0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UFO Gözlemleri [UFO Sightings] | Ekim 07, 2015, 11:02:01 ÖS
Ankarada ufo var

QUARTZ

• Yeni Üye
  • *
  • 36
Ankarada ufo var
« : Ekim 07, 2015, 11:02:01 ÖS »
Ankara Sincan üzerinden az önce (01:45 civarı) kocaman bir ufo geçti. Çok alçaktan uçuyordu. Ümitköy istikametine doğru gitti. Şekli oval ışıksız metalik heryerinde gözenekleri (tülbent gibi) gibi bir yapısı vardı. karanlıkta öyle algıladım. yağ gibi kayıyordu. hiç bir şekilde ses yoktu. Bayağı büyük bir şeydi. yakından geçen uçaklar kadar büyüktü. Bölgeye yakın olan varsa  gözlem yapsın bence..

İnfinite Madness

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 1336
  • Butterfly Effect
Ynt: Ankarada ufo var
« Yanıtla #1 : Ekim 14, 2015, 12:09:08 ÖS »
Resim yada video olsa güzel olurdu
Şeytanın muskası oyunalrın ustası kuru ağaç ve yaprakların uçması

QUARTZ

• Yeni Üye
  • *
  • 36
« Yanıtla #2 : Ekim 16, 2015, 05:54:09 ÖS »
İnfinite Madness gerçektende video çekebilseydim çok ses getirirdi. Videosuz ve resimsiz paylaşma amacım siteyi takip eden ve bölgeye yakın yerde olanlar varsa belki kayıt alabilirler ya da en azından şahit olabilirler diyerek paylaşmıştım. Daha  öncede aynı bölgede çok yakından geçen 2 adet üçgen ufo gözlemimi de burada paylaşmıştım. Ve bu akşam iki gözlemi de, hem alçaktan hem ışıksız hem sessiz geçmeleri ve ufo manevraları diyebileceğimiz manevraları olmaması aynı zamanda ufo gözlemlerinin %80 inin ufo değil yeni nesil askeri cisimler olabilme ihtimaline karşı İstihbarata bildirdim. Eğer ki bu zamana kadar bu tür gözlemleri ciddiye alıp araştırmıyorlarsa bundan sonra bu konuda daha duyarlı olmaları ve ciddiye almaları içindir.

İnfinite Madness

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 1336
  • Butterfly Effect
« Yanıtla #3 : Ekim 17, 2015, 03:01:44 ÖS »
Arştırmak ve bir konu üzerinde durmak peşini kovalamak çok önemli "bence"
Şeytanın muskası oyunalrın ustası kuru ağaç ve yaprakların uçması

QUARTZ

• Yeni Üye
  • *
  • 36
« Yanıtla #4 : Ocak 14, 2016, 04:09:59 ÖS »
yakın zamanda sincan üzerinde gözlemlediğim bir nesne. çekim çok kötü ama bu bölgede sık sık garip nesnelerin geçtiği de kesin.

https://www.youtube.com/watch?v=D2UYoLnbBxM

deyta

• Tam Üye
  • 396
« Yanıtla #5 : Ocak 14, 2016, 09:26:01 ÖS »
balon gibi görünüyor.
ankara'da bu türden şeyler olduğunu duyuyorum son yıllarda.

kendini sonsuzluğa savurmuş olan kozmik enerjinin çökelip yoğunlaşması her türlü garabete gebe.

ben "balon" görüyorum
sen "triangle ufo"
diğeri "ana gemi" diyor.
bir başkası "uçan uzaylı " yani "kozmik kardeş" geldi diyor.

Lark

• Yeni Üye
  • *
  • 4
« Yanıtla #6 : Ocak 23, 2016, 11:18:52 ÖÖ »
Bu gece ben de gördüm, kedimin balkon kapısına gelip garip sesler çıkarması sonucu balkona çıkmak istediğini düşündüm, kapıyı açtım balkona çıkması için ve o ara kırmızı, yeşil, beyaz ışıkları olan bi cisim şehrin üzerinde sessizce ilerlediğini gördüm, kameraya çektim kısa bir süre, binalar engel olduğu için gözden kaybolup gitti.

ceza25

• Yeni Üye
  • *
  • 3
« Yanıtla #7 : Ocak 28, 2016, 01:29:07 ÖS »
foruma ne olmuş böyle bitmiş kimse kalmamış nerdeyse10 yıldır bu forumdayım hiç buadr kötü görmemiştim

Weeking

• Yeni Üye
  • *
  • 17
« Yanıtla #8 : Şubat 01, 2016, 03:04:26 ÖS »
Bu gece ben de gördüm, kedimin balkon kapısına gelip garip sesler çıkarması sonucu balkona çıkmak istediğini düşündüm, kapıyı açtım balkona çıkması için ve o ara kırmızı, yeşil, beyaz ışıkları olan bi cisim şehrin üzerinde sessizce ilerlediğini gördüm, kameraya çektim kısa bir süre, binalar engel olduğu için gözden kaybolup gitti.

Merhabalar, eğer çekebildiğiniz kadarını bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

yalnızkurt

• Yeni Üye
  • *
  • 38
« Yanıtla #9 : Ağustos 18, 2016, 11:10:07 ÖS »
siz kayseriyi görseniz ben ne zaman balkona çıksam kesin görüyorum bende zaten gece görüntüleride var.ışıklı cisimlerin.ınternet olmadığından arada bir gire biliyorum anca 4 dakkanın içinde 6 tane ışıklı cisim gördüm saygılar.. ;)
Bu bir kaçırılma vakasıdır!şüpheli:Uzaylı maktul:İnek