temsilcileri aramızdadırlar.

Adrian Dvir 1994’den beri, dünya dışı varlıklardan oluşan özel bir grup ile şifa ağırlıklı çalışmalar yapmaktadır. A.Dvir’in, dünya dışı varlıklarla sürdürmekte olduğu bu şifa celseleri çerçevesinde zamanımızdaki medikal yöntemlerle tedavi edilememiş birçok rahatsızlık sadece giderilmekle kalmamış, onların eski yaşamlardaki kökenlerine kadar da inilmiştir. Bundan da ayrı olarak, A.Dvir; evrenin değişik köşelerinden gelen varlıklardan çok çeşitli konularda bilgiler almakta ve bu bilgileri yazılı ve sözlü olarak dünya insanıyla paylaşmakatadır. Dvir’in yazdığı ve birçok dile çrevrilmiş ‘Healing Entities and Aliens’ “Şifacı Varlıklar ve Dünyadışı Yaşamlar” adlı kitabı, bu konuda önemli bilgiler içermektedir.

Kendisini ‘X-3’ olarak tanıtan ve “Sirius” kökenli olduğunu söyleyen bir varlığın; şifacı medyom “Adrian Dvir’le olan görüşmeleri:


ADRIAN(A): Gerçekten Sirius’dan mı geliyorsunuz?

X-3: Evet, bir uzay gemisiyle.

A: Uzmanlık alanınız nedir?

X-3: Başta böbrekler olmak üzere, tüm iç organlar uzmanlık alanım içindedir. Şu anda bir denetleme görevi olarak dünyanızda bulunuyorum. Buradaki tıp grubumuzun çalışmalarını denetlemek ve böbrek rahatsızlıklarının giderilmesi konusundaki sorunlarında danışmanlık yapmak üzere burada bulunuyorum.

A: Bilgisayarımdaki metni şu anda okuyor musunuz?

X-3: Hayır. Sizin dilinizi bilmiyorum. Sizin düşüncelerinizi alıyorum, arada bir başka varlık da onları benim için çeviriyor.

A: Siz kaç yaşındasınız?

X-3: Sizin sayı sisteminize göre 458 yaşımdayım.

A: Daha ne kadar yaşayabileceğinizi umuyorsunuz?

X-3: 1000 (bin) yıldan fazla yaşayabileceğimi sanıyorum. Sirius’ta kimileri 2000 yıl kadar yaşar.

A: Sizde de yeniden doğum var mı?

X-3: Tam olarak sizin dünyanızda olduğu gibi değil. Biz birikimimizi yaşamdan yaşama daha farklı bir şekilde aktarırız. Sizin tekrar doğuşlarınız gibidir ama biraz farklı.

A: Nasıl bir dış görünüşe sahipsiniz.

X-3: Dış görünüş olarak dünyalılara kabaca benzediğimizi söyleyebilirim; baş, gövde, kollar ve bacaklar. Bununla birlikte, iç yapımız oldukça farklıdır: İç oganlarımız sizinkilerden farklı bir şekilde organize edilmiştir. Metabolizmamız ve lenfatik sistemlerimiz çok farklıdır ve enfeksiyonlara karşı daha az maruz durumdayız. Bizim bedenlerimizin daha steril olduklarını söyleyebilirim. Bizim bedenlerimiz; sizinkiler gibi, mikroplar ve bakterilerle oluşan erezyona açık değildir. Bizim bedenlerimize bu nitelik, genetik mühendisliği dediğiniz bilim ile kazandırılmıştır. Çevre temizliğimiz de en üst düzeydedir. Çevremiz tam olarak sterildir. Burada dünyanızda ise; çevre, biyolojik olarak kirletilmiş durumdadır. Bu nedenle, dünyanıza geldiğimiz zamanlarda çok dikkatli olmamız gerekir. Üzerimizde, bedenimizi enfeksiyondan ve her tür kirlilikten koruyan, tek parçalı, esnek ve hafif bir malzemeden yapılmış, ‘uzay elbisesi’ diyebileceğiniz steril bir giysi bulunmaktadır.

X-3: Benim ‘gezegenim’ son derece güzel ve gerek bilimsel gerekse ruhsal yönden hayli ileri durumdadır. Biz doğa ile uyum halinde yaşarız. Sentetik malzemeden çok, doğal malzeme kullanırız; çünkü, sentetik olanlar çevreyi çok kirletir. Biz hepimiz, bir tek vücut gibiyizdir.

