Genel

İstanbul Bakırköy’de Fotoğraflanan UFO!

29 Nisan 2010 tarihinde, saat 21:30 civarında İstanbul Bakırköy’de Doğan Bilgitay ve ailesi tarafından 52 dakika boyunca gözlemlenen ve 7 adet fotoğrafı çekilen Cisim, yapılan detaylı incelememiz ve teknik analizlerimiz sonucu ve de tanıkların ifadesi doğrultusunda vardığımız sonuç; cismin karakteristik özellikleri bu cismin kesinlikle uçak, uydu, Venüs, balon, çin feneri, ateş topu, atmosferik fenomen …vs olmadığı ve “UFO” sınıfına girdiği tespit edilmiştir..

Tanıklardan Doğan Bilgitay ve ailesinin ifadesi;

“Cisim çok yavaş bir şekilde sağa ve sola hareket ediyordu. Yeşil mavi kırmızı ışıklar saçıyordu. Gözlemimiz 52 dakika sürmüştür..Dışarıdan geldiğimizde arabayı kontrol ederken gökyüzüne baktım Ve ışık saçan bir cisim gördüm cisim hava trafiğine kapalı bir alanın üzerinde Yeşilköy Atatürk Havalimanının üzerinde sabit duruyordu çok ağır sağa ve sola hareketleri vardı. İlk önce uçak olduğunu sandım fakat evimizin hemen üzerinden geçtikleri için (olay esnasında da uçaklar geçti) kesinlikle uçak olmadığı açıktı… 20 yıldır o binada oturuyorum ve böyle birşeye hiç tanık olmamıştık..”

SiriusUFO


Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top