0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İnfinite Madness

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 1336
  • Butterfly Effect
Ynt: Ufo gözlemlerim 4
« Yanıtla #30 : Aralık 12, 2012, 12:54:06 ÖS »
baloncu balonları elinden kaçırmış  gibi görünüyor

Tam isabet sayın escape ,gitti adamın ekmek parası.
Şeytanın muskası oyunalrın ustası kuru ağaç ve yaprakların uçması

ıgor94

• Yeni Üye
  • *
  • 40
« Yanıtla #31 : Aralık 12, 2012, 03:51:13 ÖS »
Balonsa nasıl ışıma yapacak?    Balon deyip kestirip atmayalım derim

solidus

• Moderator
  • Tam Üye
  • 1370
« Yanıtla #32 : Aralık 12, 2012, 04:29:57 ÖS »
Balonsa nasıl ışıma yapacak?    Balon deyip kestirip atmayalım derim

Hangi ışıma sn. Igor94 . Bunu Asım bey iddia ediyor ama ne fotoğraflarda ne de videoda böyle bir ışıma olayına rastlamadık.

cemertem

• Yeni Üye
  • *
  • 21
  • bir şeyleri göze alıp,bir şeyleri gözden çıkarıyom
« Yanıtla #33 : Aralık 12, 2012, 08:33:28 ÖS »
asım abi yeni gözlemlerini bekliyoruz. bu arada epey zamandır ulaşamadım sana youtube'dan birkaç kez baktım videolarına bu vesileyle selamlar saygılar gönderiyorum.
ben bir ceviz ağacıyım; gülhane parkında..

QUARTZ

• Yeni Üye
  • *
  • 36
« Yanıtla #34 : Aralık 13, 2012, 12:08:42 ÖÖ »
Bunlar ufoysa çocuklarımızda uzaylı olmalı !
Korkunç. Aramızda yaşıyorlar.

hekate

• Yeni Üye
  • *
  • 10
« Yanıtla #35 : Aralık 13, 2012, 09:16:12 ÖÖ »
 Sayin Asim61 ,

Emek ve zaman harcayarak bu cekimleri yapiyorsunuz  ellerinize saglik .... Kim nederse desin balon, cin feneri ... Cektiginiz  objelerin ne oldugunu  ispat edecek bir  rasyonel bir delil var ... Filminiz incelendigi zaman ne ortaya cikacak ....

Cekimiz bana da öncelikle  ´´Balon´´ olabilir  hissini vermis olsa bile ... sonrada neden olmasin ?  dedirtti. Söyle ki ilk defa  kamerayi  elinize   almiyorsunuz amatör ruhla cekim yapiyorsunuz belki ama amotörlügü gecmis  bilgi birikimiz yada kraterleriniz var...  hic de yabana atilmayacak  önceden paylastiginiz ciddi  kayda deger  filmleriniz var .... 

Paylasimlarinizin  devamini dilerim  saygilarimla

WpostaW

• Administrator
  • Tam Üye
  • 625
« Yanıtla #36 : Aralık 13, 2012, 10:59:17 ÖÖ »
Sayın hekate yorumunuza kısmen katılıyorum zaten asım bey hakkında ki düşüncelerimi konuya daha önce yazdım.Bu mesajı yazıyorum çünki burada değinmek istediğim nokta şu;birileri çıkıp zaman ve emek harcayıp bir şeyler yapmaya çalışıyor dakikalarını hatta günlerini harcıyor biz ne yapıyoruz acımasızca eleştiriler ile bütün bu emeği iki dakika da görmezden geliyoruz,olumsuz yorumlara sözüm yok elbette herkes düşüncelerini söyleyecek lakin acımasız olmayada lüzum yok.

Forumdan bir arkadaş bir mevzu üzerine geçen gün dedi ki kopyala yapıştır yapan üyelere ben teşekkür etmiyorum çünki emek vermiyorlar o kendisini biliyor :) ben ona diyorum ki ama o bunu yaparken zaman harcıyor bu da bir emektir.Çoğu zaman bu sebep ile yeni açılmış ve yorum yaptığım her konunun altına paylaşım için teşekkürler notu bırakırım.Kopyala yapıştır bile olsa paylaşmış bir şey yapmış.

Bunu neden anlatıyorum önünüze sunulan yemeği yemek kolay yemek lezzetli ya da değil fark etmez,acımasız olmaya gerek yok,madem beğenmedin kalk kendin hazırla derler adama.

Bu bağlamda sayın asım61 her ne olur ise olsun,ne denir ise densin acımasız yorumlar eleştiriler sizi yıldırmasın.Çok seviyorum şu cümleyi;bazen insanların en küçüğü bile düyayı kurtarabilir.

