Haberler

Gittikçe Yaklaşıyorlar!..

SON DÖNEMLERDE TÜRKİYE’DE YAKALANAN EN YAKIN

U F O GÖRÜNTÜSÜ!..

Bilindiğiniz üzere, son 1 aydır özellikle Bodrum yarımadası ve civarlarıyla, Ege bölgemizde yoğunlaşan UFO gözlemleri ve ihbarları artarak devam etmekte ve zaman zaman bu gözlemler amatör kameralarla vatandaşlarımız tarafından fotoğraflanarak veya filme alınarak belgelenmektedir.

Son zamanların en yakın ve net UFO görüntüsü İzmir’de yakalandı…

Olay; 14 Temmuz 2014 Ptesi günü saat 15:50 sularında İzmir’in Yamanlar bölgesinde gerçekleşti.. O gün, Yamanlar bölgesinde hazineye ait arazi tespiti ve fotoğraflaması yapan İzmir maliyesinde milli emlak bölümünde görevli memur Metin Mehmet Kaya bey, bir anda ortaya çıkan ve süratle hareket eden UFO’yu fotoğrafla görüntülemeyi başardı.

Yaşanan bu önemli olay sırasında çekilen olağanüstü fotoğrafta; gökkuşağı renkleri yansıtan, gümüşi metalik renkte cismi bir UFO çok net bir biçimde görülmekte.

Kurumumuz tarafından, bu fotoğraf üzerinde özel filtre analizi ve programlarla yapılan piksel, gölge, ışık, kontrast, negatif… vb incelemede, değerlerin detaylı olarak incelenmesi ve analizi sonucu, fotoğraflanan cismin montaj olmadığı ve

fotoğrafta hiçbir oynama yapılmadığı tespit edilmiştir.

Ayrıca fotoğraftaki disk biçimindeki metalik cismin karakteristik özelliği; bir anda ortaya çıkması, formu, yapısı, hızı, manevrası, sessiz olması ve yerçekimini etkisiz kılan biçimde havada asılı durup, daha sonra hızla ortadan kaybolması hiçbir şekilde bilinen konvansiyonel araçlarla ve teknolojilerle uyuşmamaktadır.

Yapılan hertürlü teknik ve bilimsel analizler sonucunda, fotoğraflanan cismin “UFO” olduğu kesinlik kazanmıştır…

Önümüzdeki dönemde UFO gözlemlerinin tüm Türkiye’de ve dünyada ciddi bir şekilde artmaya devam edeceğini öngörmekteyiz..

Kamuoyunun bilgisine önemle arz ederiz…

Saygılarımızla,

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi

1

Resimlerin büyük hali için üzerine tıklayınız…

2

Resimlerin büyük hali için üzerine tıklayınız…

3

11 Comments

11 Comments

 1. snnkaratepe

  20 Ağustos 2014 at 22:42

  ufo gerçeğini biliyorsanız açıklayınız.yoksa ben açıklayacağım ianşaalah (Kur an ı Kerime) uygun olarak

 2. Yaşarcan Çıbık

  22 Ağustos 2014 at 18:56

  artık dünyamızın enerji kaynakları değilde bu tür şeylerle ilgilenmesi gerek yoksa çok bilinçsiz bir durumdayken böyle şeylerle karşılaşırsak psikolojik olarak kaldıramayacağımız kesin. Artık bizzat insanların içine kendilerini belli etmek için böle yakından geçmesi bence çok şaşırtıcı birşey, avvrupa ülkelerindeki gözlemler ülkemizdekinden daha fazla çoğu ülkelerde bu olaylarla ilgili kurulmuş irtibat kuruluşları var bence bizimde böle bir kuruluş yaratmamız kesin . artık geliyorlar bence bunlara alışmaya çalışmamız lazım sayglar …. Yaşarcan Çıbık İstanbul Üsküdar Üni Öğr.

  (541 285 1995)

 3. Ahmet

  24 Ekim 2014 at 08:33

  Yaklaşık 40 yıl önce tüm evrene Arecibo ile gönderilmeye başlanan mesajlar, artık diğer planetlerde bulunan akıllı yaşamların ilgisini çekmeye başladı ve gözlemcilerini yıllardan beri gönderiyorlar, belki de yakın bir zamanda kontakt kurmaya da başlayacaklar, fakat dünyamıza gelebildiklerine göre ellerinde güçlü bir teknoloji var ve biz bu teknolojinin yanında hala ilkel bir toplumuz. Dünya artık savaşları bırakmalı, biran önce bir olup teknolojisini en üst düzeye çıkarmalı ve bu dünya dışı akıllı varlıkların dünyaya geldiğinde bizi kendi hizmetçileri yapmamaları için elimizden geleni yapmalıyız. Eğer bu videolar gerçekse ki bir değil beş değil yüzlerce video bulunuyor, bu uzaylılar er veya geç gelecekler, son yüzyılda dünya iki tane dünya savaşı gördü, üçüncüsü de başlamak üzere, dünya bilime ve teknolojiyi kucaklamaya başlayıp gelişirken bu savaşların çoğalması değil azalması gerekiyor.

