Genel

Meteor’a Son Anda Müdahale Eden UFO!

 

 

FLASH HABER!

 

METEORA SON ANDA

MÜDAHALE EDEN

UFO!

 

CELYABİNSK METEORUNA  UFO DAN  KURTARICI MÜDAHALE…   

      

Rusya Çelyabinsk meteoru  UFO tarafından etkisiz hale getirildi!…

 

Rusya Ural’da düşen meteorla ilgili yeni görüntülere dünya haber mecralarında ve portallarında  yer veriliyor. Bu görüntülerde garip bir cismin meteora arka tarafından yaklaştığı ve tam meteorun paralel hizasına geldiği sırada meteorun parçalara bölünmeye başladığı ve bu gizemli oval cismin  meteorun yanından yatay bir biçimde uçmaya devam ettiği, daha sonra ise birkac saniye kadar havada asılı ve sabit durduğu, sonrasında da olağanüstü bir hızla uzaklaştığı açıkça görülmektedir.

Kurumumuzca video üzerinde özel filtre analizi ve programlarla yapılan her türlü piksel, gölge, ışık, kontrast, negatif…vb  incelemede, değerlerin detaylı olarak incelenmesi ve analizi sonucu görüntüdeki cismin kesinlikle montaj olmadığı tespit edilmiştir

Görüntüdeki cismin karakteristik özelliği; formu, yapısı, manevrası, hızı ve yerçekimine ters düşen biçimde havada asılı durup, daha sonra olağanüstü bir hızla ivme kazanarak yok olması  hiç bir şekilde bilinen konvansiyonel araçlarla ve teknolojilerle uyuşmamaktadır.

Yine, bu karakteristik özellikler cismin doğal veya herhangi bir atmosferik fenomen olmadığını açıkça göstermektedir.

Bu olağanüstü görüntüde meteorun bir ‘UFO’ tarafından parçalanarak etkisiz hale getirildiği görülmektedir. Eğer meteor parçalanmadan yere düşseydi çok daha ağır sonuçları olabilecekti.

Rus ve Amerikalı resmi yetkililer tarafından bilinen fakat halktan gizlenmeye çalışılan bu önemli gelişmeyi, basınımızın ve kamuoyunun bilgisine       önemle arz ederiz….

VİDEO’nun Görüntüsü için:   http://www.youtube.com/watch?v=WaQIPBqoQ-Q

Saygılarımızla,

Haktan Akdoğan

Başkan

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi

Cukurcuma-Beyoglu / Istanbul - TURKEY

Tel:  212 252 86 46  / 252 86 82    Fax: +90 212 252 87 07

www.siriusufo.org

info@siriusufo.org

 

42 Comments

42 Comments

 1. Tugay

  20 Şubat 2013 at 11:41

  Ters taraftan çekilmiş görüntüsü bulunsa aslında daha net anlaşılır.

 2. furkan

  20 Şubat 2013 at 18:56

  gerçekten bn inanıyorum şu ufolara gerçekten varlar bügün derde hocamız anlattı

 3. neo

  21 Şubat 2013 at 13:20

  Hakikatten dikkatli bakınca diğer sitelerdeki videolardada 09:26:27 ve 28 de de çok net şekilde görünüyor.insan neden diye soramadan edemiyor,ve bu göktaşının geldiği tespit edildi ama halka haber verilmedi kaos olmasın diye de düşünüyor.ve yine soruyoruz insanlar neden bunların ne olduğunu kim olduğunu öğrenmekte zorluk çekiyor.görüşmeler yapılıyorsa dünyada birileri iletişim kuruyor yada bunlar insan icadı ise neden Bu işi dünyada sadece kendileri bilmeli imiş gibi davranıyorlar..SIR denen şey bu kadar bilinmez olmalımı

 4. Mert

  21 Şubat 2013 at 13:48

  Gerçektende havada patlama anında taş parçaları dağılıp sönüyor diğeri ise az ileri gidip yok oluyor gerçekten bu tür konular hoşuma gidiyor paylaştığın için teşekkürler Haktan abi

