Author Topic: Haber Sahası - 13 Ocak 2017 (UFO Dosyası) Haktan Akdoğan Erhan Kolbaşı Tekrar  (Read 1233 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hawker89

• Yeni Üye
  • *
  • itibar: +0/-0
Kim bu Prof.Dr.Hernandez?
Fotograf 79 yilindan. Fotografa ne olmus öyle?
Verilen bilgiler kayitli mi? Video, ses kaydi var mi, yoksa biri anlatmis biride yazmis mi?
Bunlarida arastirmak lazim.
Biri konusmus biri de yazmissa daha en bastan umursamayin gitsin. Görsel veya ses kayitliysa üzerinde düsünülebilir. Izlenip dinlenir bir kanaate varilabilir.En azindan ne ile ugrastigimizi biliriz öyle degil mi :))
Andromedadan kalkip buralara Kadar gelmissin ve sadece Her ne naneyse (Hernandez) iste onunla görüsmüssün, sahsen ben cok alindim ve icerledim bu duruma. Niye bizimlede görüsmüyorsun? Biz dünyali degil miyiz?
adam  inxtria gezegeninden gelen  lya adlı andromedalıyla konuşmuş
ve "andromeda'dan gelen ufo" diye kitap yazmış.

andromedalıya göre bazı uzaylılar dünyayı ele geçirmek için bizi savaştırıyormuş.
ama başka uzaylılar karışamazlarmış.. ama akıl verirlermiş. vaziyet kötüymüş.

ayvayı yemişiz yav.

’Evren’de dünyanızla çok ilgilenen ırklar var.
Kendi aranızda çatışmanızı sağlayıp, bu suretle dünyaya ve üzerinde yaşayanlara sahip olmayı tasarlıyorlar.

Kurtulmanın oldukça zor olduğu bir çevrede bulunuyorsunuz.
Gezegenizin geleceği hiç de çekici değil, profesör.

Çok zor, gerçek bir dram olan zamanlar geliyor.

Dünyanız ve geleceğiniz bizi çok endişelendiriyor; bu yüzden geliyoruz buraya.
Biz, karışamayız. Size uygun gelir de kabul edebilirsiniz düşüncesiyle , önerilerde bulunabiliriz yalnızca.’’(Sayfa 219,220)
şu kesin..R. N. Hernandez diye bir adam yok. R. N.'nin açılımı bile bilinmiyor.
inxtria diye bir gezegen de yok..

lya bedensiz bir varlıkmış..koruyucu aurası mı ne varmış....
bilmem kaçıncı boyuttan gelmiş. fotoğrafta aurası nedeniyle tuhaf görünüyormuş. anlamadım.

böyle hayali adamlar ve çektikleri böyle fotoğraflar yüzünden kimse andromeda'ya gitmek istemiyor. :)
ayrıca andromeda koca bir galaksi.

samanyolunda sayısız uygarlık var diyorlar.
ama koskoca andromeda'da bir tane uygarlık varmış gibi davranıyorlar.
veya o konuda yeterli bilgi vermiyorlar.

Yahu ben bu Andromeda'dan Gelen UFO kitabını hiç bir yerde bulamıyorum. Bulabileceğim bir yer var mı?