Dünya'dan Haberler

İngiliz Pilot: 2 Tane 1.5 Km Çapında Ufo Gördük

İNGİLİZ PİLOT: 2 TANE 1.5 KM ÇAPINDA UFO GÖRDÜK

20 yıllık deneyimli Pilot, uçuş sırasında bulutların arasından çevresine ışıklar saçan nesneyi görünce neye uğradığını şaşırdı.


Temsili canlandırma

İngiltere’den havalanan uçağın pilotu ve bazı yolcuları, bulutların arasında beyaz parlak ışıklar saçarak ilerleyen beyaz cismi gördüğünde gözlerine inanamadı. Aurigny Havayollarına ait uçağın kaptanı Ray Bowyer ‘Pilot’ dergisine yaptığı özel açıklamada sefer sırasında ‘sigara şeklinde inanılmaz parlaklıkta beyaz ışık saçan iki cisim’ gördüğünü belirtti. Bowyer sözlerine şöyle devam etti: “40 mil kadar uzağımızda duran cismi fark ettikten sonra onun biraz daha batısında duran başka bir cismi daha gördüm. Bu iki parlak cismin puroya benzer garip formları vardı ve 9 dakika kadar bir süre görüş alanımızda kaldılar, o sırada takribi 6000 metre irtifadaydık’. dedi…20 yıllık pilotluk deneyimi olan Bowyer, hayatında ilk kez böyle garip ve devasa çapta uçan cisimlerle karşılaştığını ve şok olduğunu ifade etti..


Cismin görüldüğü Alderney sahil bölgesi

Uçağın yolcularından Kate ve John Russell ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi: ‘Bulutların arasında hareket eden ışıklı bir cisim gördük, çok parlak sarımsı ışıklar saçıyorlardı, çok heyecanlandık, olağanüstü bir şeydi!…’ diye konuştular…
Kaptan Ray Bowyer Gördüğü UFO’ları Çizerken

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top