 5. egokhane

  21 Şubat 2013 at 17:23

  Sonra Allah Teâlâ, Ye’cüc ve Me’cüc fitnesini gönderir. Kaleye tırmanıp kendilerini kon/yanlardan başka yeryüzündeki herkesi Öldürürler. Yeryüzünün hepsini öldürdükten sonra birbirlerine dönüp: “İşte şimdi sadece kaledekilerle gökte olanlar kaldılar” derler. Sonra göğe oklar atmaya haşlarlar. Oklar gökten kana benzer bulanmış olarak düşmeye başlayınca: “Göklerdekinden de kurtuldunuz! Artık şimdi sadece kaledekiler kaldı” derler ve onları kuşatmaya başlarlar.

 6. fredi

  21 Şubat 2013 at 18:49

  net bir şekilde görülüyor zaten, artık devletlerin halklardan bazı şeyleri gizlememeleri gerekli, bence dünyada birçok kötü sonuçlanabilecek olayda bize yardımcı olduklarını düşünüyorm ve en kısa zamanda iletişime geçilmesini umuyorum.

 7. şerafettin

  22 Şubat 2013 at 19:20

  artık açık şekilde ortaya çıkma zamanları geldi.dünya çoğunluğu buna hazır.

 8. Tolga Yazıcıer

  23 Şubat 2013 at 05:24

  Dünya dışı yaşam insanoğlunun yeryüzündeki hayata başlangıcından bu yana bizlere hep yardım etmiştir ve edecektir,onlardan bir iz bulmak için kafamızı gökyüzüne çevirmeden önce kendi dünyamıza çevirip birazcık araştırma yaparsak dünya genelinde modern çağdan çok önce taş yazıtlara kadar birçok yerde onların izlerini görebiliriz,teknolojinin ilerlemesi ile onların varlığı her gün elimize delil olarak video kameralar, telefonlar ,fotoğraf makinaları ve gözlemci insanlar tarafından tesadüfen veya çaba gösterilerek açıkça sunuluyor,sadece bizler bu açık mesajları iyi değerlendiremiyoruz,koca evrende başka hayatların başka canlıların olduğunu kabullenmek istemiyoruz,ülkelerin çıkarları yüzünden veya dinsel paniklerin yaşanmaması için gizlenen bütün olan bitenden habersizce yaşıyoruz,şuurlarımızın daha çok açılacağı bir döneme girmiş bulunmaktayız,kendi egolarımızı bir kenara bırakarak bir bütün olmamız,savaşları bırakıp kardeşçe barışçıl bir anlayışa geçmemiz onlarla temasa geçeceğimiz gündür…

 9. Nefer

  23 Şubat 2013 at 13:31

  Nedenini anlayamıyorum.Biz gerçekte kimiz?

 10. Tunay

  24 Şubat 2013 at 12:21

  3 sene önce ve 5 ay önce rastlantı sonucu gök yüzünde gördüklerimden sonra bunlar bana normal geliyor.Anlamıyorum neden bu insanlar inanmamak tarafında ısrar ediyor.Korku diye düşünüyorum ve toz tanesi kadar göründüğümüz evrende tek insanların yaşaması çok gülünç bir olay.

 11. İsmail

  24 Şubat 2013 at 21:53

  Orijinalini izledigimde hiç fark etmemiştim :))

 12. sinan

  24 Şubat 2013 at 23:29

  bizler, bizlerden önce dünya da yaşayan insanoğlunun, yeryüzünü teknolojileri ile batıran ve uzayda yaşamlarını süren üstün atalarımızın yerküre yaşanacak duruma geldiğinde, yeryüzüne indirdikleri nesillerinin devamıyız. ama genetik olarak oynanmış, ama melezleştirilmiş, ama ama ama larla dolu muammaların ancak onların anlatımları ile öğrenilecek bizlerden çok üstün bir teknoloji konusudur..

