Genel

GİZLİ DOSYALAR - CIA VE MİT

“CIA” “MİT” TEN TÜRKİYE UFO RAPORLARINI İSTEDİ!

Amerikan Merkezi Haberalma ve İstihbarat Teşkilatı Başkanlığı “CIA”, Türkiye Milli İstihbarat Dairesi “MİT” Başkanlığından 1999- 2003 yılları arasında yaşanan UFO olaylarının detaylı bilgilerini istedi…

MİT’e, 2003 yılı Mayıs ayında CIA’den “Top Secret” “Çok Gizli” damgalı şu not ulaştı: “UFO’larla ilgili kapsamlı bir araştırma yapıyoruz, bu konuda işbirliği yapmak istiyoruz.”
CIA’nin MİT’ten bilgi talebi üzerine, Milli İstihbarat Teşkilatımız, başta Türk Hava Kuvvetleri olmak üzere, Türk Hava Kurumu ve Türk Hava Yolları gibi ilgili birimlerden rapor istedi..
Türkiye’de özellikle 1999 yılından sonra yoğunlaşan UFO gözlemleri, son dönemlerde resmi kurumların mensuplarıyla, Türk Hava Yolları ve Türk Hava Kuvvetleri pilotlarının gözlemleride eklendi. Bu gelişmeler üzerine CIA, MİT’e yazı göndererek, UFO olayları hakkında bilgi istedi. MİT’te, UFO olayları konusunda bir albay başkanlığında çalışmalar yapan Türk Hava Kuvvetlerine işbirliği önerdi ve ilgili kurumlardan ellerindeki görsel malzemeleri ve raporları istedi.

CIA’nin MİT’ten UFO dosyalarıyla ilgili bilgi talebinde bulunması, diğer ülkelerde olduğu gibi T.C’nin bazı resmi kurumlarınında UFO olgusuyla ilgili ciddi çalışmalar sürdürdüğünü açıkça belgelemektedir. Ayrıca, CIA’in bu bilgi talebi, Türkiye’de özellikle 1999 yıllından sonra artan ve toplumumuzun değişik kesimlerinden yüzlerce vatandaşımızın, askeri ve sivil pilotlarımızın gözlemlediği ve zaman zamanda filme alınan UFO olaylarının gerçek olduğunu belgelemektedir.

T.C. ASKERİ İSTİHBARATLARI’NA, MİT’e ve DİĞER TÜM İLGİLİ RESMİ KURUMLARA AÇIK ÇAĞRI…

Bilindiği üzere, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de son zamanlarda sıklıkla UFO gözlemleri yapılmakta, dünyadışı yaşama dair önemli tanıklıklar yaşanmakta ve bu olaylar sonucu birçok kanıt ele geçmektedir.

Ufoloji konusunda artık dünyanın önemli üniversitelerinde araştırma birimleri kurulmaktadır, ayrıca üst düzey askeri ve sivil yetkililer UFO’larla ilgili ele geçen kanıtları, belgeleriyle sunarak bu gerçeği açıklamaya başlamışlardır. Buna en son olarak, 11 Mayıs’ta Meksika Savunma Bakanlığı ve Hava Kuvvetlerinin yaptığı basın toplantısında, askeri uçak personelinin 11 UFO’yla karşı karşıya geldiği olayı ve görüntüleri dünya basınına sunmuşlardır.

T.C RESMİ MAKAMLARI “U F O GERÇEĞİ”Nİ AÇIKLAYARAK, DÜNYA’YA ÖNCÜLÜK ETSİN!

T.C. Askeri İstihbarat Servislerine’ne ve MİT’e, ülkemizde yaşanan resmi uçan daire gözlemleri ve karşılaşma olaylarını kamuoyunun ve Dünyanın bilgisine sunmaları için açık çağrıda bulunuyoruz. Halkımıza da “U F O Gerçeği Açıklansınİmza Kampanyası’na Katılın” çağrısı yapıyoruz

İnsanlık için son derece büyük önem taşıyan ve gezegenimizin tarihindeki dönüm noktalarından birini başlatacak bu resmi açıklamayı yapan ülkeler arasına Türkiye de girerek, Dünya’ya öncü olsun..
Dünya tarihinde görülmemiş bir zamanı başlatacak olan bu açıklamanın ve diğer dünya devletlerininde “UFO Gerçeği”ni itiraf etmelerinin, dünya insanlığını bir araya getireceğine, gezegende yeni bir barış, birlik ve beraberlik bilinci doğuracağına ve tüm insanlığı, bir Dünya vatandaşı olma bilinciyle galaksiler arası bir iletişim ve bilgi çağına taşıyacak dev bir süreci başlatacağına inanıyor ve ülkemizden bu büyük misyonu insanlık adına üstlenmesini istiyoruz.

BU ÖNEMLİ KAMPANYAYA KATILARAK DESTEK OLUN!
www.worldufodisclosure.org

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top