0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UFO Gözlemleri [UFO Sightings] | Haziran 24, 2013, 08:15:15 ÖÖ
Brezilya’daki sokak protestoları sırasında gözlemlenen UFO!

NESTOR

• Administrator
  • Tam Üye
  • 319
Brezilya’daki sokak protestoları sırasında gözlemlenen UFO!

video: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YyijEizwRsc#at=18

Bilindiği üzere, ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada da sıklıkla UFO gözlemleri yapılmakta, dünyadışı zeki yaşama dair sivil ve resmi kişilerce önemli tanıklıklar yasanmakta ve zaman zaman bu gözlemler amatör kameralarla vatandaşlar tarafından fotoğraflanıp, filme alınarak belgelenmektedir. Dünya genelinde yapılan UFO gözlemlerinde çok ciddi artışlar saptanmaktadır.

Haziran ayı ortalarında Brezilya’nın Sao Paulo kentinde başlayan ve yüzbinlerce Brezilyalının katıldığı sokak protestoları sırasında 19 Haziran 2013 tarihinde UFO gözlemi yapılmış ve bu gözlem amatör kameralar tarafından filme alınmıştır..Cismin detaylı olarak incelenmesi ve analizi sonucu görüntüdeki ışıklı cismin kesinlikle montaj olmadığı tespit edilmiştir. Bu cismin gerek hızı gerek yapısı ve gerekse manevra karateristikleri hiç bir şekilde bilinen konvansiyonel araçlarla ve görüntülerle uyuşmadığı ve cismin uydu, venüs, meteoroloji balonu, çin feneri, kus, uçurtma, uçak veya herhangi bir atmosferik fenomen olmadığı tespit edilmiştir.

Önümüzdeki dönemde de UFO gözlemlerinin tüm dünyada ve Türkiye’de çok ciddi bir şekilde artacağını ve 2013-2017 yıllari arasının UFO gözlemleri açısından dönüm noktası olacagını ve artık tüm dünya hükümetlerinin bu konuda saklanan gerçekleri açıklamak zorunda kalacaklarını öngörmekteyiz..

Basınımızın ve kamuoyunun bilgisine önemle sunarız!

Saygılarımızla

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi

Saygin Ozkan

• Acemi Üye
  • **
  • 82
Ynt: Brezilya’daki sokak protestoları sırasında gözlemlenen UFO!
« Yanıtla #1 : Haziran 24, 2013, 10:40:40 ÖÖ »
bu video'yu izlemiştim gecen gün. gezerken bu videoları da izledim.

http://www.youtube.com/watch?v=cClO0wH7iPA

bütün arkadaşların fikrini merak ediyorum.

Deadanddark

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 1480
« Yanıtla #2 : Haziran 24, 2013, 03:25:10 ÖS »
Cismin detaylı olarak incelenmesi ve analizi sonucu görüntüdeki ışıklı cismin kesinlikle montaj olmadığı tespit edilmiştir. Bu cismin gerek hızı gerek yapısı ve gerekse manevra karateristikleri hiç bir şekilde bilinen konvansiyonel araçlarla ve görüntülerle uyuşmadığı ve cismin uydu, venüs, meteoroloji balonu, çin feneri, kus, uçurtma, uçak veya herhangi bir atmosferik fenomen olmadığı tespit edilmiştir.

uydu ,venüs, meteoroloji balonu ,cin feneri ,ucurtma ve atmosferik olay olmadigi kisminda haklilar fakat bilinen konvansiyonel arac (ucak) olmadigini nasil anlamislar  ::)

Sayin Atalante'nin acmis oldugu kültür ve düsünce bölümündeki Taksim ve Düsünceleriniz basligi altinda konuyla ilgili paylastigim videolara bakabilirsiniz. Ne oldugu ile ilgili cevap orada.

