0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2012 & ÖTESİ (15-16 Aralık 2012) | Aralık 17, 2012, 11:22:03 ÖÖ
2012 ve Ötesi ile ilgili düşüncelerim.

Bayram

• Yeni Üye
  • *
  • 4
2012 ve Ötesi ile ilgili düşüncelerim.
« : Aralık 17, 2012, 11:22:03 ÖÖ »
Merhaba Sevgili Dostlar,

14-15 aralık 2012 yani geçtiğimiz Cumartesi ve Pazar günü, İstanbul Taksim Martı otelinde gerçekleşen, çok değerli insanlar; Astroloji uzmanı Öner DÖŞER ve Ufo araştırmacısı Haktan AKDOĞAN beylerin hazırlayıp sundukları 2012 ve ötesi isimli çok güzel ve etkili bir seminere Cumartesi günü bende katıldım.

Öncelikle huzurlarınızda bu iki değerli insanın samimiyetini ve sıcaklığını çok derinden ve yakından hissetmiş olmakla, onları yakından tanımakla çok mutlu olduğumu ifade etmeliyim ve onlara yürek dolusu şükranlarımı arz etmeliyim.

Sevgili Dostlarım, doğrusu ben çoğunuzun bildiği gibi ve tahmin edeceğiniz gibi seminere konu olan hususlara ve semineri sunan çok değerli insanlara öğreti açısından bir yakınlığım ve tanımışlığım yoktu. Yaklaşık bir yıldır tanıştığımız ve genellikle internetten ve telefondan görüştüğümüz, çok değerli dostum Ece Ceren ARIKAN hanımefendinin isteği ve ısrarı üzerine bu seminere katıldım. Doğrusu bana çok yabancı gibi hissettiğim/sandığım şeylerin aslında bana/bize çok yakın olduğunu bizzat deneyerek izleyerek gördüm. Seminer aralarında Sayın Öner DÖŞER beyefendiye ve Haktan AKDOĞAN beyefendiye de arz ettiğim gibi bizler istikameti aynı olan ama ayrı ayrı güzergâhlarda seyreden insanlarmışız. Hayret ve ilgi ile izledim ki her iki konuşmacının belki 4-5 kelimesinden biri ENERJİ ve FARKINDALIK .
Ve yine nihai hedef KOŞULSUZ SEVGİ.

Sevgili Dostlarım, Sabah saat 10.00’ dan akşam 18.00 e kadar süren bu muhteşem paylaşımda çok değerli insanlar tanıdım. Daha önce gıyaben tanıdığım insanları daha yakından ve orijinal halleri ile tanıdım. Ve yukarıda bahsettiğim gibi aslında aynı GÜZEL YOLUN YOLCULARIYIZ. Soru cevap bölümünün son 15-20 dakikasında zar zor edindiğim bir mikrofon vasıtası ile çok kısada olsa kendimi ve MATRİX ENERJİSİNİ insanlara arz etmeye çalıştım. Belki insanların çoğu kendi reklâmımı yaptığımı; oradan maddi bir kazanım elde etmeye çalıştığımı düşünmüş olabilirler, bu sanıyı çok normal karşılıyorum. Zira insanların genel mantalitesini biliyorum. Ancak benim asıl niyetim, başlamış olan AYDINLANMA DÖNEMİNDE OL-uşan ve gelişen yeni enerji frekanslarının gücünü ve önemini ifade etmek ve seminerin ana fikrine BİR KATKIDA BULUNMAKTI. Gerek zamanın yetersizliği, gerek benden önceki insanların sordukları soruların o anda oluşturduğu zihin boyutu benim NİYETİMİN tam olarak anlaşılmadığını hissettirdi. Her neyse yinede o mek-AN da ve o AN da boşuna ve gereksiz OL- madığımın FARKINDA OL-arak elimden geleni yaptım. Yanlış anlaşılmış olmasına rağmen MATRİX ENERJİSİ insanların dikkatini çekti. Birçok insan o AN-dan beri aradı bilgi edindi, hangi kitapları okumaları gerektiği konusunda tavsiyeme başvurdu.

