Üyelik Sözleşmesi

1: Forum'da siyasi içerikli yazı, siyasi /dini propaganda , Hack ile ilgili yazılar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar asla yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü rencide edici veya hakaret edici yazı yazılamaz.

2: Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajları her zaman değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

3: Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlam'ına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.

4:Forumda flood yapmak (herhangi bir konuda 2'den fazla ard arda cevaplar yazmak) yasaktır.

5: Forum içerisinde tehdit edici, örf ve adetleri küçük düşürücü, din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.

6: Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. "yardım,acil, lütfen,help kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın yöneticiler tarafından silinir"

7: Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Konuyu nereye açacağınızı bilmiyorsanız ilgili bölüm yöneticilerine Pm (Özel Mesaj) atarak irtibata geçiniz.

8: Forum içinde profilde yada eklenmiş olarak politika,örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz.

9: Forum içinde ticaret yapmak yasaktır.Ticari amaçla ilan veren üyenin üyeliği dondurulur, gerekiyorsa üyeliği iptal edilir.

10: Yeni konu açmadan önce aynı konu hakkında açılmış bir başlık var mı bakınız ( ARAMA). Daha önceden açılmış bir başlıkla aynı konulu yeni bir başlık açmak yasaktır.

11: Küfür veya hakaret içeren, adaba aykırı, cinsel içerikli veya adult resim,video ve parti logosu içeren avatar ve imza kullanmak yasaktır.

12: Forum içinde Kredi kartı numarası, isim, cep telefonu numarası, adres gibi başkalarının kişisel özel bilgilerini vermek kesinlikle yasaktır.

13: Kişisel tartışma şekline dönüşen konular yöneticiler tarafından kapatılır. Gerekirse üye(ler) forumdan süresiz uzaklaştırılır.

14: İmza alanlarda resim kullanmak yasaktır

15: Forumda yerli platformlarla ilgili ,digitürk,dsmart ile ilgili şifre,key ve link verilmesi (İllegal izlenmeye yönelik yazılar vs.) tamamen yasaktır.

16: Forumda Mp3 1'den Fazla Partlı Linkler ( Part 1 , Part 2 vb gibi şeklinde ) full link ve Se-ri-al-k-e-y-cr@ck -film -gibi illegal paylaşımı yapmak yasaktır.

17: Forum içerisinde MSN,Yahoo,Gmail,Mynet ve herhangi bir mail adresi vermek-istemek yasaktır

18: Korku içerikli resim ve videoların verilmesi yasaktır

19: Konulara verilen cevaplarda reklam ve üyeleri teşvik etmek amaçlı üyelik (forum,blog,portal vb) gerektiren site linkleri vermek kesinlikle yasaktır. Ve BAN sebebidir!

20: Konu başlıklarında extra işaretler kullanmak. Konu / / ♥ Konu ♥ / vs işaretler Kullanmak. Ayrıca başlıklarda Türkçe Alfabe haricindeki harf kullanmak "вöуℓє ѕєν∂ιм" Gibi harfleri kullanmak yasaktır.

21: Banlanan üyeler hakkında konu açmak ve yorum yapmak yasaktır.

22: Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.

23. Konu Başlıklarını Tek kelimeden Oluşmamalıdır, ve sadece link vererek konu açılamaz içeriği açıklayıcı bilgiler yazmak mecburidir

24. Forumda görüntü kirliliğine neden olacağından farklı renklerde yazılar yazmak yasaktır,

25. Forum Yöneticileri ile polemik yapmak üyelik iptalinize neden olabilir sorunlarınızı Pm kullanarak çözmelisiniz