 13. mali

  25 Şubat 2013 at 11:42

  Tunay, tabi ki bunlar oluyor ama bazı şeyleri kımse bilmiyor..Aslında bize verilmek istenen mesaj belli kandırmak ve sizlerde çok güzel kandırılmışsınız.Kormak la alakası yok bazı şeyleri mantıklı düşünmek gerekir.

  Şöyle diyeyim mesela nasa 13 ışık yılı kadar ileriyi ve dünyanın en yakınından gecen meteor veya taş parçasını görebiliyorsa.
  Dünya’ya düşecek olan bi meteoru neden göremesin.Hadi gördü niye bildirilmedi.?

  Veya şöyle düşün , Tamam ortada bi gerçek var 400 kadar yaralı var . O meteor sandığınız taş parçasının (ışığın) neden hala bi kalıntısı yok.?

  Sizin gibiler, gördüğünüze inanırsınız bi haber çıkar veya video izlersiniz .. Bi aksiyon macera istersiniz ve gerçek olduğunu bilinciniz kabul eder.Sizde çabuk kanarsınız…

 14. hakan

  28 Şubat 2013 at 12:03

  Bu ve buna benzer bir çok görüntüye rağmen, bir çok insan ve sözde bilim adamı, dünya dışı akıllı yaşamı nasıl inkar edebiliyor anlamıyorum

 15. Ruben

  05 Mart 2013 at 13:45

  Hayat denen manevi gerçeklikte,doğrular hep karşımızda.
  Bakın , bakın ki görmeleriniz ufuklara uzansın.
  Güneşin gölgesinde kalanlar , aydınlığındakinden de gizemlidir.
  Bakın ve Görün Arkadaşlar…

 16. Yiğit Kırca

  13 Mart 2013 at 02:25

  ben uzaylıların bizimle tanışması taraftarı değilim ki Haktan Bey’de bu şekilde doğrudan müdahalade bulunmayacaklarından bahsetmişti. İnsanlığın önünde çok uzun bir yol var. Her ne kadar son 100 yılda büyük teknolojik atılımlar gerçekleşse de bunların da ufo enkazlarından ters mühendislik yoluyla türetildiğini düşünüyorum. En basitinden bir harddisk’in aslında limitsiz olduğu gerçeği var. İnsan zekası öngöremediği birşeyi keşfedecek düzeyde değil. Algılarımızı açmalıyız. Birtakım materyaller dünyada yok ve bu bizi enerji alanında çok kısıtlıyor. Bakış açımızı sınırsız enerji kaynaklarına çevirmeliyiz: güneş gibi. Uzay araçlarının bir fosil yakıt kullandığını düşünmüyorsunuz umarım. İlk cümleme dönecek olursam bunları bizim yapmamız gerekiyor. Uzaylı birinin gelip al şunu demesiyle olabilecek bir evrim değil.

  Haktan Abi saygılar, bu arada 21 Aralık paneline katılacaktım fakat biletler biraz pahalı geldi. Nihayetinde az-çok da biliyordum ne konuşulacağını. Bu konudaki emeklerini ve etkileşimlerini gururla takip ediyorum.

 17. Yiğit Kırca

  13 Mart 2013 at 02:37

  sinan, “ilk insanlar” diye bir fenomen var. genellikle yabancı kaynaklı. ama araştırmanı tavsiye ederim. temel olarak dinazorlardan da evvelinde bir dünya (ki bunun şuan ki dünya gezegenimiz olmadığı şeklinde görüşler de var) olduğundan ve burada ilk atalarımızın yaşadığından bahsediliyor. Tarihi doğrulanabildiğini sandığımız kadarıyla kabul ediyoruz. Ne var ki tarihin bizi yanılttığı çokça nokta da mevcuttur. Teknolojik farklılıklar ve açıklanamayan birtakım fenomenler, mantıkla örtüştüğü noktada kurgulama yoluyla doğrulanabileceği kanaatindeyim. Buna katılmayan olacaktır. Ama bundan önce Mars’ta yaşanıldığına kadar birçok görüşten tut da, genişleyen evrende izimizi kaybetmiş atlarımızın evrim geçirerek dünyayı tekrar ziyaret ettiğine (şuanki ufoların bazıları) kadar görüş var. Tabi bir de uzay-zaman ilişkisinde bundan milyar yıl sonra yaşamış bizlerin dünyaya gelip tarih dersi görür gibi dünyayı incelediğine ait görüşler de var. Ama dediğim gibi sen bir “ilk insanlar”ı araştır.

