0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UFO Gözlemleri [UFO Sightings] | Kasım 05, 2015, 01:40:36 ÖÖ
27 Ekim'de Kumburgaz'da Gördüğüm Canlı Ufo! (Hikaye)

PerfectChivas

• Yeni Üye
  • *
  • 1
27 Ekim'de Kumburgaz'da Gördüğüm Canlı Ufo! (Hikaye)
« : Kasım 05, 2015, 01:40:36 ÖÖ »
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, foruma yeni üye oldum Buda ilk konum. 27 ekim Günü kız arkadaşımla ben çok acayip bir olaya şahit olduk. Kumburgaza gidenler bilir e-5'in sağ tarafi yukari doğru dağlık alanların oraya doğru çıkar. Kız arkadaşım İstanbul'a yeni geldiği için ona gün batimini göstermek için arabaya atlayip  dağın oldugu kısımlara yükseği çıktık. Yollari baya taşlı, ıssız, sessiz açıkcasi ürkütücü yerlerdi toplasan 3-5 tane villa vardi. Gün batimini izledikten sonra saat 8 civari hava tamamen kararmisti artik sehir tarafina doğru inelim dedik. Yollar çok taşlı olduğu için yavaş yavaş arabayla gidiyorduk bu arada benim arabam siyah ve amerikan park lambalıydı o yüzden normal bir insanın bile dikkat edemeyeceği kadar karanlıktık. İki yol ayrimina gelirken yaklasik " 1.30 boylarinda zayif kapalı gri kül renginde yaratık gibi bişey farkettim"  insan gibi yürüyordu hatta üstünde elbisesi bile vardi yaklasik 10 mt civari uzağımdaydi kafasi biraz büyüktü gözlerini tam göremedim karşımda diğer yola doğru sağ sol yaparak yürüyordu. ben ilk başta görünce başörtülü bir bayan zannettim. Kız arkadaşıma söyledim sonra bu insan mı diye. Şok geçirmiştim anlayamıyordum o saatte öyle issiz evlerin bile tek tuk oldugu yerde bir bayan olmasi imkansizdi. Kız arkadaşımla geçen diyolog aynen şu şekildedir;

Ben: one ya? İnsanmı  erkekmi yoksa başörtülü bir bayanmı
kız: hakikaten o ne ya?
Ben : oha gördün mü eğildi, ananı s***..
Kız: hızlıca koştu gördün mü?
Ben: gördünmü? O neydi ya
Kız: yolda kayboldu gözükmüyor!
Ben: hemen gidelim burdan.

Bunlar hatirladiğim diyaloglarimiz. Arkadaşlar bir coğunuz belkide inamayacak. Yaratık diye adlandirdigim cisim bizi farketmediğinde tam kariısına uzun ışıkları yaktım. Bizi farkedince kanguru gibi iki büklüm olup eğildi ve hızlıca koştu. 4-5 saniye sonra mecburi olarak yaratigin geldigi yöne döndük diğer yola baktıgımızda kaybolmustu o yolda kaybolmasi imkansizdi. Ben arabayi hizlica aşşağı doğru sürdükten sonra arkamızdan bi sari renkte isik yandı motor sandim tek lamba seklinde arkamizdan yaklasiyordu köprü altindan sehir tarafina geçtikten sonra o ışık kayboldu. Hayatımda böyle bir an yaşamadım. Aşırı korkmustuk biz ondan kaçtık o bizden. Kız arkadaşım 3 harfli diyip duruyodu ama ben ufo olduğundan adim gibi eminim Anlatacaklarim simdilik bu kadar gördüğüm şeyi araştırmaya devam ediyorum.

Weeking

• Yeni Üye
  • *
  • 17
Ynt: 27 Ekim'de Kumburgaz'da Gördüğüm Canlı Ufo! (Hikaye)
« Yanıtla #1 : Kasım 06, 2015, 07:13:50 ÖÖ »
İlginç bir deneyim yaşamışsınız, elbette inanmayanlar çok olacaktır fakat bence gördüğünüz şeyin dünya dışı zeki bir varlık olma ihtimali yüksek.
Sonuçta bir çok farklı ırk, binlerce yıldır dünyamızın ve insanların gelişimini takip ediyorlar.

İnfinite Madness

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 1336
  • Butterfly Effect
« Yanıtla #2 : Kasım 09, 2015, 01:34:18 ÖS »
Sitemizde tübitak onaylı resmi belge ile onaylanmış videolar mevcut resimler ile birlikte bakmannzı tavsiye ederim

http://siriusufo.org/forum/index.php?board=26.0
Şeytanın muskası oyunalrın ustası kuru ağaç ve yaprakların uçması

yalnızkurt

• Yeni Üye
  • *
  • 38
« Yanıtla #3 : Ağustos 18, 2016, 10:57:46 ÖS »
kardeşim olağan üstü bence anlattıkların bende böyle bir olay yaşadım 3 kişiydik ağustos ayı yada eylül ayı filandı ben,le birlikte 3 kişiydik avlanıyorduk ömrümde bu yaşıma geldim böyle bir varlık görmedim en önde ben idim diğer arkadaşlarım arkamda idi.bu olayda araçtan indik ve yolun kenarında yürüyorduk akşam güneşi vardı dağın arkasından aşağıya doğru yavaş yavaş batmaya başlamıştı birden dağ tarafından yola siyah bir varlık indi ve boyu 1.90 filan vardı galiba benden uzundu tahmin edemiyorum ama boyunu.
( kamburlu bir varlıktı siyah bedensizdi ) tahminime göre çünkü yola indiğinde karşı tarafa doğru ilerlemeye başlayınca ben delirdim galiba gözüme görüküyorlar dedim kendi kendime sonra arkamdaki arkadaşıma baktım oda dönmüş bana bakıyor ve bana dediği ilk şu oldu görüyonmu abi.hepimizde kısa süreli sok olduk ve ben korkmadan onun üstüne doğru bağıraraktan gitmeye başladım yolun solundan sağına vardığında çalılar vardı sağ tarafında yolun orda gözden bi anda kayboldu çok dikkatlice baktım o kuru otlar ve çalılar hiç oynamadı ve ezilmemişti. yakınlaştım çalılara ayağımla vurdum o varlık yolun sağ tarafına geçince gözden bi anda kayboldu ve bu olay saniyeler içinde oldu bitti . BEN BU VARLIĞI EMEKLİ BİR MÜEZZİNE SORDUM Hocam bu gördüğümüz cin olabilirmi dedim yada şeytan imkansız dedi onlar aynı anda 3 kişiye görünemez dedi ben hayret ettim/yer: KAYSERİ/MEVKİ 9 PINAR YOLU/ saygılarımla....
Bu bir kaçırılma vakasıdır!şüpheli:Uzaylı maktul:İnek