Türkiye'den Haberler

Söke’de Görüntülenen UFO!

Bilinmeyen gök cisimleri şaşırtmaya devam ediyor, UFO olarak adlandırılan bilinmeyen gök cisimlerine bir örnek de Söke semalarında görüldü.
Önceki yıllarda Söke’ye bağlı Güllübahçe beldesi, Doğanbey Köyü civarında görüldüğü iddia edilen UFO’lar Söke’ye yeniden dönerken; bilinmeyen gök cismi bu kez Söke merkez mahallelerinden Yenikent sırtlarında görüldü.

Söke’deki UFO bu kez Sökeli yazar Oyhan Hasan Bıldırki tarafından fotoğraflandı. Yoğun bulutların fotoğrafını çekmek isteyen Oyhan Hasan Bıldırki ilk etapta gök cismini fark etmedi.
Evindeki bilgisayarına fotoğraflarını aktarıp, çektiği fotoğraflara bakan Oyhan Hasan Bıldırki, bulutların arasındaki gök cismine anlam veremedi. Gördüklerine inanamadığını ifade eden Sökeli yazar Oyhan Hasan Bıldırki; “Eve geldim. Çektiğim resimleri bilgisayarıma aktarmaya başladım. Bir resimde objektifime takılan UFO’yu gördüm. Hayret ettim.

3 Comments

3 Comments

 1. hüseyin pınar

  20 Aralık 2012 at 13:33

  gece saat 22,000 sıralarında gökyüzünde 3 tane ışıklı cisim üçgen şeklinde duruyorlardı yaklaşık 1 dk sonra 3 ü de ayrı yönlere hareket etti çok ilginçti

 2. M.Rahmi

  25 Aralık 2012 at 23:29

  Yaklaşık 6 yıldır ufo veya değişik gök cisimleri görmemiştim.Bugün Otomobilim ile İzmir Torbalıdan Bornovaya dönerken Ufuk üzerinde hızlı ve sanki bir roketi andıran cisim gördüm.Araç kullandığım için tam odaklanamadım fakat uçak olmadığına hızından ve yaklaşık 10sn sonra kaybolmasından eminim.BU olay tamda otobanın sağ tarafında bulunan sanırım nATO gök araştırma beyaz küre bir yapı yakınlarında olmasıda ilginçti.Ve bugünde Ağrıda da ufo görülmesi de aynı gün olduğunu akşam haberlerden ögrenmis bulunmaktayım.Bu yüzden yazma gereği duydum

 3. umut

  19 Nisan 2014 at 21:50

  iyi günler 19 nisan 2014 cumartesi günü saat 21:39 gibi babamın uzay araç gereçleri dürbünler-teleskoplar ile gökyüzünü inceliyorduk jupitere marsa felan bakıyorduk gözlemimiz bittiği sırada bizim avin arka kısmı daglık dagın arka kısmından dilek feneri gibi birşey çıktıgını gördüm babama söyledim oda geldi dilek feneri felan derken aklıma durbunle bakmak geldi hemen dürbünü elime kaptım baktım üçgen musluklar gibi olan üçgen bir cisim ortasında kızıl bir ışık var dır babama gösterdim oda şaşırdı buraya bir yazmak istedim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top