 18. seyid

  14 Mart 2013 at 19:43

  Ya benim anlayamadıgım okadar meteor düştü hiç birine müdahale edilmed,de geldi bu adamın çetiği meteoramı müdahale edildi ben pek inanmadım açıkçası :S

 19. Hawk Stronger

  19 Mart 2013 at 22:58

  28.02.2022 saat 17,10 sularında İzmir/Gaziemir aktepe durağında otobüs beklerken Gökyüzünde ufak yağmur bulutları arasındaki gökmaviliğinde güneşin yansımasıyla bir cisim parladı..,
  cisimi ilk olarak burada havaalanı olduğu için Uçak zannetsemde kuyruğu ve kanatları yok, metalik renk ve camları olduğu belliydi 10 saniyede 45 derecelik açı ile çaprazındaki yuvarlak küçük yağmur bulutuna girdi…
  10 dakika boyunca otobüs gelene kadar aralıksız baktım.., çıkmadı…
  Bu olaya kadar UFO ya palawra gözüyle bakıyordum…

 20. Saygin Ozkan

  21 Mart 2013 at 20:28

  Arkadaşlar meteor diyoruzda dikkatli bakınca sanki meteor değilde ana gemi iniş yaparken içinden kucuk UFO’LAR cıkıyor gibi… Dikkatli izleyin

 21. arkeolog

  26 Mart 2013 at 15:31

  İnanmayanlara inanamıyorum.Arkadaşlar History Channel’da yayınlanan ANTİK UZAYLILAR adında bir belgesel var.İlginizi çekebileceğini tahmin ediyorum.İlgin teoriler var.

 22. İrfan KALKAR

  10 Nisan 2013 at 23:48

  Arkadaşlar bende bu koskoca evrende o kadar gezegenin süs olsun diye durmadığını (yani yaşayan başka canlıların olduğunu) düşünenlerdenim, fakat eğer bu video gerçekten açıklamada belirtilen gibi montaj değilse, o zaman başka bir gezegenlinin dünyaya gelebilecek bir tehlikeyi önlemeye çalışması nedendir ? Bu olay bana mantıksız geliyor ilk defa böyle birşeyi bu videoda görüyorum, Eğer bu video montaj değilse niye videonun başı önceden planlanmış bir video gibi başlıyor. Sanki gezi programından gökcisimlerine geçiş yaptık ? Bende uzaylılara inanıyorum ama bu videodan kıllandığımı söylemeden edemeyeceğim…

 23. Fethiyeli Amatör Ufocu

  17 Mayıs 2013 at 02:09

  Videoyu detaylı incelersek 1 değil 4 ufo görüyoruz:) 3 ufo zaten atmofere girerken meteorla birlikte ilerliyordu. Dikkatli bakarsanız 3 ufo 0:27 de meteordan ayrıldılar. meşhur 4. ufo yokedici vuruşunu yaptı. 0.57 de ise patlamanın ardından tekrar geri geldiler.Diğer taraflardaki yansıyan ışıklardan farklı olduğunu görebilirsiniz.Sayın sirius araştırmacıları; videonun bu bölümlerini tekrar inceler ve bilgilendirirseniz çok sevinirim. İYİ ÇALIŞMLAR…

 24. EMİR

  27 Mayıs 2013 at 20:08

  ufolar gerçek olduğu açık sadece bizimle iletişime geçmeleri için dünyanın hazır olmasını bekliyorlar bu tür doğal olaylardı kendilerini gösterip onlara güvenmemiz gerektiğni anlatıyorlar

 25. ferhat Yıldız

  03 Temmuz 2013 at 13:31

  4-5 ciddi anlamda ufo gözlemleri yaşadım. Hatta birebir varlıklarla karşılaştım. Bir tanesini sizlere anlatmak istiyorum;