A: Sirius’ta nüfus ne kadardır?

X-3: 8-10 milyon kadar.

A: Hepsi bu mu, dünya ile karşılaştırıldığında çok az.

X-3: Evet. Sirius daha küçüktür ve nüfus artış oranı da çok yavaştır. Eğer bir ailenin iki çocuğu varsa, bu çok olarak kabul edilir. Sirius dış etkilere kısmen de olsa kapalıdır. Başka gezegenlerden hemen hemen hiç göçmen gelmez. Bu nedenle, nüfus oldukça homojendir. Ayrıca, hiç bir hastalık da yoktur.

A: Sirius’ta ömür beklentisi ne kadardır?

X-3: Dünya yılıyla, 600 ve 900 yaşında pekçok Siriuslu vardır. Dünyadaki insan ömrü, evrenin bu köşesinde en kısa ömürlerden biri olduğunu söyleyebilirim. Bu konuda dünyaya benzer bir gezegen daha vardır. Oradaki zeki varlıklar da dünyalılara benzer.

A: Sirius halkı tekrardan doğar mı?

X-3: Evet. Ölümden sonra, bedenleri özel bölmelerde saklama geleneğimiz vardır. Ruh ise tekrardan başka bir dünyada bedenlenir. Sirius halkı, güçlü ruh enerjileriyle tanınmış varlıklardır.

A: Buradaki dünya dışı kökenli tıp delegasyonu ile ilginiz / bağlantınız nasıl oluştu?

X-3: Tüm gezegenlerde bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda, tıp delegasyonları için doktorlara gereksinim duyulduğu belirtiliyordu. Başvurduktan sonra, tıp delegasyonunca kabul edildim. Bu vesileyle zaman zaman bizim gezegenin dışına yolculuklarım oluyor.

A: Sizin uzay aracından sözeder misiniz?

X-3: Temelde, üç boyda uzay aracımız var. En büyük boyda olanları dev gibi bir hangara ya da depoya benzer. Bunun içinde, uluslararası haberleşme merkezi başta olmak üzere, başkaca işlevleri olan birçok cihaz monte edilmiş durumdadır. Orta büyüklükteki araçlarımız, başka işlevlerinin de yanısıra genellikle hastane olarak kullanılır ve dünyanın atmosferinde konuşlandırılmıştır. Küçük boydakiler ise, esas olarak ulaşım ve nakil işlerinde kullanılır.

A: Sirius’ta ne türden bir hükümet var?

X-3: Eski Roma Senatosu gibi bir hükümet; yani, bilge insanlardan oluşmuş bir komite. Bu yönetici komitenin üyelerini, Sirius’un en bilge insanları oluşturur. Onların otoritesi; bilgeliklerinden, bilgilerinden oluşur. Demokrasilerde anarşiye kayma eğilimi her zaman vardır ama bilge insanlardan oluşmuş bir birlik daha stabildir. Sirius’ta savaşlar olmadığından, yönetici komite daha latif konularla meşguldur; toplumun refahı, arkeolojik kazılar, ekolojik konular ve çeşitli gezegen araştırmaları gibi…

A: Sizin çeşitli uygarlıklarla ilgili deneyimlerinize dayanarak; bir uygarlık ne kadar gelişmişse, savaşma olasılığı o kadar az mıdır?

X-3: Dünyanızdaki ırkların ve ulusların çok oluşu sürtüşmenin bir nedenidir. Homojenitenin olmayışının yanısıra, dünyalıların doğalarında savaşa doğru ayrıca bir meyil var. Öyle görünüyorki önümüzdeki 8 yıl içinde, dünya insanının yaşama bakışında büyük değişim olacak, ondan sonra gezegeninize dünya dışılılar tarafından kitlesel inişler olacak

A: Neden şimdi açıkça görünmüyorsunuz?

X-3: Konsülümüzden aldığımız talimat doğrultusunda hareket etmek durumundayız. Buna göre, dünyalılara ayan beyan görünmemiz için zaman şimdilik erken.

A: Evrende tek başımıza olmadığımız fikrinin zihinlerde yaygınlaşması savaşların azalmasını beraberinde getirmez miydi?

X-3: Evet, ama o zaman da dünyalılar; birbiriyle savaşı bırakıp, dünya dışılılara savaş açardı. Zamanı gelince, dünya dışı kökenli varlıklar, kitleler halinde inişe geçmeden önce, dünyalıları psikolojik olarak sakinleştirici telepatik yayında bulunacaklar.

