İnsan Kaçırılması

KAÇIRILMA DOSYASI - İNSAN KAÇIRILMALARI GİRİŞ


” Dünya dışı varlıklar yıldızlar arası uzaydan dünyaya gelerek , hümanoid (insansı) ekipleriyle dünya madenlerini , bitki , hayvan ve hatta insanlarını, bunlardan örnekler alarak incelemektedir.”
Prof. Dr. Allen Hynek
“ Uzaydan gelen varlıklar tarafından gözlenmekte ve kontrol edilmekteyiz”
General Albert. M. Chop
Amerikan Hava Kuvvetleri Haber Alma Dairesi Başkanı

” İnsanlık , dünya-dışı galaktik güçlerin devamlı kontrolü altındadır. ”
Colman Von Keviczky
Emekli Binbaşı

UZAYLI REHİNELERİ GERÇEK!

2/18/2003

ABD’li bilim adamları, uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia eden kişilerde, gerçek bir travma sonrasında rastlanan bulgular görüldüğünü açıkladı.

Laboratuvarda yapılan deneylerde, ”Uzaylılar beni kaçırdı” diyenler ile Vietnam gazilerinin, geçmiş deneyimleri hatırlatıldığında benzer tepkiler verdiğini gözlemleyen uzmanlar, ilk gruptakilerin bu tür bir deneyim yaşadıklarına çok inandıkları için gerçek stres semptomları gösterdiğini belirtiyor.

Deneylerin, duygusal inancın gücünü gösterdiğine dikkat çeken Harvard Üniversitesi uzmanlarından Prof. Richard McNally, ”Eğer kişi travma yaşadığına gerçekten inanıyorsa vücudu tıpkı o travmayı yaşamış gibi belirtiler gösterebilir” diyor.

ABD’de yaklaşık 4 milyon kişi uzaylılar tarafından kaçırıldığına inanıyor. Bilimadamları gerçekliği bulunmayan bu tür bir olayı yaşadığını iddia eden insanların benzer kişilik özellikleri taşıdığını ve pek çoğunda uyku bozuklukları görüldüğüne dikkat çekiyor.

Laboratuvarda yapılan deneylerde, savaşta yaşadıkları hatırlatılan Vietnam gazilerinin nabızlarının arttığını ve terlediklerini kaydeden uzmanlar, gazilerin ”travma sonrası rahatsızlıkları olmasa bu belirtileri gösteremeyeceklerini” söylüyor. Uzaylıların kaçırdığına inanan kişilerden ”kaçırılma” deneyimlerini anlatmaları istendiğinde, bu kişilerde de savaş gazilerinkine benzer hızlı kalp atışı ve terleme gibi post-travmatik belirtiler görülüyor.

KAÇIRILMA DOSYASI

İNSAN KAÇIRMALAR

Kaçırılma, bir ya da birden fazla insanın dünya dışı varlıklar tarafından geçici bir süre alıkonulmasıdır. Yapılan kamuoyu araştırmaları, sadece ABD’de yüzbinlerce hatta milyonlarca insanın uzaylılar tarafından kaçırılmış ya da kaçırılma benzeri deneyimler yaşamış olduğunu göstermektedir.

Kaçırılma olaylarının en dikkat çekici yanı, farklı insanlar tarafından bildirilen farklı olaylardaki tutarlılıktır. Farklı yerlerde yaşayan, birbirleriyle iletişim kurmaları hiçbir şekilde mümkün olmayan kişiler tarafından verilen detaylı kaçırılma raporları şaşırtıcı bir biçimde birbirleriyle tutarlıdır.

Kaçırılma deneyimi yaşayan insanlar sıklıkla esrarengiz bir biçimde tuhaf ve bilinmedik yerlere götürüldüklerini bildirmektedirler. Bu yer genellikle bir uzay gemisidir ve burada bir takım tıbbi incelemelerden geçmektedirler. Uzay gemilerine alınan bu insanlardan bazıları başlarından geçen olayları ayrıntılı olarak hatırlayabilirken, bazıları ise bu deneyimlerini zihinlerine gömmekte ve ancak hipnoz gibi yöntemler sayesinde tekrar hatırlayabilmektedirler.

KAYIP ZAMAN

Uzay gemilerine alınan bu kişilerin çoğu “kayıp zaman” adını verdiğimiz bir deneyim yaşamaktadırlar. Bu kişiler, kayıp zaman denilen zaman aralıkları boyunca nerede bulunduklarını, neler yaptıklarını kesinlikle hatırlamamaktadırlar. UFO gözlemiyle birlikte ya da ondan bağımsız olarak ortaya çıkan ve 1-2 saat veya daha fazla sürebilen bu kayıp zaman deneyiminden sonra kişi, kendini birdenbire evinden kilometrelerce uzakta başka bir yerde bulabilmekte ve oraya nasıl geldiğini kesinlikle hatırlamamaktadır. Kaçırılanların bazıları ise bu süre içinde uzaylı varlıklar tarafından ziyaret edilmiş olabileceklerini bildirmektedirler. Unutulan bu kayıp zaman deneyimleri hipnoz yöntemi sayesinde tekrar hatırlanabilmektedir.

