Genel

İstanbul’da Polislerin Görüntülediği UFO!

İstanbul’da Polislerin Görüntülediği UFO!

26 Nisan 2010 tarihinde İstanbul’da bir operasyon için ön çalışma yapan polis, şüpheli yerine UFO görüntüledi. Polis kamerası tarafından görüntülenen UFO, çevrede merak ve heyecan yarattı.

Bayrampaşa Muratpaşa Mahallesinde çeşitli suçlara karışan bir çeteyi izleyen ekipler, bazı vatandaşların uzun süre gökyüzüne baktığını fark etti. Vatandaşlardan şüphelenen ekipler, neden aynı noktaya baktıklarını sordu.

Vatandaşların, ‘Gökyüzünde UFO var’ demesi üzerine eline kamerayı alan polisler, UFO olduğu sanılan cismi görüntülemeye başladı. Daire şeklindeki cismin yakınlaştırılarak çekilen görüntülerinde ortasında büyük bir delik, etrafında ise 3 ayrı ışık süzmesi görüldü.

Gökyüzünde yaklaşık 30 saniye süzülen ve çevresine ışık saçan cisim, bir süre sonra hızla gözden kayboldu.

Video için: http://video.mynet.com/habervideo/Polis-kamerasina-UFO-takildi/510593/

3 Comments

3 Comments

 1. evşen yüksel

  22 Mart 2013 at 20:14

  Uzaylı dostlarımızın artık hepimizce görülmelerini

  ve bizleri aydınlatmalarını bekliyorum.

 2. Mehmet Bozdoğanoğlu

  07 Aralık 2013 at 19:00

  Onların bizim dostumuz yada düşmanımız olduklarını gösteren kanıtımız var mı?

 3. guler

  13 Şubat 2014 at 13:07

  Meditasyon yaparak,positive enerji yuklenirseniz,sadece iyi ve guzele programlarsaniz kendinizi size,kotu niyetli olanlar yaklasamaz.Tipki hayatta oldugu gibi.Kotuluk eken,kotuluk bicer.Iyilik eden iyilik bulur.Kendinizi iyiye programladiginizda sizinle temas edenler sadece iyi oluyor.Kotuluk derken,karamsar,kiskanc,nefret,kin ve mutsuzluk gibi kavramlarida kapsar.Cunku bunlarla hem kendi bedenine hem,dogaya kotuluk yaparsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top