Dreamland

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 194
  • the truth is out there
    • Dreamland - Facebook
« Yanıtla #3 : Haziran 25, 2013, 09:43:58 ÖÖ »
"Bu video, kullanıcı tarafından kaldırıldı. " 

yazmakta...

meier

• Yeni Üye
  • *
  • 28
« Yanıtla #4 : Haziran 25, 2013, 10:09:22 ÖS »
bu protestolarin yasandigi yerlerde bir cok gorunmeler kesinlikle olmusdur buna turkiyede dahil  ,kaldiki tvden takip ettigim esnada gok yuzunde bir hareketlilik oldugunu fark etmisdim .her nedense uzaktan takip eden biri icin bunlari gozlemlemek cok basitken ,olay mahalinde bulunan insanlarin bunlarin farkinda olmamasi gercekten  cok trajikomik ve cok uzucu bir durumdur..insanin uzulmemesi gercekten elde degil ,bir allahin kulu cikipta kafasini gokyuzune cevirip bunlar neyin nesidir diye sorgulamaktan ve sormaktan uzak ve acizler. ne diyelim allah sonumuzu hayir etsin ,hernekadar bu insanlarin sonu hayra alamet olmasada ,iyi dilekller dilemekten elimizden baska bir care gelmiyor..)))
« Son Düzenleme: Haziran 25, 2013, 10:14:24 ÖS Gönderen: meier »
insani gördüklerinden ibaret sayma,göremediklerinde ara...icidir hakikatin resmi,disi sadece bir manzara...nam-ı diğer hehe yakup : )

fb/UfoVeUzayBilimleri

• Yeni Üye
  • *
  • 18
Öyle garip kavramlarla yetiştirilmişiz ki, bizden birazcık değişik bir kişi ya da toplumla karşılaşınca, onların bize yabancılığı nedeniyle güvensizlik duyuyoruz ya da nefret ediyoruz. Oysa her bir uygarlığın anıtları ve kültürü, insan olmanın değişik biçimde anlatımından başka bir şey değildir.

zemheri

• Acemi Üye
  • **
  • 59
« Yanıtla #6 : Haziran 28, 2013, 04:18:45 ÖS »
 Bu gözlem çok açık ve net bir şekilde bize dünya dışı yaşamın varlığını ispatlıyor aslında.

Önemli olan açık alanlarda, herkesin görebileceği yerlerde yapılan gözlemler değildir...Asıl önemli olan bu varlıkları kırsaldaki ıssız yerlerde, ormanlıklarda, dağlık alanlarda görüntüye almaktır. Çünkü 9 yıldır gözlemlediğime göre bu varlıklar kimsenin farkedemeyeceği zamanlarda, yerlerde kendilerini daha net gösteriyorlar. Tabii elimde kanıt olmayınca bunların hepsi boş laf ama ne kadar anlatsam, görüntü yakalasam, video çeksem hepsi anlamsız..bu gözlerime gördüğüm şeyleri sizlere kanıtlarıyla sunsam bile hep bir şüphe kalacaktır. En iyisi bu varlıklarla temasın gerçekleşeceği zamana dek beklemek. Bu gizemin, bu düğümün çözüleceği tek zaman dilimi, ilk temasın gerçekleşeceği zaman dilimidir.

Gözlem yapmaya devam edelim, ama daha organize ve daha sonuca yönelik düşünerek... İyi gözlemler.
( فَبِأَيِّ آلَاءِ رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ ) "O halde, Rabbinizin hangi nimetlerini yalanlıyorsunuz?" (Rahmân, 55/13)

LeventOrhan

• Yeni Üye
  • *
  • 11
« Yanıtla #7 : Temmuz 02, 2013, 11:23:23 ÖS »
Bana göre bu şu helikopter ile yayın yapan TV'lerin aleti olabileceğini düşünüyorum zaten izlerken ilk o aklıma geldi nedense :=)

Klaatu

• Yeni Üye
  • *
  • 18
« Yanıtla #8 : Temmuz 04, 2013, 11:58:17 ÖS »
Şu linkten izledim: http://www.openminds.tv/protesters-film-ufo-while-drone-films-protesters-video-1057/

Oldukça ilginç  Sahte olup olmayacağı konusunda bir fikrim yok. Böyle küre biçiminde tanımlanamayan nesnelere ben de şahit oldum üç kez. Bu arada çekim yapan kişi Haktan Bey' i iyi dinlemiş arada bir referans noktası da alıyor  ;D

Bana göre bu şu helikopter ile yayın yapan TV'lerin aleti olabileceğini düşünüyorum

Cisim manevra yapıyor. Hava balonu filan da olamaz. Ya Ufo ya da animasyon olduğunu düşünüyorum.

