0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UFO Gözlemleri [UFO Sightings] | Kasım 27, 2016, 07:09:39 ÖS
Gözlemlediğim ufo Ve Kaçırılmam

eva123

• Yeni Üye
  • *
  • 18
Gözlemlediğim ufo Ve Kaçırılmam
« : Kasım 27, 2016, 07:09:39 ÖS »
Herkeze merhaba Yeni aldığım canon eos 700d ile kalite çekim testi yaparken kuşları çekmiştim pcde zoom yapıp ne kadar zoomda görüntü kalitesi bozuluyor bakarken parlak yuvarlak bir obje  gördüm ne olduğunu tam bilmiyorum ama baya yüksekte ve ışık saçan bir cisim istediğiniz taramadan gecirebilirsiniz kesinlikle bir montaj yoktur buyrun buda resim

Zoomsuz : http://i.hizliresim.com/g2kl4N.jpg

ZOOMLU : http://i.hizliresim.com/77omka.png

Dahada Zoomlu : http://i.hizliresim.com/Pn53q7.png

NOT : Ayrıca bir kaçırılma olayı yaşadığımı düşünüyorum Yüzlerini tam göremediğim insansı varlıklar rüyamda benimle konuşuyorlardı kendi aralarında benim vücudumdaki bazı şeyler hakkında konuşuyorlardı ve birtanesinin elinin üstünde dövme gibi bir iz vardı çok net hatırlıyorum

bailo

• Yeni Üye
  • *
  • 34
Ynt: Gözlemlediğim ufo Ve Kaçırılmam
« Yanıtla #1 : Kasım 28, 2016, 06:31:31 ÖÖ »

Fotoğraf ne yazıkki tam net değil,bu durumda Uydu gibi birşey olma ihtimali de var..

Bu arada ışık saçtığını yazmışsınız,ama fotoğrafta ışık saçan bir cisim yok.Gece vakti aynı cismi gözlemlediniz o yüzden mi böyle yazdınız?

eva123

• Yeni Üye
  • *
  • 18
« Yanıtla #2 : Kasım 28, 2016, 05:13:37 ÖS »
fotoğrafdaki objeyi gördünüz dimi ? gündüz nasıl öyle beyaz gözükebilirki başka ? ışık saçıyor işte tıpkı diğer ufolar gibi ben başkaları gibi photoshoplu bir paylaşım yapmadım tamamen gerçek bir görüntü işin ustaları incelerse onlarda anlar

bailo

• Yeni Üye
  • *
  • 34
« Yanıtla #3 : Kasım 28, 2016, 06:43:17 ÖS »

Ben Photoshop olduğunu ima etmedim.Sadece ben UFO olduğunu düşünmediğimi belirttim..

eva123

• Yeni Üye
  • *
  • 18
« Yanıtla #4 : Kasım 28, 2016, 11:13:52 ÖS »

Ben Photoshop olduğunu ima etmedim.Sadece ben UFO olduğunu düşünmediğimi belirttim..

peki nedir ? uydu deme çünkü uydular gözlede foto makinalarıylada gözükmez çünkü çok uzaktalar

bailo

• Yeni Üye
  • *
  • 34
« Yanıtla #5 : Kasım 30, 2016, 09:08:44 ÖS »

Bundan 10 sene kadar belki daha önce ben İstanbul'da iken öğlen vakitlerde aynısını gördüm.
Bir süre gökyüzünde izledim.ve yavaş çok yavaş hareket ediyordu.UFO olsaydı ileri-geri zikzak hareketler çizerdi ve ani bir hareket yapıp gözden kaybolurdu.Bu cisim dümdüz yavaş yavaş ilerledi.

UFO olmayabilir,uydu olmayabilir.Başka insan kaynaklı birşey olabilir,balon olabilir veya atmosfere girmek üzere olan birşeyler olabilir.

Sadece körü körüne UFO demek yanlış olur.İlk önce araştırılıp tahliller yapılır.Eğer sonuç kesin ise UFO olduğuna karar verilir,sayın "eva123" ..

Bende Uzaylılara,UFO'lara ve başka varlıklara inanıyorum tabiiki,hemde gençliğimden beri.Ama ben asla emin olmadığım birşey için benim gördüğüm şu'dur diye asla ima etmedim,etmiyorum ve etmemde.

eva123

• Yeni Üye
  • *
  • 18
« Yanıtla #6 : Kasım 30, 2016, 11:44:21 ÖS »

Bundan 10 sene kadar belki daha önce ben İstanbul'da iken öğlen vakitlerde aynısını gördüm.
Bir süre gökyüzünde izledim.ve yavaş çok yavaş hareket ediyordu.UFO olsaydı ileri-geri zikzak hareketler çizerdi ve ani bir hareket yapıp gözden kaybolurdu.Bu cisim dümdüz yavaş yavaş ilerledi.

UFO olmayabilir,uydu olmayabilir.Başka insan kaynaklı birşey olabilir,balon olabilir veya atmosfere girmek üzere olan birşeyler olabilir.

Sadece körü körüne UFO demek yanlış olur.İlk önce araştırılıp tahliller yapılır.Eğer sonuç kesin ise UFO olduğuna karar verilir,sayın "eva123" ..

Bende Uzaylılara,UFO'lara ve başka varlıklara inanıyorum tabiiki,hemde gençliğimden beri.Ama ben asla emin olmadığım birşey için benim gördüğüm şu'dur diye asla ima etmedim,etmiyorum ve etmemde.

Yazdıklarınızdan UFO NUN Açılımını bilmediğinizi çıkardım UFO İlla uzaylı bir cisim olacak diye birşey değildir :D

UFONUN AÇılımı ve anlamı Unidentified Flying Objects (Tanımlanamayan uçan cisim)

İyi forumlar

bailo

• Yeni Üye
  • *
  • 34
« Yanıtla #7 : Aralık 04, 2016, 07:39:37 ÖS »

UFO denilince akla hangi cisim gelir ilk başta??

Cevap belli zaten.

Ancak sadece Uzaylı Varlıklar'A UFO kısıtlaması getirmek çok yanlış olur tabiiki.

Bu arada kaçırılma durumundan bahsetmişsiniz.Vücudunuzun herhangi bir yerinde çizik,morluk,kesik veya dikiş tarzı Cerrahi Operasyona yönelik bir şeyler var mıydı uyandığınızda?

eva123

• Yeni Üye
  • *
  • 18
« Yanıtla #8 : Aralık 05, 2016, 12:16:57 ÖÖ »
Kaçırılma olayları bölümünde detaylı konu açtım