A: Sizler de bizimle aynı aminoasidleri mi taşıyorsunuz?

X-3: Hayır.

A: Ya DNA’larınız, bizimkilere benzer mi?

X-3: Hayır. Bazılarımızınki 6, bazılarımızınki 12 sarmallıdır. Benzerlikler vardır ama önemli ayrılıklar da bulunmaktadır.

A: Dünyalıların rahatsızlıklarıyla ilgilenecek doktorlarınız, dünyadaki kliniklerinize gelmeden önce, beşer anatomisiyle ilgili özel kurslardan geçer mi?

X-3: Evet, sizin zamanınızla 4-6 ay süreyle dünya beşerinin anatomisini ve fizyolojisini, ayrıca, dünya dillerini ve kültürlerini inceleriz; hatta gerekirse, toplumların tarihlerini bile…

A: Bu kurslarda verilen bilgileri nasıl derlediniz.

X-3: Her araştırma grubunun bulguları belli bir merkezde toplanır ve biz bu yolla sürekli olarak veri tabanımızı genişletiriz.

Dünya tarihi boyunca, pek çok araştırma timlerimiz tarafından, gezegeninizin çeşitli yörelerindeki dünyalılar incelenmiştir. Dünya bedenindeki genetik değişikliklerin bir çoğundan da Sirius’lu araştırma timleri sorumludur.

A: Şimdiye kadar niçin sadece belirli dünyalılarla bağlantı kurdunuz ve niçin onlarla?


X-3: Bu, kitleler halinde inişimiz öncesine, ön etkinliklerdir. Bunlar durumları bu iş için elverişli dünyalılardır. Dünyaya kitleler halinde inişimiz sırasında bu dünyalı kardeşlerimiz sanki ‘köprübaşı’ işlevi görecekler.

A: Can (soul), başka bedenlere enkarne olan ve onlarla simbiyoz bir yaşam deneyimleyen bir yaşam formu mudur?

X-3: Hemen hemen öyle sayılabilir. Can ya da ruh, farklı bir varlık düzeyindeki eski bir yaşam formudur. Sadece ruhların yaşadıkları; bir bakıma spiritüel okul durumunda olan gezegenler vardır. Kuşkusuz, dünya dışı varlıklar da can sahibidir. Sirius halkı ölüm denen geçişten sonra, ışığın kaynağına dönerler.

A: Nükleer araştırmalar ve ekolojik etüdler gibi konular hakında biraz daha bilgi verebilir misiniz?

X-3: Dünyalıların nükleer silahlarını incelemekete olan araştırma gruplarımız var. Ayrıca, Dünyanın ekolojik sorunlarıyla ilgili arkadaşlarımız gerekli kısmi yardımlarda da bulunmaktalar..
Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi

batuhan

 • Yeni Üye
 • *
 • 11
  İleti
 • itibar: +0/-1
Ynt: Sirius'tan X-3
« Yanıtla #1 : Aralık 31, 2012, 01:28:50 ÖS »
bu uzaylının dedikleri ni biraz örnek alırsak savaşlar biter baksanıza onların gezegeninde yaşam gayet iyi biraz bizde hayvanlara saygı gösterip savaşlarda uzak dursak çokmu zor olur :) :) :) :) :)

ziya

 • Acemi Üye
 • **
 • 69
  İleti
 • itibar: +6/-0
Ynt: Sirius'tan X-3
« Yanıtla #2 : Ocak 22, 2013, 09:42:29 ÖS »
para  daha önemli öbür dünyada yastık yapacaklar