Değerli Dostlarım, öyle hissediyorum ki bu seminer sayesinde MATRİX ENERJİSİ bizim ülkemizde de tanınacak ve yayılacak. Ve şunu kesinlikle biliyor ve tüm samimiyetimle inanıyorum ki; seminere konu olan 21 Aralık 2012 tarihinde girdiğimiz yeni boyut, evrensel planda olağan üstü değişim ve dönüşümlere sebep olacak. Bunu zaten ben bazı vizyonlarda hissedebiliyordum. Bu değişim/dönüşümler tabiî ki iyi ve olumlu yönde olacak. Ama bu rezonansa hazır olmayanlar biraz sıkıntı yaşayacaklar. Tabii yine benim şahsi öngörüme göre yine bu GEÇİŞ SÜRECİNDE bazı insanlarda EGO olağanüstü bir baskı oluşturacak ve bu türden insanlar, zihinsel-duygusal ve ruhsal planda acılar çekecektir. O yüzden bize ve MATRİX ENERJİSİNE çok ihtiyaç var. Matrix Enerjisi egosal boyutta olağanüstü ani değişimler sağlayabiliyor. Yine kendi izlenim ve deneyimlerimden öğrendiğime göre, bazı parazit/obsesyonel varlıklar bu enerjiyi kendilerine en büyük düşman olarak gördüklerinden, musallat oldukları insanları bizlere karşı duruma getiriyorlar. Hatta düşmanca bir duyguya sokabiliyorlar. Özellikle ruhsal planda böyle bir durumu olan insanların en kısa zamanda kendilerini arındırmaları, meditasyon veya değişik tefekkür şekilleri ile kendilerini yoğunlaştırarak MATRİX ENERJİSİNDEN de faydalanarak bu türden parazitlerden kendilerini en kısa zamanda kurtarmalılar. Zira (yine kendi öngörüme göre) şu anda evrensel planda yoğunlaşmaya başlayan bu enerjiler o türden insanların dengelerini kaybetmelerine ve onarılmaz bir hasara sebep olabilirler. Kismeyi korkutmak,üzmek asla istemem ama bu uyarıyı da yapmak durumundayım. Lütfen etrafınızda buna benzer hallerde olan insanlara yardımcı olun.

Evet değerli dostlarım. Bu seminerle ilgili paylaşacaklarım bunlardan ibaret. Kafanıza takılan sorular olursa lütfen sorun. Hepinize selam ve saygılar sunuyorum.

Sevgi, huzur ve ışıkla
« Son Düzenleme: Aralık 17, 2012, 11:31:55 ÖÖ Gönderen: Atalante »

Kigami

• Tam Üye
  • 147
  • Tengri teg Tengri de bolmuş Türük
Ynt: 2012 ve ötesi ile ilgili
« Yanıtla #1 : Aralık 17, 2012, 11:28:07 ÖÖ »
Işık.
« Son Düzenleme: Aralık 17, 2012, 11:34:20 ÖÖ Gönderen: Atalante »
"Ne Ay ne Güneş varmış, insanlar uçarlarmış, uçanlar ısı verir, ışıklar saçarlarmış." - Altay Türk efsanesi

L Lawliet

• Tam Üye
  • 512
  • I <3 ϕ6!
Ynt: 2012 ve ötesi ile ilgili
« Yanıtla #2 : Aralık 17, 2012, 11:29:40 ÖÖ »
Bunu, site ismi vermeden de gerçekleştirebilirdiniz. Forum kuralları, §19.
« Son Düzenleme: Aralık 17, 2012, 11:34:01 ÖÖ Gönderen: Atalante »
Watashi wa Johann Liebert | Jonathan Osterman | Dr. Manhattan | Physicist | Nate River | Incognito | Dekan | Masirius desu!