  1983yılının bir sonbahar gecesi. Yatağımdan her zamankinden daha erken kalktım. Amacım abdestimi biran önce alıp mescide çıkmaktı. Teeccüh (gece namazı) namazını loş bir ortamda ve yalnız başıma eda etmek arzusundaydım. Mescitte sağ tarafa ve en öne cam kenarına geldim. İki rekâtı kıldım. Sonra içimden yıldızlara bakmak geldi. Ne kadarda çoktular. Gecenin karanlığında nede güzel parıldıyorlardı. Birden yıldızlardan biri kaymaya başladı. Kuzeye doğru hareket ediyordu. Aniden 5-6 metre ötede sarı yeşil ve kırmızı renkli ışıklar belirdi. Kendi etraflarında hızla dönüyorlardı. İki binanın arasından geçti gitti. Ben yorum yapamadım ve namazıma devam ettim. Daha sonra arkadaşlarımla bir araya geldiğimizde konuyu açtım. Kimi uçaktır dedi, kimi rüya görmüşsün dedi. Bende hiç sesinin olmadığını iki evin arasından nasıl geçebileceğini söyledim. Biz bunları konuşurken Mustafa isimli bir arkadaşımız; uçan daire, uçan daire diye bağırdı. Olduğumuz yerden ok gibi fırlayarak camlara yapıştık. Demin gördüğüm cisim tam karşımızdaydı. Cisim yavaş hareketlerle ilerliyor adeta havada kayıyordu. Demek ki o kadar zaman oradaydı. Herhalde gecenin o saatinde kurs’un ışıklarının yanması dikkatlerini çekmiş olmalı. Biz onu izlerken cisim denizi geçerek Hilton otelinin yakınına geldi. Olduğu yerde durdu. Ancak üç ışığı hala dönüyordu. Aniden yere doğru ışık saçtı ve ışığını çekti. 1-2 sn gibi kısa sürmüştü. Daha sonra cisim boğaz köprüsünü geçerek uzaklaştı. Bu olaya yaklaşık 40-50 arkadaşım şahit oldu.
  Benim düşüncem; bu cisim ya bir UFO idi ya da teknolojisi ileri olan bir ülkenin casus uçağı idi. Böyle düşünmemin sebebi şudur; çünkü sanki bir görevi varmış gibi gideceği yere odaklanmış, görevini yerine getirmek mecburiyetinde ve hiçbir şey de bu görevi engelleyemez gibi ve gayet rahat bir şekilde gideceği yere yani Hilton otelinin yakınlarına gitmesi, kendi casuslarını ışınlayarak gemiye almış intibası, hava sahamızın içinde ve hele hele boğaz köprüsü gibi korunması zaruri olan bir yerden boğaz köprüsünden geçmesi (askeri makamların bununla ilgili resmi raporları var mıdır? Bilemiyorum) ve de radara yakalanmaması gibi bir durumun olması. Ya da tek gerçek, gerçektende bir UFO olmasıdır.

 26. ferhat Yıldız

  03 Temmuz 2013 at 14:37

  bu olay İstanbul Üsküdar Çamlıca Tepesinden gözlenmiştir.

 27. DogukanYcsy

  08 Temmuz 2013 at 09:46

  İletisime nasıl gececez pekı? 😀 İki tarafta birbirini yakalayınca anında etkisiz hale getirip ameliyata alıyor -_- O degilde insanların düsünmesi gereken; Onlar kacırdıkları ınsanları geri yerlerine koyuyorlar öldürmeden 🙂

 28. DogukanYcsy

  08 Temmuz 2013 at 09:51

  O Meteor u dunyada o sekilde parcalayabilecek bi fuze varmı bılmıyorum diyelimki o fuze meteor un hızına yetısemedı yada meteor geri tepti fuzeyı yanı 2 mıknatıs ın ters taraflarını bırlestırdıgınde birbirini itmesi gibi bişey? Öyle bişey oldugunda dunyayı vurmus olacaktık inanabiliyormusun ? o.O