LeventOrhan

• Yeni Üye
  • *
  • 11
« Yanıtla #9 : Temmuz 10, 2013, 06:01:40 ÖÖ »
Şu linkten izledim: http://www.openminds.tv/protesters-film-ufo-while-drone-films-protesters-video-1057/

Oldukça ilginç  Sahte olup olmayacağı konusunda bir fikrim yok. Böyle küre biçiminde tanımlanamayan nesnelere ben de şahit oldum üç kez. Bu arada çekim yapan kişi Haktan Bey' i iyi dinlemiş arada bir referans noktası da alıyor  ;D

Bana göre bu şu helikopter ile yayın yapan TV'lerin aleti olabileceğini düşünüyorum

Cisim manevra yapıyor. Hava balonu filan da olamaz. Ya Ufo ya da animasyon olduğunu düşünüyorum.

Animasyon konusuna gelince ortam pek müsait değil gibi orda buna bunuda göz önünde bulunduralım :)

eginaki3

• Yeni Üye
  • *
  • 18
« Yanıtla #10 : Temmuz 25, 2013, 02:25:03 ÖS »
bu protestolarin yasandigi yerlerde bir cok gorunmeler kesinlikle olmusdur buna turkiyede dahil  ,kaldiki tvden takip ettigim esnada gok yuzunde bir hareketlilik oldugunu fark etmisdim .her nedense uzaktan takip eden biri icin bunlari gozlemlemek cok basitken ,olay mahalinde bulunan insanlarin bunlarin farkinda olmamasi gercekten  cok trajikomik ve cok uzucu bir durumdur..insanin uzulmemesi gercekten elde degil ,bir allahin kulu cikipta kafasini gokyuzune cevirip bunlar neyin nesidir diye sorgulamaktan ve sormaktan uzak ve acizler. ne diyelim allah sonumuzu hayir etsin ,hernekadar bu insanlarin sonu hayra alamet olmasada ,iyi dilekller dilemekten elimizden baska bir care gelmiyor..)))
meier kardeşim insanlar o sırada dışarıda rahat bir şekilde dolaşmıyor ki polise karşı direniyor o sırada gökyüzüne bakmaya veya araştırmaya çalışsan kafana polis copunu yersin yada bolca biber gazı yutarsın :D

İnfinite Madness

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 1336
  • Butterfly Effect
« Yanıtla #11 : Ağustos 06, 2013, 12:07:31 ÖS »
Konuyu açan yöneticim sevgili NESTOR  sabitlenen konunun link'i kaybolmuş .
Şeytanın muskası oyunalrın ustası kuru ağaç ve yaprakların uçması

alibaba

• Yeni Üye
  • *
  • 8
« Son Düzenleme: Ekim 04, 2014, 07:47:55 ÖÖ Gönderen: solidus »

Ravenheart

• Yeni Üye
  • *
  • 9
« Yanıtla #13 : Ekim 28, 2014, 04:48:00 ÖS »
'Bu cismin gerek hızı gerek yapısı ve gerekse manevra karateristikleri hiç bir şekilde bilinen konvansiyonel araçlarla ve görüntülerle uyuşmadığı ve cismin uydu, venüs, meteoroloji balonu, çin feneri, kus, uçurtma, uçak veya herhangi bir atmosferik fenomen olmadığı tespit edilmiştir.'

Bu tespitleri yapan kişi yada kurumların kim olduklarını, tespit ve analiz raporlarını öğrenmek kanımca önem arz ediyor. Paylaşım için teşekkürler.
Bir ulusun yüceliği ve ahlaki gelişimi, canlılarına ne şekilde davranıldığına bakılarak değerlendirilebilir. Alıntı: Mohandas Karamchand Gandhi

ciftaci

• Yeni Üye
  • *
  • 5
« Yanıtla #14 : Ocak 30, 2016, 10:50:08 ÖS »
daha 17 yaşındayken 20 metreden şahit oldum ufo ya çok büyük değildi bir otomobil kadardı son olarak vahşi rusya belgeseinde şahit oldum kamera iki ufoyu çekmiş bilinçsizce