Türkiye'den Haberler

[Video] Son birkaç aydır Türkiye’de gözlemlenen ve filme

TÜRKİYE’DEN SON UFO GÖRÜNTÜLERİ [VIDEO]
Son birkaç aydır Türkiye’de gözlemlenen ve filme alınan UFO’lar

Son birkaç aydır gerek Dünya genelinde, (özellikle Peru, Brezilya, Meksika, Amerika, İngiltere, İtalya ve Avustralya’da), gerekse Kurumumuz “Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi” mizin İstanbul Merkez ofisine Türkiye genelinden özellikle; Ankara, Antalya, Alanya, İzmir ve çevresi, Bodrum, Ordu, Zonguldak, Amasya, Konya, Fethiye ve İstanbul ’dan gelen UFO ihbarlarında ciddi artışlar gözlemlenmektedir.

Bu gözlemlerin bir kısmı vatandaşlarımız tarafından (değişik şehir ve bölgelerden) video kameralarıyla filme alınmış ve fotoğraflanmış ve incelenmek üzere Kurumumuza ulaştırılmıştır.. Önemli bir diğer konu ise, gözlemlerde ve filme alınan görüntülerde genellikle bu ışıklı cisimlerin sayıları bazen 1 bazen ise 1’den fazla 3-7-10-15‘e kadar çıkmaktadır…Dünya UFO literatüründe zaman zaman görülmüş olan ve Türkiye’de de ilk defa tanık olunan bu kadar çoklu UFO gözlemleri önemli bir gelişmedir.

Gece ve gündüz olmak üzere filme alınan ve fotoğraflanan bu görüntülerin yapılan incelemelerinde ve tanıkların ifadelerinde; hareket eden ve sağa-sola, yukarı-aşağı manevralar yapan ve zaman zaman değişik rotalarda hareket eden, birleşip ayrılan, hiçbir şekilde ses çıkartmayan sarı ve turuncu renklerdeki ışıklı cisimler kesinlikle uçak, helikopter, meteroloji balonu, venüs gezegeni, uydu, ateş böceği, atmosferik fenomen veya Çin feneri (ki Çin fenerleri sadece rüzgar yönünde hareket ederler) sınıfına girmemektedirler… Hatta çoğu zaman karşı görüşün öne sürdüğü ‘ateş topu’ sınıfına da kesinlikle girmemektedirler. Çünkü ionize olmuş elektrik yüklü partiküllerin oluşturduğu plazmatik oluşumlardan meydana gelen ateş topları (ki bunlar genellikle fay hatlarının birbirlerine sürtünmesinden oluşmaktadırlar) havada en fazla 5-10 saniye kadar kalabilirler ve dünyanın manyetik alanının çekimine çekilirler…Oysa görüntülerdeki bu ışıklı cisimler 5 ila 30 dakika sürelerde gözlemlenmiş ve filme alınmışlardır..

Ayrıca gündüz görüntülerinde de bu cisimlerin maddesel formu ve şekilleri çok net ortaya çıkmaktadır. Bu görüntülerde kanatları ve kuyruğu olmayan, oval, disk veya puro biçiminde fiziksel yapıya ve görünüme sahip cisimler görülmektedir.

Sonuç olarak, bu ışıklı cisimlerin karakteristik özellikleri ve yaptıkları manevralar konvensiyonel teknolojiyle açıklanamamaktadır ve UFO oldukları hususunda kurumumuz “Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi” mizin görüşü kesinlik kazanmıştır.

Bu arada, bu tür gözlemlerin ve olayların yakın zamanda artarak devam edeceği kanısındayız. Vatandaşlarımızdan gökyüzünde gözlemledikleri sıradışı olayları ve cisimleri video kameralarıyla detaylı bir biçimde kaydetmelerini (mümkünse tripot kullanıp makinalarını sabitleştirerek ve ara ara geniş açıyla etraftaki referans noktalarınıda almalarını ve bulundukları çevreyi de kaydetmelerini) ve derhal Kurumumuzla irtibata geçmelerini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

SİRİUS UFO UZAY BİLİMLERİ ARAŞTIRMA MERKEZİ

SİRİUS ULUSLARARASI UFO MÜZELERİ

Tel: +90 212 252 86 46 or 252 86 82 Fax: +90 212 252 87 07
info@siriusufo.org www.siriusufo.org

VİDEO :

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top