İyi forumlar ve paylaşım için teşekkürler.
Tanrı'yı güldürmek istiyorsanız ona planlarınızı anlatın  8)

haslan

• Yeni Üye
  • *
  • 3
« Yanıtla #37 : Aralık 13, 2012, 02:56:58 ÖS »
ufonun tanımı :Tanımlanamayan Uçan Nesne  , Asım bey de bundan yola çıkarak  tanımadığı uçan nesne kuş bile olsa ufo diye başlık açıyor.

Arkadaşlar rica ediyorum Asım beyin evinin önünden balon uçurmayın bakın rica ediyorum.

WpostaW

• Administrator
  • Tam Üye
  • 625
« Yanıtla #38 : Aralık 13, 2012, 03:02:52 ÖS »
ufonun tanımı :Tanımlanamayan Uçan Nesne  , Asım bey de bundan yola çıkarak  tanımadığı uçan nesne kuş bile olsa ufo diye başlık açıyor.

Arkadaşlar rica ediyorum Asım beyin evinin önünden balon uçurmayın bakın rica ediyorum.
Henüz ilk mesajınızda konuya girip asım61'e mesaj yazdığınıza göre sanırım siz kendisinin ya bir alt komşusu ya da karşı binada ki komşusu olmalısınız?merak ediyorum siz sadece bu son video-fotoğraf üzerinden mi yorum yapıyorsunuz?başka videolarınıda gördünüz mü?çünki eğer gördüyseniz ben sizin gözlerinizden şüphe edeceğim.  8)
Tanrı'yı güldürmek istiyorsanız ona planlarınızı anlatın  8)

asım 61

• Tam Üye
  • 134
« Yanıtla #39 : Aralık 13, 2012, 09:34:03 ÖS »
forumdaki yeni katılımcılar için açıklama yapmayı uygun gördüm.
yıllardır yaptığım gözlemler sonucunda ufolar hakkında oldukça değişik özellik ve form çeşitliliğine şahit oldum.
    ufoları genellikle küçük yuvarlak yada disk,beyaz  yoğun bir sis,bazen uzun sopa şeklinde büyük sabun köpüğü şeklinde,ışık-enerji halinde ve  ,son zamanlardada balon benzeri kapsüller halinde  çok defa gözlemledim.
  tabiki bunların hepsini kayıt altına almam mümkün değil.
çünkü  çoğunlukla çok kısa süreli ve inanılmaz hızla hareket ediyorlar.
  bu balonumsu kapsuller herzaman böyle yavaş uçmuyorlar.bazen yavaş hızla hareket ederken aniden inanılmaz hızla yok olabiliyorlar.ve bu kapsül şeklinde olanlar genelde poşet ve balon zannedilebilirler.
ben kendi videolarımın balon olmadığını  vurgulamak için söylemiyorum.bu durum genelde böyle olur.
  bu balonumsu kapsüller  orta ve küçük ebatlı ufoların içersinden çıkan ve içersinde yaratıkların olduğu inceleme hatta gerekli hallerde yere yada suya inebilen istedikleri şekle sokulabilen genelde simetri olmayan şekillerde rüzgar kuvvetiyle uçuyormuş izlenimi veren araçlardır.
  bu kapsüller yalpalayarak,dönerek,burulma hareketleri yaparak uçarlar.
benim çektiğim bir önceki  balon diye eleştirilen cisim rüzgarsız havada 300 km hızla uçuyor vede doğu yönünden 5 km kadar batıya doğru gittikten sonra aniden 90 derece açı ile güneye doğru yöneliyordu.
  yön değiştirme videodan da belli olduğu halde balon yaftası vurmak için oldukça uğraş verildi.
emin olunsunki humanoid videosunu pek yakında buradan paylaşacağım ama onada matruşka diyeceklerdir.

forumda ufo diyince fincan tabağı şeklinin dışında ufo düşünemeyen;  sabit fikirli ufo görmemiş bir grup var onlarda kendilerince haklılar.

GöçeBe

• Tam Üye
  • 259
  • "İstikbal Göklerdedir' M.Kemal ATATÜRK
« Yanıtla #40 : Aralık 14, 2012, 01:07:16 ÖS »
Asım Bey,bende bu gözleminizin balon olduğunu düşünüyorum.gerçi videoya alırken bu objelerin balon olduğunu sizin farketmiş olmamanız ilginç ısrarla ufo iddaasında bulunduğunuza göre sizi baya heyacanlandırmış gözleminiz.ama yorumcuların %99 u ufo olmadığını balon olabileceği yönünde görüş bildirmiş foto ve videolardan izlediğim kadarıyla ufo olduğu konusunda ısrarcı olmamak gerekiyor.
Her söylenene inanma,gördüğününde yarısına inan.