Atalante

• Administrator
  • Tam Üye
  • 322
Bunu, site ismi vermeden de gerçekleştirebilirdiniz. Forum kuralları, §19.
Sn.Bayram forum kuralları geriği mesajınız ve başlığınız düzenlenmiştir.
Forum kurallarını inceleminizi öneririm.
İyi forumlar.
“Benim ülkem dünyadır, tüm insanlar benim kardeşimdir, iyiyi ve doğruyu yapmak benim dinimdir.”
Thomas Paine

yenikirintii

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 216
  • dünyada her şey,kendi cinsi olan şeyi çeker;
Ynt: 2012 ve Ötesi ile ilgili düşüncelerim.
« Yanıtla #4 : Aralık 17, 2012, 11:46:09 ÖÖ »
abi, yakın oturuyorduk sayılabilir toplantıda...
başlangıçtan itibaren soru cevap bölümünü iple çektiniz,aceleci bir ruh haliniz vardı!
neyse,siz konuşmaya başlarken ben salondan ayrıldım. matriks, salt enerjimi yoksa bir bilge! ismi mi bilemeden(hala da bilmiyorum) gittim. kusuruma bakmayın.
teknik sebeplerden, ddv lerle konuşmuyorum,dinlemiyorum,haber almıyorum ve de vermiyorum...
(ilk cümlelerinizdeki) hastalığınız inşaallah tamamen geçecektir. sabır ve şifalar diliyorum efendim
kalınsağlıcakla

(not: bu kadar enerji lafı edilince elektrik kurumu fatura yollayacak diye korkmuyor da değilim hani)
İki kuşu birbirine bağlasan,ikiside aynı cinstendir:İki kanat dört kanat olmuştur,fakat gene de uçamazlar;çünkü arada ikilik vardır.Ölü bir kuşu,diri bir kuşa bağlasan diri kuş uçar;çünkü ikilik kalmamıştır.

Bayram

• Yeni Üye
  • *
  • 4
« Yanıtla #5 : Aralık 18, 2012, 03:41:00 ÖS »
Herkese salam ve saygılarımla,

Forum kurallarını düşünmeden kendi sitemin veya forumun adresini vererek yazdığım için ilgililerden özür diliyorum. Bu durum bu yazının aslının orada yayınlanmış olduğunu ifade etmek içinde... lütfen yanlış anlaşılmasın.

Öncelikle yenikirintii rumuzlu kardeşime; dikkatinden ve değerlendirmelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sorularının cevabı olarak evet hala şeker hastasıyım ama bundan 15 yıl öncesi gibi (ayağımı kaybedecek kadara ağır değil) artık FARKINDAYIM ve birçok enerjiye kanalım. (faturasını zaten önceden fazlası ile ödedim) Rahatsızlığımı bir yaşam biçimi olarak dönüştürebildim ve asla şikayetçi değilim. Hastalığımı(!) çok seviyorum ve ona ner AN şükran duygularımı ifade ediyorum. Matrix bir enerji formu yani evrende (boşluk olarak bildiğimiz) semavat ve arzın her zerresinde SIFIR NOKTASI VE SAF KARKINDALIK alanından tezahür eden muhteşem bir oluş enerjisi. Tabii bunu bana ruhani bir bilge getirdi. Sizin irtibat kurmadığınızı söylediğiniz varlıklar diyelim.

Umarım yeterince aydınlatıcı olmuşumdur.

Sevgi, huzur ve ışıkla...

yenikirintii

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 216
  • dünyada her şey,kendi cinsi olan şeyi çeker;
« Yanıtla #6 : Aralık 18, 2012, 04:32:59 ÖS »
bana alınmayın lütfen. ben bu sayfayı uzatmak istemiyorum...
yarım yuvarlak laflarla oluşan bilgelik ve kehanetlerden hoşlanmıyorum. şahsi bir şey değil saygı değer abiciğim...
para kazandığınız mesleğiniz olarak görmek isterim bu gelişli gidişli muhteşem enerjinizi(kişisel gelişim uzmanıyım dediğinizi hatırlıyorum).
göksel bir bilgeden de sembolleşebilir,yersel bir bilgeden de farkındalığınız. benim için uygun değil derim ama bu size uymaz anlamına da gelmez.
hepimiz kendi yolumuzda gideriz. sizin yol ile benim yol fazla birleşmiyor. bu iyi bir şey bile olabilir.
tekrar affınıza sığınarak diyorum ki; bilgeden aldığınız sözlere de bilgenize de inanmıyorum.
yani bu şartlar altında,sizin açınızdan maalesef, aydınlanamadım. bence sağrı bunlar,fazla gelişmiş farkındalığın tevatüre dönmüş hali olabilir diyorum.
sanırım aydınlatabilmişimdim!
size de huzur ve sıhhatler diliyorum. kalınsağlıcakla