 29. neo

  13 Ağustos 2013 at 17:42

  Bence gelişen teknoloji ile artık çipe gerek kalmadı,Almanyada otobüste uyku moduna geçerken kafayı cama dayadığında kafana camdan gelen frekanslarla reklam görmeye başlıyormuşsun,size istediklerini gösteriyorlar düşünsenize,,matrix te ya bu rüyadan hiç uyanmasaydın bunun rüyamı gerçekmi olduğunu nereden bilecektin der..Beylerr Hanımlar bizler Gördüğümüz ve Beyin ile anılar ve hafıza bütünü ile algıladığımız şeyi yaşıyoruz..Bugün bile çoğu insan Basın Ve Medyanın İnsanları uyuttuğunu söyler.Ama birileri büyük şirketlerini akılalmaz birşekilde büyütmekte ve her endistrüde TEKEL haline getirmeye devam etmekte…vee Ne yazıkki bu TEKELe dönüşen sermaye Bilime-Argeye-İlaçlara-Kimyaya-Silaha-gelir sağlayıp bu endüstrinin meyvelerini ilk toplayanlar…Her türlü Bilgi yi ellerinde bulundurup hatta medya ile sizin sadece bilmeniz gerektiği kadarı ile bilmenizi sağlayan kesim-ülkelerin sosyoloji haritalarını çıkartarak lime lime Parsel Parsel İnsanların zihinleri ile oynamakta..amerikada bilim dizisi seyrederken Türkiyede bir tane bulamzsın..Seviyeyi kim belirlemiş oldu şimdi ÇİP mi Yoksa Varolan insan beyni Bu kadar çok bilgi bombardımanı altında tembelliği seçip kendğini bu propagandanın eline bıraktığı için Kendi beyni olan Hafıza kartı YAni ÇİPİMİ

 30. ilhan arar

  15 Ağustos 2013 at 21:51

  fakat iyi niyetlileride var işte iyileri bizim yardımımıza gelir inşallah

 31. ilhan arar

  15 Ağustos 2013 at 21:53

  evet senin gibi düşünüyorum beyler cafer iskenderoğlu adem oğlulları yani ufolar hakkın çok ilginç ver gerçekci açıklamaları var az bir zaman kaldığını söylüyor onlarla tanışmamıza

 32. dragon king

  30 Ağustos 2013 at 12:24

  uzaylılar güçlü olsalardı elektro statik karakter değişimi yaparak insanları düzeltirdi.sonuçta beyinde elektro statik değil mi?eğer uzaylı teknolojisi bana göre basitse bunlar gelecekten gelen insanlar olacaktır.

 33. solidstar

  31 Ağustos 2013 at 18:55

  Arkadaşlar ben de yalnız olmadığımızı düşünüyorum.Uzaylı denen yaşam formları belki de o kadar hızlı hareket ediyorlar ki biz onları göremiyoruz.Belki de ışıktan bile daha hızlı hareket ediyorlardır.

 34. serkan

  09 Ekim 2013 at 23:47

  bunun rus hava savunma sisteminden atılan bir füze olduğunu duymuştum.Bence uzaylılar var fakat dünyamıza gelip giden uzaylılar yok olsa idi kesinlikle net bir fotoraf olurdu uzaktan çekilmiş ne olduğu belli olmayan cisimlere uazaylı demek doğru değildir.

 35. korhan

  24 Ekim 2013 at 14:44

  ne oldugu belli olmadıgı için ufo denilio onlara ben de kesinlikle inanıyorum fakat teknolojileri ne kadar ileri olursa olsun utangaclar besbelli ya adam kacırıolar yada tırıs geciolar halbuki yıllardır gelip gidiolar nereye kadar gelinde tanısalım dimi

