Dünya'dan Haberler

Kanada Başbakan Yardımcısı UFO’ ların Gerçek Olduklarını İtiraf Etti

Kanada Başbakan Yardımcısı UFO’ ların Gerçek Olduklarını İtiraf Etti!

Michael E. Salla, PhD’ nin yazısı; “Paul Hellyer UFO fenomeninin doğruluğu hakkındaki ifadelerini cesurca sürdürüp herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Aşağıda, geçen gün Fox News’ la yaptığı röportajın bir kopyası bulunmakta.”

JARRETT: “Gezegenimiz ile başa çıkmak bugün en önemli problemlerden biri haline geldi. Ortada uzaylılar ile yaşadığımız ilginç bir galaktik savaş var.” Bu, Paul Hellyer’ ın (Kanadalı eski Savunma Bakanı ve Yardımcı Başbakan) Eylül ayındaki son konuşmalarından biri. Şimdi, Kanada Parlamentosundan yabancı medeniyetlerle olan ilişkilerimiz hakkındaki söylentileri önemsemesini istiyor. Şu an Paul Hellyer bunları açıklamak için bizimle birlikte bulunuyor. Bize katıldığın için çok teşekkür ederiz…

PAUL HELLYER, Eski Kanada Savunma Bakanı: Benim için bir zevk.

JARRETT: Daha önce söylediğiniz bir cümleyi aktarmak istiyorum. “UFO’ lar üzerinizden geçen uçaklar kadar gerçekler.” Wow, bunu nerden biliyorsunuz?

HELLYER: Eh, çünkü gerçekler ve her zaman da üzerimizden geçip gidiyorlar.

JARRETT: Peki, onlar uçak değiller mi?

HELLYER: Hayır, uçaklar sürekli uçarlar, fakat bunu diğer galaksilerin araçları da yapıyorlar.

JARRETT: Bunların sadece uçak olmadıklarını nasıl biliyorsunuz?

HELLYER: Çünkü birçok insan bunları gördü. Birleşmiş Milletler hükümetlerin bünyesinde bunlardan en azından 1-2 adet bulunmakta. Halkın birçoğu Roswell olayındaki enkazı da gördü ve bulunan bazı parçaların üzerinde Birleşmiş Milletler endüstrisinin yararı için yeniden tasarım uyguladılar.

JARRETT: Bana, Amerikan bilim adamlarının 1947 de New Mexico’da yaşanan Roswell UFO kazasında bulunan parçaları tasarım için yeniden incelediklerini mi düşündüğünüzü söylüyorsunuz? Ne yapmak için? Bir çeşit modern teknoloji harikası üretmek için mi?

HELLYER: Evet, kesinlikle. Mikroçiplerden atom silahlarına, lazerlere, modern harikalar gibi görünen her çeşit şeyin gelişimine kadar… Bunların birçoğunun gelişim projesi Roswell’ deki enkaz sayesinde inanılmaz derecede hızlandırıldı.

JARRETT: Bu enkazı hiç kendiniz gördünüz mü?

HELLYER: Hayır, görmedim fakat bunları gördüklerini söyleyen insanları tanıyorum, buna Beyaz Saray’ ın tabanındaki bazı kişiler de dahil.

JARRETT: Öyle mi? Peki hiç UFO gördünüz mü?

HELLYER: Hayır, görmedim.

JARRETT: Peki, muhteşem deneyiminizle insanların gözü önünde olmadan önce bir UFO’ yu yakından görüp ” Bakın, söylentileri önemsemeliyiz, uzaylılar geliyor!” demek istemez miydiniz?

HELLYER: Hayır, çünkü itibarlı insanların yazdıkları birçok kitap okudum, buna Yarbay Corso’da dahil ki o Roswell kazasındaki uzaylı cesetlerinden birini gördü . 10 sene sonra ise Birleşmiş Milletler donanması için çalışıyorken kişisel olarak oradaki bazı endüstrilerde enkazı incelemekle görevliydi.

JARRETT: Zamanımız kısıtlı olduğu için birkaç soru daha sormama izin veriniz. Birleşmiş Milletler askeriyesi, uzaylılara karşı kullanılabilecek silahlar hazırlıyorlar ve bizi galaksiler arası bir savaşa sokabilirler. Bush yönetimi sonunda askeriyenin Ay’ da bir üs kurmasına izin verdi ki bu, onların uzaydan gelen ziyaretçilerin gidiş gelişlerinden haberdar olmaya yardımcı olacak ve onları vurmaya da.

HELLYER: Evet, sanırım bu da planlara dahil. General Trudeau’ nun bu fikri aslında 40 - 50 yıldır planlara dahildi.

JARRETT: Bay Hellyer, süremiz bitmek üzere fakat belki de sizin çılgın olduğunuzu düşünen birçok belki birkaç veya sadece bir kişi olabilir. Onlara ne söylemek istersiniz?

HELLYER: Onlara tamamen gerçeklerden uzak olduklarını ve araştırma yapmak için hiçbir çaba göstermediklerini söylemek isterim. Eğer biraz zahmete katlansalar şüpheleri tamamen ortadan kalkacak ve sonuçtan en az benim olduğum kadar emin olacaklar.

JARRETT: Peki, Paul Hellyer, eski savunma bakanı, ve Kanada’nın Yardımcı Başbakanı. Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 

 

 

 

1 Comment

1 Comment

  1. azra

    09 Temmuz 2014 at 22:44

    uzaylıların bazı insanları kaçırdığını idda eden bilgiler doğrumu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top