0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kaçırılma Vakaları [Alien Abductions] | Ocak 02, 2015, 03:12:39 ÖS
Fosforlu yeşil çip

Kradjith

• Yeni Üye
  • *
  • 3
Fosforlu yeşil çip
« : Ocak 02, 2015, 03:12:39 ÖS »
2010 yazı idi hava bayağı sıcaktı istanbul'da ikamet ediyordum o sene okulum yüzünden.. Neyse dediğim gibi hava çok sıcak ve bunaltıcı oldugu için kısa kollu tshirt  ve ince short giymiştim saat 1 sıralarında uyudum.. gece rüya gibi bişey görüyordum ama gerçek olduğunu biliyordum yani korku endişe gibi hislerim vardı ve görüyordum rüyada öyle bir şey görmek mümkün değil şuan ki gözümün gördüğü şekilde görüyordum detayları vs herşeyi beni tuhaf cübbeli çekik gözlü kişiler arkamdan gelip yakaladılar ama ben donmuş gibiydim olayları görüyordum ama hareket edemiyordum. Beni bir 4 5 adım kadar öne götürdüler tabiri caizse zombi gibiydim hani zorlama yoktu hiç ama yapmak istemediğim şeyleri yaptırıyorlardı. önümde birden tarifini edemeyeceğim kadar yakışıklı ve güzel görünümlü bir erkek olduğunu düşündüğüm biri bana ''korkma sakin ol ve şuraya yat '' ama ağız hareketi görmedim eli ile gösterdi konuşurken . Beni musaala taşı gibi bir şeyin üstüne yatırdılar buz gibi soğuktu ve çok rahattı yani sanki vücud şeklini alıyordu komforlu yatak gibiydi tıpkı.. 2 kişi yatmama yardımcı oldular ama sonra beni metal bir gergin bişeyle sabitlediler aşırı derecede gerçek oldugunu biliyorum çünkü çok sıkmaya başladı tıpkı sıkı bir bel kemeri gibi can yakıcı ve rahatsız ediciydi. 3 tane öyle kemer gibi olan gümüş bir bağ ile bağladılar ama kendi kendine oluyordu biri eliyle bişey yapmıyordu yani. sonra bana yat diyen tam baş ucuma geldi onu tersten görüyordum yukarı bakıyordum çünkü sonra yakıma geldi bana doğru yüzüme doğru eğildi gözlerime bakıyordu ama kusursuz bir bakışı vardı kaşlarının olmadığını burnunun çok estetik olduğunu çenesinin üstünde ki pürüzsüz ten tonunu gördüm bana baktı ve içindekini alacağız dedi işaret parmağını tam göbek deliğime gelirdi dokundugunu hissediyordum hareket etmeye çalıştım ama öteki elini alnıma koydu sonrada birden bütün eli karnımın içindeydi biraz kurcalar gibi hareket etirdi aşırı derecede acı çekiyordum birden çıkarttı ve rahatladım bana karnımın içinden çıkarttığı nesneyi gösterdi fosforlu yeşil şeklinde (acı sarı tonlarında) bir nesne çıkardı o kemerlerin hepsi açıldı ve artık bitti dedi. ama dediğim gibi bunu ban konuşmadan söylüyordu. sonra da beni kaldırdılar yine hareket edemiyordum. isteğim doğrultusunda.. aşırı derecede karın ağrım vaardı ama bu ağrı aşırı derecede mekik çekmişimde karın kaslarım kasılmış gibi bir ağrıydı.. bu halden kurtuldugumda yatağımda olduğumu fark ettim gözlerim açıktı tuhaf bir his içindeydim karanlıktı heryer gece yarısıydı hala yaklasık olarak 3 gibiydi birden çığlık attım çünkü karnım kasılmıştı ve hemen yan odada ki annem ve anneannem geldi koşarak .. karnım dedim annem hemen açtı ve göbek deliğinin oldugu yer sıcak ve kıpkırmızıydı aşırı bir karın kasımın sıpazmı mevcuttu 1 gün boyunca o ağrıyı çektim.. bilmiyorum eger mümkünse bunu hipnoz gerçek olup olmadığını size o şekilde de anlatırım bilmiyorum size bunu nasıl kanıtlarım.. 30 aralık 2014 te yani 4 gün önce de yine saat 1.58 de evimin önünde ışık patlaması oldu  ve bu ışık yemyeşil ve beyaz mavi türü hoşbir tonu olan bişeydi ve dalga dalga geldi ve patladı oldugum yerde araba lamba vs hiç bişey yoktu yani normal bir lazer ışığıı da değildi doğrusal olmayan bir ışık tipiydi  bunu da ufo sirius a arayarak bildirdim , orada çalısan bir bayana anlattım herşeyi gördüklerimi .. tuhaf şeyler yaşıyorum bir kaç gündürde .. dediğim gibi hipnoz altında bunu size nasıl anlatabilirim ne yapmam lazım yani bunu ıspatlamak istiyorum ne yapabilirim

euroasia

• Yeni Üye
  • *
  • 7
Ynt: Fosforlu yeşil çip
« Yanıtla #1 : Ocak 03, 2015, 12:38:02 ÖÖ »
sokağa çıktım 30 aralık gecesi, akrabaları terminalden almaya gidecektim dedim arabaya binmeden bi sigara içeyim. içiyorum sigarayı neyse havaya bakıyorum bulutluydu  o gece, gökyüzü 1-2 saniyeliğine mavi yeşil tonları aynı senin tarif ettiğin gibi komple renklendi aydınlandı, ne olduğunu anlayamadım plazma patlaması gibi dedim beynimde görüntü oluştu heralde cunku sorabileceğim kimse yoktu etrafta. aynı ışığı seninde görmen rahatlattı şimdi beni.

AlphaOmega

• Yeni Üye
  • *
  • 3
« Yanıtla #2 : Ocak 12, 2015, 08:08:07 ÖS »
Yeşil çip dediğiniz şeyi neden çıkardıkları konusunda birşey söylediler mi?
Gerçeği bilmek istiyorsan bilginin sorumluluğunuda alman gerekir...

Dragon

• Yeni Üye
  • *
  • 13
« Yanıtla #3 : Eylül 27, 2015, 09:56:21 ÖS »
Kradjith'in başına gelen olayı araştıracak hipnoz hekimleri keşke sirius ufo için araştırma yapıp, bize buradan sonuçları açıklasalar diyeceğim ama nerede... Arkadaş anlattığı ile kalmış, bizlerde okuduğumuzla...Aylar olmuş, arkadaş imkanların nedir bilemem ama bari sen yaptır bu araştırmayı ve bizi bilgilendir.