Dünya'dan Haberler

Brezilya’daki sokak protestoları sırasında gözlemlenen UFO!

Brezilya’daki sokak protestoları sırasında gözlemlenen UFO!

Bilindiği üzere, ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada da sıklıkla UFO gözlemleri yapılmakta, dünyadışı zeki yaşama dair sivil ve resmi kişilerce önemli tanıklıklar yasanmakta ve zaman zaman bu gözlemler amatör kameralarla vatandaşlar tarafından fotoğraflanıp, filme alınarak belgelenmektedir. Dünya genelinde yapılan UFO gözlemlerinde çok ciddi artışlar saptanmaktadır.

Haziran ayı ortalarında Brezilya’nın Sao Paulo kentinde başlayan ve yüzbinlerce Brezilyalının katıldığı sokak protestoları sırasında 19 Haziran 2013 tarihinde UFO gözlemi yapılmış ve bu gözlem amatör kameralar tarafından filme alınmıştır..Cismin detaylı olarak incelenmesi ve analizi sonucu görüntüdeki ışıklı cismin kesinlikle montaj olmadığı tespit edilmiştir. Bu cismin gerek hızı gerek yapısı ve gerekse manevra karateristikleri hiç bir şekilde bilinen konvansiyonel araçlarla ve görüntülerle uyuşmadığı ve cismin uydu, venüs, meteoroloji balonu, çin feneri, kus, uçurtma, uçak veya herhangi bir atmosferik fenomen olmadığı tespit edilmiştir.

Önümüzdeki dönemde de UFO gözlemlerinin tüm dünyada ve Türkiye’de çok ciddi bir şekilde artacağını ve 2013-2017 yıllari arasının UFO gözlemleri açısından dönüm noktası olacagını ve artık tüm dünya hükümetlerinin bu konuda saklanan gerçekleri açıklamak zorunda kalacaklarını öngörmekteyiz..

Basınımızın ve kamuoyunun bilgisine önemle sunarız!

Saygılarımızla

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi

3 Comments

3 Comments

  1. yousef

    10 Kasım 2013 at 00:44

    Bu video silinmiş 🙁 gizli bilgiler için ekleyin : https://goo.gl/m0H71T

  2. Pingback: SiriusUFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi RSS Feed

  3. Pingback: simpleNewz - SiriusUFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi RSS Feed for 2021-10-18

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top