yenikirintii

 • Kıdemli Üye
 • Tam Üye
 • ****
 • 216
  İleti
 • itibar: +80/-29
 • Cinsiyet: Bay
 • dünyada her şey,kendi cinsi olan şeyi çeker;
Ynt: Sirius'tan X-3
« Yanıtla #3 : Ocak 31, 2013, 11:53:14 ÖÖ »
eski roma konsülleri usulüne yakın bir şekilde yönetiliyor olmalarına güldüm :-[  ayrıca,böbrek uzmanı bir ddv nin sezar ı bile biliyor olmasını taktir ettim.belli ki okumuş çocuklar ???
dünya atmosferinde konuşlanmış hastane pek bir işe yaramıyor olmalı...ya da evrensel yardımlaşma falanfilan işletilemiyor...
dünya dışından iletişim kuranlar,bizzat teşrif edip toplantılara katılanlar neden hep, ancak wikipedia da bulunabilecek kadar bilgiye sahipler.neden bunların hiç biri gerçek yeni bilgileri veremiyor. aslında veriliyor yoksa bu ilerlemeleri yapamazdık diyenlere ahmak demek ayıp mıdır?
olma olasılığı yüksek olan bir ddv fenomenine, ısrarla, fantazi neden katmak istenir? insanlar neden bu işi sulandırmak isterler bilmiyorum. bu yazıları, taslak bir fantazi romanı olarak düşünüp okuyorum...
İki kuşu birbirine bağlasan,ikiside aynı cinstendir:İki kanat dört kanat olmuştur,fakat gene de uçamazlar;çünkü arada ikilik vardır.Ölü bir kuşu,diri bir kuşa bağlasan diri kuş uçar;çünkü ikilik kalmamıştır.

Simkar

 • Yeni Üye
 • *
 • 29
  İleti
 • itibar: +4/-7
 • Cinsiyet: Bayan
 • Kimse yaşattığını yaşamadan ölmez...
Ynt: Sirius'tan X-3
« Yanıtla #4 : Şubat 01, 2013, 01:19:16 ÖÖ »
okuduğumuz veya yayınlanmış olan yakın temas diyaloglaırnın hepsi çok eskiye dayanıyor bildiğim kadarıyla çünkü ben 5-6 sene öncesine ait yayınlanan temas bulamadım bildiğiniz varsa paylaşabilirmisiniz yada artık temasa geçiş gerçekleşmiyormu yada gerçekleşiyorda bizler inanmadıgımızdan ciddiyemı almıyoruz?
Kimse yaşattığını yaşamadan ölmez...

novastroke

 • Yeni Üye
 • *
 • 2
  İleti
 • itibar: +0/-0
 • Cinsiyet: Bay
Ynt: Sirius'tan X-3
« Yanıtla #5 : Şubat 11, 2013, 10:34:07 ÖS »
   Asıl önemli olan soruyu neden sormamış anlamıyorum....Bu şeyler nasıl uçuyor daha literatüel bilgi verseymiş inandırıcı bulabilirdim. bu yazılanları, uğraşsam ben daha iyisini yazardım diye düşünmeden edemiyorum ...aslında sadece şunu söyleseydim yetecekti.....Bana bilmediğim  bir şey söyle bana esmeyi anlat esip geçmeyi anlat ..anlatkiiii çözüls... ışınla beni skat. :-X

Dostlarbir

 • Yeni Üye
 • *
 • 1
  İleti
 • itibar: +0/-0
Bizim yerimize geçemezler
« Yanıtla #6 : Nisan 10, 2013, 08:37:08 ÖS »
Onlar bizim yerimize geçemezler bize müdahale edip bizim ruhumuzu yükseltemezler. Bizi zorlayıp bilincli ruhsal varlıklar yapamazlar. Biz kendimiz insan olarak yani ruhsal varlık olarak yükselmeyi bilmeliyiz bize yardım sadece ve sadece kendimizden gelir bilmem anlatabildim mi
« Son Düzenleme: Nisan 10, 2013, 08:44:48 ÖS Gönderen: Dostlarbir »

yenikirintii

 • Kıdemli Üye
 • Tam Üye
 • ****
 • 216
  İleti
 • itibar: +80/-29
 • Cinsiyet: Bay
 • dünyada her şey,kendi cinsi olan şeyi çeker;
Ynt: Sirius'tan X-3
« Yanıtla #7 : Nisan 16, 2013, 02:50:52 ÖS »
dostlarbir arkadaşıma,
varlar diyorsun yani ::)
yapamazlar diye saydığın işleri de iyiliklerinden,kurallara uyma alışkanlıklarından yapmıyorlar demek istiyorsun sanırım.
kusur bende, galiba, sizin kadar masum olmadığım için hep bir fesat düşünce içerisindeyim. bu temasların hiçbirine inanmıyorum. en doğru olanlarını bir tür sağrı,halüsülasyon olarak görüyorum
uzayda başka medeniyetlerin olabileceğini kabul ediyorum.hatta muhtemelen varlar diyorum. ama böyle saçma sapan,gizli kapaklı,sınırlı temasların olduğuna ihtimal vermiyorum. ve diyorum ki, bir gün birileri gelirse tüm dünyalılar gayet net bir şekilde görecek ve bileceklerdir. ve o gün bir şeylerimizi almaya gelmiş olacakları için  pek mutlu olacağımızı da sanmıyorum. bilmem anlatabildim mi
İki kuşu birbirine bağlasan,ikiside aynı cinstendir:İki kanat dört kanat olmuştur,fakat gene de uçamazlar;çünkü arada ikilik vardır.Ölü bir kuşu,diri bir kuşa bağlasan diri kuş uçar;çünkü ikilik kalmamıştır.