yarım yuvarlak dedim!
« Son Düzenleme: Aralık 28, 2012, 07:22:46 ÖÖ Gönderen: yenikirintii »
İki kuşu birbirine bağlasan,ikiside aynı cinstendir:İki kanat dört kanat olmuştur,fakat gene de uçamazlar;çünkü arada ikilik vardır.Ölü bir kuşu,diri bir kuşa bağlasan diri kuş uçar;çünkü ikilik kalmamıştır.

Bayram

• Yeni Üye
  • *
  • 4
« Yanıtla #7 : Aralık 18, 2012, 05:01:43 ÖS »
hiçbir iddia içinde değilim. Yarım yamalak dediğiniz şeyleri bilmediğinizi anladım. bende uzatmak istemiyorum.Sadece nezaket icabı sorduğunuz sorulara cevap yazdım... tüm hüsniniyetimle... Sizde sağlıcakla kalın.

fatal

• Yeni Üye
  • *
  • 11
« Yanıtla #8 : Aralık 20, 2012, 09:46:48 ÖS »
Aksine bir idda içinde olunki tutarlı bir şey gösterinki bizde size inanalım.Çok fazla Matrix izlemişsiniz bence siz.Şimdi madem bir enerji var ispatlayın dicem ispatlayamıcaksınız ve cem yılmazın mutluluk içimizde esprisi enerji içimizde espirisine dönücek.

Bayram

• Yeni Üye
  • *
  • 4
« Yanıtla #9 : Aralık 20, 2012, 10:16:28 ÖS »
Fatal rumuzlu arkadaşım. İddia elbette ispat gerektiren bir tezdir. Ben polemiklere kelime oyunlarına ve kelimeler arasına sıkıştırılmış, anlamsız ve yersiz kırıcılıklara girmek istemem. Buna yaşım ve terbiyem icabı hiçkimseyi bilmediğim bir husustada suçlamam. Söylediğim herşeyin sonuna kadar arkasındayım. Bu yazıyı okuyan herkesten ve sizden özür dileyerek şunu söylüyorum. Türkiyede Matrix enerjisini kullanan, öğreten ve birçok insanın hayatında yönde değişimlere sebep olan bir inisanım. İspat istiiyorsanız. Araştırır bulursunuz. Çok basit google den matrix enerjisi yazın, Bayram Ersoy yazın göreceksiniz. Bu öğretiler sadece  doldur boşalt türü bilgilerden değil binlerce  kitabın içinden süzülmüş bilgilerdir.  Biliyormusunuz o filmi hiç izlemedim. Lütfen bilerek ve anlayarak birazda saygı çerçevesinde yazalım. Teşekkürler.

Gildor_Tasartir

• Yeni Üye
  • *
  • 11
« Yanıtla #10 : Aralık 27, 2012, 11:19:16 ÖÖ »
Biraz daha mantıklı olsak Matrix enerjisi falan biraz balon ifade bence patlar ben şahsım olarak bu bilgilere kulak asmıyorum bilge diyorsunuz ben size bir kaç örnek verebilirim onları takip edebilirsiniz M.K.Atatürk Hz. Muhammed (sav) biri bilgedir biri de allahın gönderdiği bir peygamberdir bunlar hepimize herkese yeter bu tür söylemler ile benim gibi ddv lere uzaya inanan insanları da böyle imiş gibi gösteriyorsunuz dünyada insanları düşmanca tavırlara sokacak pazarzitler yoktur!!! sadece filmlerde olan bir şeydir belki izlememişsiniz filmi ama öğretiler am filmin hayal gücünden esinlenerek ortaya çıkmış olmalı bence... Her neyse size tek tavsiyem şudur ki biraz daha gerçekçi ve aklı selim bilgiler vererek bizi aydınlatmanızdır eğer amacınız buysa tabii