L Lawliet

• Tam Üye
  • 512
  • I <3 ϕ6!
« Yanıtla #41 : Aralık 14, 2012, 01:17:33 ÖS »
Asım Bey,bende bu gözleminizin balon olduğunu düşünüyorum.gerçi videoya alırken bu objelerin balon olduğunu sizin farketmiş olmamanız ilginç ısrarla ufo iddaasında bulunduğunuza göre sizi baya heyacanlandırmış gözleminiz.ama yorumcuların %99 u ufo olmadığını balon olabileceği yönünde görüş bildirmiş foto ve videolardan izlediğim kadarıyla ufo olduğu konusunda ısrarcı olmamak gerekiyor.

Aşırı sayısal üstünlük göstermek tam doğru olmaz :D

Yorumda bulunanların %57,9'u balon olduğunu iddia ederken, %15,8'i Ufo olduğu yönünde görüş bildirmiş. %26,3'lük bir kesim ise nötr bir tutum sergilemiş. Yani henüz %99 diyemeyiz ;D
« Son Düzenleme: Aralık 14, 2012, 01:19:07 ÖS Gönderen: L Lawliet »
Watashi wa Johann Liebert | Jonathan Osterman | Dr. Manhattan | Physicist | Nate River | Incognito | Dekan | Masirius desu!

İnfinite Madness

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 1336
  • Butterfly Effect
« Yanıtla #42 : Aralık 14, 2012, 01:24:59 ÖS »
forumdaki yeni katılımcılar için açıklama yapmayı uygun gördüm.
yıllardır yaptığım gözlemler sonucunda ufolar hakkında oldukça değişik özellik ve form çeşitliliğine şahit oldum.
    ufoları genellikle küçük yuvarlak yada disk,beyaz  yoğun bir sis,bazen uzun sopa şeklinde büyük sabun köpüğü şeklinde,ışık-enerji halinde ve  ,son zamanlardada balon benzeri kapsüller halinde  çok defa gözlemledim.
  tabiki bunların hepsini kayıt altına almam mümkün değil.
çünkü  çoğunlukla çok kısa süreli ve inanılmaz hızla hareket ediyorlar.
  bu balonumsu kapsuller herzaman böyle yavaş uçmuyorlar.bazen yavaş hızla hareket ederken aniden inanılmaz hızla yok olabiliyorlar.ve bu kapsül şeklinde olanlar genelde poşet ve balon zannedilebilirler.
ben kendi videolarımın balon olmadığını  vurgulamak için söylemiyorum.bu durum genelde böyle olur.
  bu balonumsu kapsüller  orta ve küçük ebatlı ufoların içersinden çıkan ve içersinde yaratıkların olduğu inceleme hatta gerekli hallerde yere yada suya inebilen istedikleri şekle sokulabilen genelde simetri olmayan şekillerde rüzgar kuvvetiyle uçuyormuş izlenimi veren araçlardır.
  bu kapsüller yalpalayarak,dönerek,burulma hareketleri yaparak uçarlar.
benim çektiğim bir önceki  balon diye eleştirilen cisim rüzgarsız havada 300 km hızla uçuyor vede doğu yönünden 5 km kadar batıya doğru gittikten sonra aniden 90 derece açı ile güneye doğru yöneliyordu.
  yön değiştirme videodan da belli olduğu halde balon yaftası vurmak için oldukça uğraş verildi.
emin olunsunki humanoid videosunu pek yakında buradan paylaşacağım ama onada matruşka diyeceklerdir.

forumda ufo diyince fincan tabağı şeklinin dışında ufo düşünemeyen;  sabit fikirli ufo görmemiş bir grup var onlarda kendilerince haklılar.

Çok degerli Asım bey, bana Cem Yılmazın, şu sahnesini hatırlatıyorsunuz  şuan . Bu bildiginiz uçan balon, bildigimiz balon yani ,ama siz ısrarla bu ufo,diyorsanız altında başka bişi armamak lazım , mesela dalgamı geçiyor acaba ? demi.
Şeytanın muskası oyunalrın ustası kuru ağaç ve yaprakların uçması

Mystical

• Yeni Üye
  • *
  • 4
  • Ufolog ve uzay gözlemcisi.
« Yanıtla #43 : Aralık 16, 2012, 10:58:17 ÖS »
Bunun balon olduguna adım kadar eminim. UFO Değil.

Cigarette Smoking Man

• Tam Üye
  • 273
  • TrustNo1
« Yanıtla #44 : Aralık 17, 2012, 09:09:30 ÖÖ »
Asım bey, sizin bazı videolarınıza da bakmıştım. İçinde heyecanlandıklarım da olmuştu.Ama üzülerek söylemeliyim ki, bu görüntüdeki cisim, balondan başka birşey değil.
Sizin değerli gözlemlerinizi yine forumda görmekten mutluluk duyarız, UFO olsun ya da olmasın.
Fox Mulder: They're here, aren't they?  - Deep Throat: Mister Mulder, they've been here for a long, long time.