Ssseee

 • Yeni Üye
 • *
 • 6
  İleti
 • itibar: +0/-0
Ynt: Sirius'tan X-3
« Yanıtla #8 : Nisan 20, 2013, 05:51:59 ÖÖ »
1000-2000 yıl yaşıryoruz denilmiş , sonra unutulmuş 2 alt soruda birdaha sorulmuş. Bu sefer 800-900 e düşmüşler. mantık hatası ve herhangi 16 yaşında birinin de kolayca verebileceği cevaplar dolu... Failed :)

NESTOR

 • Administrator
 • Tam Üye
 • ******
 • 242
  İleti
 • itibar: +95/-39
Ynt: Sirius'tan X-3
« Yanıtla #9 : Nisan 20, 2013, 08:44:19 ÖÖ »
1000-2000 yıl yaşıryoruz denilmiş , sonra unutulmuş 2 alt soruda birdaha sorulmuş. Bu sefer 800-900 e düşmüşler. mantık hatası ve herhangi 16 yaşında birinin de kolayca verebileceği cevaplar dolu... Failed :)


iyi okumamışsınız,

soru:A: Daha ne kadar yaşayabileceğinizi umuyorsunuz?

X-3: 1000 (bin) yıldan fazla yaşayabileceğimi sanıyorum. Sirius’ta kimileri 2000 yıl kadar yaşar.


burada ortalama ömür durumu sorulmuş bi üst soruda 400 küsür yaşında olduğunu ve bu soruda 1000 yıldan fazla yaşayacağını düşünmediğini söylemiş ama 2000 yıllara dayanan ömürler olduğunu belirtmiş

soruA: Sirius’ta ömür beklentisi ne kadardır?

X-3: Dünya yılıyla, 600 ve 900 yaşında pekçok Siriuslu vardır.

burdada beklentiyi sormuş daha evvelde verdiği cevabı vermiş 1000 yıl yaşayacağını sanmayan birisi elbette 600-900 yıl gibi bir beklentide olacaktır, demekki ömür durumu 1000 sınırlarında, ama nadiren çok daha uzun yaşayanlarda var 2000 gibi, yani 60 yaşında ölen insanla 120 yaşında ölen gibi,
ek olarak sene kavramıda bulunduğun yere göre değişkenlik gösterir
« Son Düzenleme: Nisan 20, 2013, 11:20:48 ÖÖ Gönderen: NESTOR »
Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi

quqie

 • Yeni Üye
 • *
 • 7
  İleti
 • itibar: +0/-0
Ynt: Sirius'tan X-3
« Yanıtla #10 : Nisan 30, 2013, 03:00:18 ÖS »
                                   sirius kaynakli olup olmadigimizi anlamak icin nasil bir test uygulayabiliriz (kaynaktan

:-geldigimi doloresin tasviri sirasinda anlamistim ama)  hangi kaynak nasil anlayabilirim

ufo_gören_masum_hakan

 • Tam Üye
 • ***
 • 184
  İleti
 • itibar: +3/-4
 • Cinsiyet: Bay
 • hayat yaşayınca güzeldir...
Ynt: Sirius'tan X-3
« Yanıtla #11 : Mayıs 14, 2013, 12:26:04 ÖS »
adminim yanlış anlamayın ama kanıt nerde ? yoksa bu yazdıklarınız sizin bir fikiriniz mi ?
forum için gerekli bir konuya desteklemek istiyorsanız tıklayınız http://siriusufo.org/forum/index.php?topic=1647.0

NESTOR

 • Administrator
 • Tam Üye
 • ******
 • 242
  İleti
 • itibar: +95/-39
Ynt: Sirius'tan X-3
« Yanıtla #12 : Mayıs 15, 2013, 09:27:13 ÖÖ »
ben yukarıdaki kullanıcının yazıdan anlamadığı kısmı anlayabileceği şekilde anlattım, fikrim sayılabilecek ek bişey söylemedim. sadece örneklendirdim
Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi