Manşet Haberleri

İncirlik Hava Üssünde UFO Görüntülendi!

 İNCİRLİK HAVA ÜSSÜNDE

U F O

GÖRÜNTÜLENDİ!…

Bilindiği üzere, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla UFO gözlemleri yapılmakta, dünyadışı zeki yaşama dair sivil ve resmi kişilerce önemli tanıklıklar yaşanmakta ve zaman zaman bu gözlemler amatör kameralarla vatandaşlarımız tarafından fotoğraflanıp, filme alınarak belgelenmektedir.

Özel bir şirkette iş güvenliği sorumlusu olarak çalışmakta olan K.Rıza Taktakoğlu, 23 Ekim 2013 tarihinde Adana İncirlik hava üssünün hemen yanındaki İncirlik mevkii ile E5 otobanının kesiştiği bölgede görevli olduğu, inşaatı sürmekte olan binanın üzerinde çalışan işçileri gözlemlerken, binanın hemen üzerinde disk şeklinde, havada sessiz bir şekilde asılı duran garip bir cisim farkediyor ve hemen makinasını çıkartarak, cismin ardarda 5 kare fotoğrafını çekiyor…

Kurumumuz tarafından, bu seri fotoğraflar üzerinde özel filtre analizi ve programlarla yapılan her türlü piksel, gölge, ışık, kontrast, negatif… vb incelemede, değerlerin detaylı olarak incelenmesi ve analizleri sonucu, fotoğraflanan cismin kesinlikle montaj olmadığı tespit edilmiştir. Ve cismin kesinlikle venüs, çin feneri, kuş, leke, balon, fotomontaj, ışık yansıması, atmosferik fenomen veya yanılsama gibi açıklanabilir doğal fenomenler olmadığı belirlenmiştir.

Ayrıca cismin karakteristik özelliği, formu, yapısı, manevrası, sessiz olması ve yerçekimini etkisiz kılan biçimde havada asılı durup, daha sonra hızla ortadan kaybolması hiçbir şekilde bilinen konvansiyonel araçlarla ve teknolojilerle uyuşmamaktadır.

Kurumumuz tarafından, fotoğraflardaki cismin kesinlikle “UFO” olduğu tespit edilmiştir…

Türkiye’de son 10 yıldır yapılan ihbar ve gözlemlerdeki artış her yıl %15-20 civarındayken, 2013 yılında yapılan gözlem ve ihbar sayısı, diğer yıllara gore %50 artış göstermiştir. Birkaç hafta içinde Türkiye hava sahasında son 4-5 ay içinde gözlemlenen ve belgelenen UFO’larla ilgili basın açıklaması yapılacaktır.

“UFO Gerçeği” nin dünya hükümetleri tarafından açıklanmasının artık zamanı gelmiştir. İnsanlık için büyük önem taşıyan ve gezegenimizin tarihindeki dönüm noktalarından birini başlatacak olan bu açıklama, dünya tarihinde görülmemiş bir zamanı başlatarak, tüm insanlığı yeni bir bilgi çağına taşıyacak dev bir süreci başlatacaktır..

Basınımızın ve kamuoyunun bilgisine önemle sunarız…

Saygılarımızla

Haktan Akdoğan

Başkan

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi

23 Ekim 2013 Adana / İncirlik hava üssü (Fotoğrafı çeken K.Rıza Taktakoğlu)

IMG_20131003_164413

(Fotoğrafları büyütmek için üzerine tıklayınız)

IMG_20131003_164345
23 Ekim 2013 Adana / İncirlik hava üssü (Fotoğrafı çeken K.Rıza Taktakoğlu)

IMG_20131003_164353
(Fotoğrafları büyütmek için üzerine tıklayınız)

IMG_20131003_164349

23 Ekim 2013 Adana / İncirlik hava üssü (Fotoğrafı çeken K.Rıza Taktakoğlu)

IMG_20131003_164404

(Fotoğrafları büyütmek için üzerine tıklayınız)

16 Comments

16 Comments

 1. muhammet

  01 Aralık 2013 at 08:58

  cokk merak ediyorum bu uzaylı denılen hayat forumları neden bi gorunup bir kayboluyorlar insan bir selam verir biz ilkel insanlara biraz dalga gecer ulan biz tiriliyon kilometre uzaklıktan ışık hızıyla gelelim siz bir karşılama toreni bile hazırlamayın yuhhh diye şaka biryanada bana birisi şu soruya cevap versin andromeda uzaklığı 2.2 milyon ışık yılıdır (ışık yılı: ışığın 1 yılda aldığı yoldur).bu uzaylılar nasıl okadar mesafeyi hiç sıkılmadan gelebiliyorlar yani ikimiloiyon sene

 2. Kürşat

  06 Aralık 2013 at 19:31

  Belkide ışık hızından hızlı gidiyorlardır.

  https://goo.gl/m0H71T

 3. Sedat

  31 Aralık 2013 at 03:09

  Belkide hıza ihtiyaçları bile yok. Boyutlar arası geçiş gibi imkanları olabilir ki bu sayede hıza ihtiyaç kalmaz. Andromeda nereee samanyolu nere. O yüzden düz mantık bakmamak lazım. Bilmem anlatabildim mi 🙂

 4. meraklı qomiser

  06 Mayıs 2014 at 23:01

  https://www.facebook.com/kamilriza?fref=ts

  iddia edilen şahısın hesabı
  doğrumudur ki sorsak bi :))

 5. ali kaya

  18 Mayıs 2014 at 14:58

  acaba bizleri ziyaret eden uzaylılar hep aynı mı? yada başak bir uzaylı formu da aynı sebeple ve aynı yöntemle bizi izliyor mu? ortak bir amaçları mı var?

  http://www.tuhafbilgiler.net

 6. mehmet

  23 Haziran 2014 at 11:07

  ben osmaniye de oturuyorum bunların ışıkları bizim ordan görünüyor akşamları sık sık balkondan seyrediyoruz. sonra hızla kayboluyolar, bazen iki üç ışık birden görünüyo bi ara video sunu çeker yollarım 😀

 7. baha

  01 Temmuz 2014 at 11:58

  farklı ırklar , farklı galaksiler . hepsini filmlerde izlediğimiz griler olarak düşünmeyelim . görünmelerindeki bu artış da umarım birkaç yılda gerçek bi ilişkiye işarettir 🙂

 8. bülent

  09 Temmuz 2014 at 14:53

  yahu bir çoğunuz uzaylılarla iletişim nasıl kurulur?
  gerçek bir ilişki ileride kurulabilir,
  yakında karşımıza çıkacaklar diye kendinizi hırpalıyorsunuz.
  Daha biz şu eşsiz yaratılmış dünyanın nimetlerinden faydalanan insanlar olarak, hoşgörülü ve ötekileştirmeden yaşamayı öğrenemedik ya uzaylı ile ne iletişim kuracağız allasen.komşu komşuya -akraba akrabaya düşman olmuş ki uzaylı dedikleriniz bize gözüküp başına bela mı alacak.

 9. Bay Burun

  10 Temmuz 2014 at 09:53

  var var birileride niye görünmek istemiyorlar bize bilemedim. gerçi görünseler onlarında suyunu çıkarırız. bu insanlar birbirini kırıyor geçiriyor bizi bi keşfederlerse diye gelmiyorlardır belkide. ama bence onlarda dünyada nefes alamıyor yada yaşamsal fonksiyonlarını sürdürebmiyorlar. nasıl ki biz uzayda çıplak halde duramıyorsak.

 10. Moda

  28 Temmuz 2014 at 20:14

  acaba bizleri ziyaret eden uzaylılar hep aynı mı? yada başak bir uzaylı formu da aynı sebeple ve aynı yöntemle bizi izliyor mu?

 11. ata can

  12 Kasım 2014 at 02:25

  inşallah reptilian ırktan değillerdir bir de genelde hava üslerinin ve nükleer santrallerin yakınlarında görülüyorlar zamanında duyduğum bir haberde incirlikte Amerikan nükleer füzeleri var olduğu söyleniyordu

 12. Burun Estetiği

  23 Kasım 2014 at 20:01

  Mutlaka varlar. Zamanı geldiğinde (bilinç düzeyimiz yükseldiğinde) ortaya çıkacaklar.

 13. murat kaşif

  06 Mart 2015 at 04:38

  Selamlar. Muhammet kardeşim çogu şeyi yanlış biliyoruz yada bilmiyoruz acıkcası diyelim 🙂 Okadar yolu ışık hızında bile gelmiyorlar. Öyle olmuş olsa Yolda ölme ihtimalleri cok yuksek 🙂 Sen ben gibi marşa basıp gaza yüklenmiyo ki tuşa basıyo anında atmosferimizde 🙂 Türk emekli bi binbasının kıtabı var ben okudum gerçekten ilgi çekici. Merih’ e nasıl kaçırıldım adıda. Okumanı tavsiye edrim 1950 lerde olan bi olayı yazmıs adam. O donemde anlattıklarını kımse hayal bile edemezdi ama adam düpedüz anlatıyor hayretler içersinde kaldım korkunç bi teknolojiye sahipler ve bizim gibi ibadet ettiklerini modern islamıyet yasadıklarını herkesın bırlıktge calıstıgını hatta ve hatta dunyalarının yani merihin (mars) kutuplarını eriterek dünyalarını geliştirdiklerini falan anlatmış. Samımı yazılmış bi kitapcık Tavsiye ederim 1 bucuk saatimi aldı okumak ama bende derin izler bıraktı. Saygılar.

 14. murat kaşif

  06 Mart 2015 at 04:41

  Katılıyorum ve %100 desteklıyorum. Eşimizi dostumuzu gormek istemıyoruz yerı geliyo bize gorunup kendılerını tahrık mi etsinler durrduk yere 😀

 15. murat kaşif

  06 Mart 2015 at 04:46

  Selamlar. Y ben bi sitede okudum usta bi pisikolog soruyor iletişime geçtiği dunya dısı varlıga senin sordugun soruyu. Oda şu cevabı verıyor; Biz görünüş olarak sizden farklıyız su anda sizle direk iletişime geçersek( Görünürsek) Bizden ürküp korkabilirisiniz. Zamana ihtiyacınız var evriminizi tgamamlayıp bizim gorutumuze ldırıs etmeden varlıpmızı kabul edecek kadar görüş acınızı değiştimeniz lazım şuan görünürsek evriminize müdahelede bulunmuş oluruz buda söz konusu deil evrenseller yasalar var demiş. Sonra kişi tkrar soruyor bi yaratıcıya onanıyormusunuz diyor. Oda Bizim sizlerle iletişime gecmemizdeki temel unsurlardan bıtaneside bu. TAnrı sadec sizi yaratmadı bütün evrenın yaratıcısı birdir aynıdır sizi nasıl yarattıysa bizide o yarattı demiş.
  Saygılar

 16. karın estetiği ankara

  16 Haziran 2015 at 13:10

  bende inanıyorum var olduklarına yer yüzünde yaşayan varsa farklı boyutlar da da yaşayan vardır

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top