 4. Alperen

  09 Kasım 2014 at 21:42

  Ben ufo fenomenini yaklaşık iki yıldır araştırıyorum ve kesinlikle halkın artık bilinçlenmesi ve hükümetlerin ufo ifşa kampanyasına katılmaları gerektiğini düşünüyorum…

 5. ramazan

  14 Aralık 2014 at 18:08

  bu ufo görüntüleri gittikçe artıyor ve artmaya devam edecek gibi duruyor böle devam ederse herhalde yakında temas haline bile geçme şansımız var diye düşünüyorum.

 6. Emre

  18 Aralık 2014 at 23:56

  Uzayda binlerce hatta milyonlarca galaksinin varligi bilinmektedir.Bunlar arasinda gunese yakinligi ve manyetik alanlarinin dunyaya yakinligina es deger olabilen gezegenlerin varligida yuzde olarak bilinmektedir.Arecibo ile gonderilen mesajlarin bir anlam tasimadigi asikardir.Evren sonsuz ise onlar zaten suan aramizdadir tek yapmamamiz gereken seyi yaptik o da mesaj atmamizdir : )

  Unutulmamalidirki evrenin var olus nedeni iyilik ve kotulugun sinavidir.Hayat ve evren paraleldir iyinin oldugu kadarda kotulukte mevcuttur.Bilmem anlatabildimmi

  Sevgi ile kalin……………………

 7. umuT®

  22 Aralık 2014 at 23:14

  1940’lardan beri Amerika dünya dışı varlıklarla iletişim halinde.. (Bknz:Teknoloji Sıçraması) Niçin Amerika derseniz; Amerika Atom Bombasını keşfedip kullandığında evrene yayılan dalgalar bu varlıkları epey bir endişelendiriyor (..çocuk kibritle oynuyor) Daha çok araştırma yapmak için de ziyaretlerini o tarihlerden itibaren arttırdılar.. Örneğin; Nevada’da bulunan 51. Bölge yıllardır ziyaretçilerin kabul edildiği bir üs olarak kullanılmaktadır ve bu üste olup bitenler son derece gizli tutulmaktadır..Aslında yazılacak, anlatılacak çok şey var ama bir çoğunu zaten hepiniz biliyorsunuzdur, bu yüzden anlatmaya gerek duymuyorum, sevgiler herkese..

 8. can onaran

  14 Ocak 2015 at 12:51

  Geçen yaz temmuz ayında fotoğrafın çekildiği saatlerde Atakentte olan evimin balkonundayken Yamanlar tafında havada parlayan buna benzer bir cisim gördüm.Olayı unutmuştum bile.Şimdi burada görünce gerçekten çok heyecanlandım.
  Cisim çok parlaktı zaten o kadar uzaktan dikkatimi de o çekmişti.Yavaşça yükselip süzülüyordu.Uzun bir süre orada kaldı.

 9. burkan

  04 Şubat 2015 at 11:51

  ben bu tip konularla uzun yıllardır ilgili olduğum ve çokca okuyup araştırdığım halde hayatımda hiç ufo veya benzeri bir şey görmedim açık söyleyeyim.
  Ama;
  bu konuyla ilgilenenlere bir şey öneririm; Ay’a dikkatli baksınlar! Elinize bir dürbün alıp,özellikle Ayın dolun ve gökyüzünün açık olduğu gecelerde Ay’ı inceleyin.Ben aydaki enteresan hareketlilik üzerine tarihteki bir çok gözlemcinin tespitlerini okumuştum zamanında.Ama hiç dikkat etmemiştim Ay’ımıza..Şansınız varsa enteresan şeyler görebilirsiniz!

 10. murat kaşif

  06 Mart 2015 at 04:59

  Ama dua edelim ki barış için gelsinler amaçları ne hiçbirimiz bilmiyoruz en ufak bi fikrimiz bile yok. Tamam temas kuralım ama saldırganlarsa ozaman beklenen kıyamet gunu gelmiş demektir.

 11. Orhan Gönen

  22 Nisan 2015 at 13:58

  Eski kaynaklar ve yeni kaynaklar şunu gösteriyor ki; Dünya dışı 10’larca medeniyet, dünya gezegenini zaten bilmektedir.

  İnsanlık henüz mesafe kavramını çözememiştir, gözüken o ki onlara göre mesafe kavramı yoktur, Onların uçmaları hızlı gitmeleri teknolojik bir durum olmayabilir. Gezegenimizde olmayan bir element ile ilgili ya da başka bir şey olabilir. Bir cismin havada hızlı uçması, bir medeniyeti ileri teknoloji sahibi yapmayabilir, bu sadece insan fikridir.

  Onların gözlem cihazları burada ise, uzay filmi gibi düşünerek ana gemiler nerede peki diye düşünmek manasız olur. Madde olmayan gaz şeklinde medeniyetlerde olabilir, madde düşüncesi şimdilik sadece dünya gezegenine ait bir yapıdır.

  Adına uzay dediğimi karanlık alan bir kaostur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top