Türkiye'den Haberler

İstanbul Kartal’da UFO Gözlemi!

İstanbul Kartal’da UFO Gözlemi!

Gökyüzünde görülen ve değişik ve hızlı hareket eden parlak cisimleri gören mahalleli hem çok korktu hem de şaşırdı. Dün gece 25 Nisan 2010 tarihinde Kartal ve Maltepe’den Adalar istikametini bakan insanlar, gökyüzünde hızla hareket eden parlak cisimleri fark ettiler. Eski adı Prens Adaları olan İstanbul’un Adalar ilçesinin üzerinde çok parlak ışık saçan ve yukarı ve aşağıya doğru çok hızlı hareket eden cisimler o bölgede oturan gazeteci Uğur Onur Urhan tarafından görüntülendi. Zaman zaman çok parlak ışık haline gelen cisimler yaklaşık yarım saat gökyüzünde adeta dans ettikten sonra ani bir hareketle kayboldular.

Kaynak: http://webtv.hurriyet.com.tr/default.aspx?vid=5957

2 Comments

2 Comments

  1. sedat

    16 Ocak 2013 at 17:31

    Bugün(16.01.2022) tarihinde Evimin balkonundan(7.kat) tanık olduğum olay: Kartal’dan Rahmanlara doğru(ilk önce Helikopter sandığım) ama helikopter hızında siyah tam şekilini bir şeye benzetemediğim ama sonradan batman in uçağına benzediğini karar kıldığım. Arkasından(uçakların çıkardığı gibi) çok az siyah duman bırakan. Tuhaf bir cisim. Tam evimin hizasından Esenkent’e doğru yönelince, çok iyi gördüm. Başka bir şey. Meteoroloji balonu desem onada benzemiyo. Heyecandan, zar zor iphone 3 ile çektim ama videoda birşey anlaşılmıyor, sonradan keşke ilk gördüğümde, kamerayı çıkarsaydım diyorum. Ama anın tadını da çıkarmak lazım, Görenler ya da ne olduğunu bilen varsa buraya yazsın..

  2. Çağdaş

    09 Kasım 2013 at 06:02

    08.11.2021 günü öğlen vaktinde benzer birşeyde ben gördüm kartal merkezde siyah bir kutu gibi birşeydi sanırım yaydıgı parlak ısıklardan tam seçemedim şeklini ama rengi siyahdı ve cok parlak mavi beyaz renkte ışıklar saçıyordu kısa bir sürede yükselip uzaklaştı rahmanlar tarafına yönelip takip etmekten videoya çekemedim o heyecanla 🙂 gizli bilgiler için ekleyin : https://goo.gl/m0H71T

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top