 36. BabaHoroz

  06 Kasım 2013 at 17:43

  Belgesellerde hayvanları izlerken,doğaya nasıl müdahale edilmiyorsa aynı şeyi uzaylılar bize yapıyor bence.Örneğin bir aslan, yavru bir ceylanı yakalarken,yazık ya,yavru daha ,dur kurtarayım demeyip, doğal akışına bırakıyoruz değil mi hayvanları.İşte o hesap uzaylılarda insanoğluna karışmıyorlar,sadece uzaktan izliyorlar.
  Kuranda insanoğlu için ne diyor,bir çok varlıktan üstün yarattık.Demek oluyor ki,insandan daha üstün canlılarda var.Allah bu koca evreni sırf insanoğlu için yaratmamıştır herhalde. gizli bilgiler için ekleyin : https://goo.gl/m0H71T

 37. ozzy

  14 Kasım 2013 at 17:03

  serkan yanılıyorsun, 24 kasım 2010 da ızmırde askerlık yaparken gece saat 9-10 gıbı yanlıs hatılamıyorsam acık bır alanda gokyuzunde topluca hareket eden ısıklar vardı yıldız gıbılerdı ama sankı cok yavas hep beraber hareket edıyorlardı 10 dakıka gozlemlemem ragmen emın olamadım cunku aralarıdan herhangı bırı farklı yada hızlı hareket etmıyordu, kafamı cevırıp nöbetıme gerı dondum 10 dakıka sonra goz acıma bırsey sag taraftan gırdı kakamı kaldırıp baktım hem caprazımda 20 metre yukseklık ya avr ya yok bır ufo vardı sabıt hıc ses yok tek kısılık bır araca benzıyordu kucuktu grı renkteydı sonra hafıten saga sole yalpa yaparak uzaklastı denız yonune dogru, o an anladımkı daha once farkettgım yıldızlar aslıdna yıldız deıl ufolarmıs kafamı kaldırıp tekrr onalra baktım ve yaklasık 200 metre yukseklıkten bana paralel ıcındekı mavı ısıklarını bıle gordugum sekıl olraka ılk ufodan buyuk ve farklı olan bır aracın hıc ses cıkarmadan ıannaılmaz bır hızle kaybolmasını seyrettım 🙂 dunya uzerınde boyle bır teknolojı olmadıgı onlaı gorunce alıyorsun yanı gelıp gıdıyorlar orası kesin gizli bilgiler için ekleyin : https://goo.gl/m0H71T

 38. Mederick

  16 Şubat 2014 at 20:33

  26000 yıl, bir gürz zamanıdır. Biz insanlara, şuur aşaması yapabilmemiz için yaratılışımızdan itibaren 3 tane 26000 yıl zaman tanınmıştır. Her 26000 yılın sonunda ara hasadlar gerçekleştirilmektedir. Fakat Bugünlerde, bize bilinç aşaması yapmamız için tanınan 3 tane 26000 yıllık zamanın üçüncüsünün son zamanlarını yaşamaktayız.
  Birçok düşünür, bu zamanın sonunu belirten tarihler vermektedirler. Fakat Allahımız mümkün olabilecek en çok insanın kurtuluşunun gerçekleşmesi için bu tarihi esnek tutmaktadır.
  Allahın Sistemi, Nizamı Ve Düzeni Değişmezdir Fakat İnsanlarda Da Özgür İrade Vardır Ve İnsan, Kendi İradesiyle Ne Yapması Ve Ne Yapmamasına Kendisi Özgürce Karar Vermektedir.

 39. feriş

  04 Mayıs 2014 at 13:24

  Hemen hemen aynı görùşteyim.Fakat bu uzaylılar nasıl üreyebiliyorlar?(!)

 40. feriş

  04 Mayıs 2014 at 13:32

  Gerçektende çok ilginç bir olaya şahit olmuşsunuz hocam.

 41. Mehmet Tevfik TEMİZTÜRK

  23 Ekim 2014 at 10:09

  MASA yine yanılmıştır… Yorum yapamamıştır… Yarın “Uzaylı UFO’ları Sultanahmet Meydanı’na İnerlerse” Meteoroloji Balonlarıyla ya da renkli meteorlarla karıştıracaklarına da eminim…

 42. Pingback: selam konya | konyalikadir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top