Genel

GİZLİ DOSYALAR - GİZLENEN UFO DOSYALARI HALKA AÇIKLANSIN

BAŞKAN CLINTON’NIN BEYAZ SARAY ESKİ PERSONEL ŞEFİ JOHN PODESTA U F O DOSYALARININ AÇIKLANMASI GİRİŞİMLERİNE ÖNCÜLÜK EDİYOR!

PODESTA; “Gizlenen UFO Dosyaları halka açıklansın!”.

Clinton döneminde Beyaz Saray Personel Şefi olan John Podesta , Washington DC’deki National Press Club’ta dün yaptığı basın toplantısnda U F O kayıtları ile ilgili gizli hükümet belgelerinin açıklanması yönündeki çalışmalara destek verdi ve Pentagon’u ‘ UFO ‘ larla ilgili olayların yer aldığı gizli dosyaları halka açıklamaya çağırıyor.
Podesta konuşmasında, şunları söyledi : “ Artık hükümetin 25 yıldan daha eski olan bu gizli kayıtları ortaya çıkarması ve bu fenomenlerin gerçek doğasını araştıran bilim adamlarına yardımcı olacak şekilde kaynak oluşturması gerekmektedir.”
Podesta , hükümetin UFO’larla ilgili gizli dosyalarının açıklanması için Washington DC’de kurulan yeni grupta yer alan çok sayıdaki politikacı, askeri ve sivil yetkilide sadece biri.

Eski Beyaz Saray Şefi John Podesta’nın UFO’lar hakkında ki Ulusal görüşü gayet açık. “Düşünüyorum ki uzun zamandır hükümetin UFO araştırmaları ile ilgili olarak karanlıkta bıraktığı soruların cevaplarının açığa çıkması zamanı gelmiştir.”
51. Bölge ile ilgili sorulduğunda , Podesta ; “Benim eğilimim gizlilikten yana deneme ve yanılma yerine açıklık ve şeffaflık tarafında olmak ve daha fazla bilginin başından sonuna kadar gözden geçirilmesinin harcanan emeğe değecek bir girişim olduğunu düşünüyorum.” 51. Bölge’nin UFO’larla ilgili gizli hükümet bilgilerini ve projelerini barındırıp barındırmadığına dair sorusuna ise Podesta; “Buna evet diye cevap verebilirim” dedi.

Podesta , Clinton yönetiminin en önemli isimlerinden biri olarak tanınıyor. O dönemde U FO gizemine cevap aramak üzere büyük adımlar atılmıştı. Clinton’un Bilim Danışmanı Dr. John Gibbon’un bizzat eğittiği Hava Kuvvetlerinden bir araştırma ekibi New Mexico , Roswell’de düşen UFO Olayını araştırmak üzere görevlendirildi. Ayrıca Clinton’un 1993 yılındaki ilk CIA Yöneticisi James Wooley , CIA’in yeni UFO araştırmalarına yeşil ışık yaktı. Clinton’un bizzat kendisinin , yakın arkadaşı olan Webster Hubbell’a UFO’lar hakkındaki gerçeği ortaya çıkarması yönünde istekte bulunduğu biliniyor. Kendisi de UFO fenomenine büyük ilgi duyan ve Başkan Clinton’a vereceği UFO raporunun gözden geçirilmesinde Laurence Rockefeller’a yardım eden Hillary Clinton , 1995 yılında Başkan Clinton’un Rockefeller Çiftliğine ziyareti sırasında Rockefeller’ın UFO’lar hakkında verdiği brifingde yer aldı.
Podesta’nın konuşması birçok Ulusal gazete ve Tv’lerinde yer aldı, ayrıca, SCI- FI Ulusal TV Kanalının, halk arasında UFO olarak tanımlanan cisimlerle ilgili gizli hükümet dosyalarının halka açıklanması yönündeki çalışmalara destek vermek amacıyla yapacağı yayın kampanyasının bir parçası olarak naklen yayınlandı. Podesta , ayrıca bağımsız bir gazeteci tarafından hazırlanan , Federal Hükümetin artık herkes tarafından bilinen bu fenomen üzerinde sistematik bir bilimsel araştırmayı sürdürmekteki başarısızlığını ortaya koyan bir raporu halka açıkladı..
Bu önemli konuşma , 22 Ekim 2002 tarihinde Washington’daki Ulusal Basın Kulübünde yapıldı. Podesto , UFO’lar hakkındaki sırların açıklanması yönündeki desteğini sunmasının yanı sıra UFO’lar konusunda yeni bir FOIA - Haberalma Özgürlüğü Hareketi girişimini de halka duyurdu. Haber Özgürlüğü Koalisyonu özellikle çok uzun zamandır UFO’ları araştıran Hava Kuvvetlerine baskı yapıyor.

Haber Alma Özgürlüğü Hareketi fikrini ilk ortaya atan kişi olan Nation , The Boston Globe ve International Herald Tribune gazeteleri yazarı Leslie Kean , şöyle söylüyor :
“ Bu bilginin neden gizli tutulduğunu anlamak mümkün değil. Hükümet UFO olay gerçekleştiğini bile kabul etmiyor fakat biz gerçek olduğunu biliyoruz.Dünya üzerinde gözlemlenen birçok UFO olayıyla ilgili kesin kanıtlar var ve bunlar ayrıntılı şekilde belgelenmiş durumdalar.”

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top