KLASİK BİR ÖRNEK

Klasik bir kaçırılma olayında, kişi birdenbire kendisini izole edilmiş ya da ıssız bir yerde bulmakta ve bir UFO gözlemlemektedir. Bu gözlem, bir gürültü duyma veya tuhaf ışıklar görme, ya da her ikisi şeklinde olabilir. Kişi eğer bir araç içinde bulunuyorsa, aracın motoru ya da elektrik sistemleri çalışmamaya başlar. Bu noktada, kişi uzaylı bir varlıkla karşılaşır ve onun tarafından bir enerji hüzmesi içinde uçan daireye götürülür. Uzaylı varlık, bu kişiyi uçan daireye götürürken cesaretlendirme, telepatik yollarla ikna etme ya da bir miktar güç kullanma gibi yollara başvurabilir. Kaçırılma deneyimi yaşayanların bazıları ise, anlayamadıkları bir biçimde uçan daireye taşındıklarını ve uzaylı varlıklarla içeride karşılaştıklarını söylemektedirler.

Bundan sonraki aşamada, uzay gemisine alınan kişi bazı tıbbi incelemelerden geçmektedir. Bu incelemelerden sonra, uzaylı varlıklar kişiyle genellikle sözlü olmayan, telepatik bir tür iletişim kurmakta ve bazı vakalarda uzay gemisini gezdirmektedirler. Kaçırılma deneyimi yaşayan kişiler nadiren, “başka bir dünya”ya ya da tuhaf bir ortama yaptıkları gezilerden bahsetmektedirler. Uzay gemisine alınan kişi ve uzaylı varlıklar arasındaki iletişim genellikle geleceğe dönük sorular veya uyarıları kapsamakta ve uzaylılar tekrar geleceklerine söz vermektedirler. Kişi daha sonra gemiden ayrılır ya da bilincini kaybeder, ve kendisini UFO’yla ilk karşılaştığı yerde bulur; hatta buradan UFO’nun havalanarak gidişini izler.

Tabii ki, uzay gemilerine alınan kişilerin hepsi tüm bu olayları yaşayacak diye bir şey yoktur, fakat istisnasız hepsi bu olayların en az birini ya da birkaçını yaşamaktadırlar. Kaçırılma deneyimi yaşayan kişiler, kendi ortamlarına geri döndükten sonra tam ya da kısmi hafıza kaybı yaşayabilirler; bu da kayıp zaman olarak kendini göstermektedir. Başlarından geçenleri, hipnoz gibi herhangi bir yardım almaksızın, tam olarak hatırlayan çok az kişi vardır. Bazıları herşeyi tamamen unutur; sadece kaybettikleri zamandan haberdardırlar. Uzay gemilerinde yaşadıkları deneyime dair hiçbir şey hatırlamayan bu kişiler, içinde bu olaydan kesitler de bulunan rahatsız edici rüyalardan şikayet edebilirler. Bu kişiler, ani geriye dönüşler (flash-back’ler) yaşayabilir ya da tuhaf olaylarla ilgili zihinsel imgeler görebilirler.

Uzaylılar tarafından kaçırılma olgusu, bizi gerçek bir gizemle karşı karşıya bırakmaktadır. Bu olguyu bilimsel ve psikolojik anlamda açıklayabilmek için geliştirilen teoriler, küçük çocuklar da dahil binlerce insanın birbirlerinden habersiz olarak yaşadıkları, birbirine şaşırtıcı derecede benzeyen, bu esrarengiz, karmaşık ve detaylı deneyimleri açıklamakta yetersiz kalmaktadır. Aynı şekilde, bizim fiziksel gerçekliği algılama biçimimiz, farklı bir uzay/zaman boyutundan varlıkların nasıl bir teknoloji sayesinde dünyamıza gelip, bu kadar çok insanı etkileri altına alabildiklerini açıklamaya da ne yazık ki yetmemektedir.

1 Comment

1 Comment

 1. mehmet ali durmuş

  16 Ocak 2013 at 19:18

  haktan bey selam

  doktor roger leir in ameliyat ile insanların vucuduna yerleştirilen
  minik cihazları çıkardığını gordum.( yeti ye ait kıl örneği bulundu dendi 3 yıldır dna analizinden haber yok ).bu cihazların bir basit mikroskop altında dahi çekilen foto su yayınlansa benim gibi yakından ve çoklu kez ufo goren,fakat bunu toplumdaki konumumuz yuzunden insanların arasında dile getiremeyenler için bir cesaret
  bir tesbit ve ispat olarak gorurduk.ben sırf dusuk cozunurlukte videoları gore gore sony DEV5 binoculer durbun aldım.hd ve 3d kayıt yapıyor 20 optik zumu,stabilizor ü ile eğer bir karsılasmam daha olur ise tarihe geçmek için.topluma yan dudak bukturmeyecek deliler sunun lütfen.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top