peacelight

• Yeni Üye
  • *
  • 15
« Yanıtla #11 : Aralık 27, 2012, 11:22:34 ÖÖ »

quqie

• Yeni Üye
  • *
  • 7
Merhaba Sevgili Dostlar,

evrensel planda olağan üstü değişim ve dönüşümlere sebep olacak. Bunu zaten ben bazı vizyonlarda hissedebiliyordum. Bu değişim/dönüşümler tabiî ki iyi ve olumlu yönde olacak. Ama bu rezonansa hazır olmayanlar biraz sıkıntı yaşayacaklar. Tabii yine benim şahsi öngörüme göre yine bu GEÇİŞ SÜRECİNDE bazı insanlarda EGO olağanüstü bir baskı oluşturacak ve bu türden insanlar, zihinsel-duygusal ve ruhsal planda acılar çekecektir. O yüzden bize ve MATRİX ENERJİSİNE çok ihtiyaç var. Matrix Enerjisi egosal boyutta olağanüstü ani değişimler sağlayabiliyor. Yine kendi izlenim ve deneyimlerimden öğrendiğime göre, bazı parazit/obsesyonel varlıklar bu enerjiyi kendilerine en büyük düşman olarak gördüklerinden, musallat oldukları insanları bizlere karşı duruma getiriyorlar. Hatta düşmanca bir duyguya sokabiliyorlar. Özellikle ruhsal planda böyle bir durumu olan insanların en kısa zamanda kendilerini arındırmaları, meditasyon veya değişik tefekkür şekilleri ile kendilerini yoğunlaştırarak MATRİX ENERJİSİNDEN de faydalanarak bu türden parazitlerden kendilerini en kısa zamanda kurtarmalılar. Zira (yine kendi öngörüme göre) şu anda evrensel planda yoğunlaşmaya başlayan bu enerjiler o türden insanların dengelerini kaybetmelerine ve onarılmaz bir hasara sebep olabilirler. Kismeyi korkutmak,üzmek asla istemem ama bu uyarıyı da yapmak durumundayım. Lütfen etrafınızda buna benzer hallerde olan insanlara yardımcı olun.
[/font][/font][/font][/size][/color][/color]
Evet değerli dostlarım. Bu seminerle ilgili paylaşacaklarım bunlardan ibaret. Kafanıza takılan sorular olursa lütfen sorun. Hepinize selam ve saygılar sunuyorum.

Sevgi, huzur ve ışıkla

BAYRAM  BEY O GUN BENDE ORADAYIM SIZIN YAPTIGINIZ ISTEN COOK HABERDAR DEGILIM AMA INANCIM ICERISINDE BU ENERJI OLAYI VE BAHSETTIGINIZ GIBI SEVGI FARKINDALIK  POZITIF DUYGULARI BENDE YAYMAYA CALISIYORUM TABII INCE KENDIMDEN BASLAMAM GEREKTIGINI OGRENDIM BIR KAMPA KATILACAGIM 08/04/ ILE12/04/2013 DE  FAKAT BU ARADA BOS DURAMIYORUM ZIRA EN YAKINIMDA SIZIN GIBI SEKER HASTASI VE HAYATA NEGATIF YAKLASAN  AILEMDEN 2 KISI VAR(benim sinavim oldugunun da farkinda olup arayis icerisindeyim)  ENERJI DUNYASINA INANMAYIP SADECE NEGATIF  YAKLASABILEN BU 2 INSAN AYARDIM EDEBILMEYI COK ISTIYORUM AMA NASIL EDEBILECEGIMI HENUZ BULAMADIM EGER BIR ONERINIZ OLURSA  DINLEMEYE HAZIRIM

mett34

• Yeni Üye
  • *
  • 26
« Yanıtla #13 : Mayıs 30, 2013, 06:06:14 ÖS »
Bayram beyde potansiyeli Olan bir üyemize benziyor