Genel

SIK SORULAN SORULAR

NEDEN GELİYORLAR?

Evrende, sayısız gezegende yaşam var. Sizden daha az gelişmiş uygarlıklar olduğu gibi sizden çok daha fazla gelişmiş uygarlıklar da var.

Siz hızla gelişmekte olan bir uygarlıksınız. Diğer gezegenlerle ve orada yaşayan varlıklarla ilişki kurmaya hazırlanan bir uygarlıksınız.

Bizler, buraya birçok nedenle geliyoruz. Birincisi, sizin gelişmenizi izleyerek, araştırarak bilgi toplamak ve bu bilgileri kendi uygarlığımız ve tüm evrenin yararına kullanmak için.

Ayrıca, kısa süre içinde yaratacağınız gelişme sizi, evrendeki zeki hayatla tanışacağınız bir seviyeye getirecek. İşte biz sizi bu karşılaşmaya hazırlamak için burdayız.

Bu hızlı gelişme döneminde, çok zorlu dönemler yaşayacaksınız. Bu süreçte, size elimizden geldiği kadar yardım etmek, ve zorlukları elden geldiğince azaltmak için çaba göstereceğiz

Özetlersek, buraya geldik, çünkü,

Evrende gelişen yaşamlar hakkında bilgi topluyoruz,
Sizi evrende zeki hayatla karşılaşmaya hazırlıyoruz.
Bu geçiş döneminde yaşanacak zorluklarda size yardımcı olacağız.

 

NEDEN AÇIKÇA ORTAYA ÇIKMIYORLAR?

Çünkü insanlık henüz bilinç olarak kitlesel karşılaşmalara hazır değil. Saldırgan iç güdülere sahipsiniz Bizi hemen düşman ilan edebiliyorsunuz. Alıştırma için sıklıkla yapılan temaslarda buna çoğunlukla şahit oluyoruz.
Ama güzel olan şu ki bu hızla değişiyor..

Evrendeki yaşayış çok çeşitlidir. Sizse, kendi türünüzü, bilgisizlik nedeniyle bu sonsuz evrende tek sanıyorsunuz. İnsana benzemeyen zeki varlığı kabul etmeye isteksiz görünüyorsunuz. Halbuki evrende insana benzediği gibi, hiç benzemeyen de, zeki, gelişmiş, barış içinde yaşayan varlıklar var.
Ve siz onların görüntüsünü, sırf insana benzemediği için ürkünç bulabilir ve korkabilirsiniz. Yani siz henüz dış görünüşe bakarak hüküm verecek kadar az gelişmiş durumdasınız.

Dünya gezegeni olarak, birbirinizi yemekten vazgeçip hepinizin aynı Tanrı’nın yarattığı insan olduğunu anlayıp, tüm dünyanın ve insanlığın iyiliği için çalışacak kadar gelişmeden, dünya dışı zeki yaşamla karşılaşmanız her şeyi daha da kötü yapacaktır. Devletleriniz, bu görüşmeleri hızla kendi çıkarı için kullanmaya çalışacaktır. Yani aranızda birlik ve bütünlüğü sağlamadan açıkça ortaya çıkmamız mümkün görünmüyor.

Ve bir adım daha ileri giderek, Tanrı’nın tüm evreni sadece insan için yaratmış olmasının ne kadar cahilce bir kibir olduğunu fark edip, evrende birçok yaşamın olabileceğini ve hepimizin de Tanrısı’nın aynı Tanrı olduğunu anlamaya başlamadan, dünya dışı zeki yaşamla karşılaşmak çok zorlaşmaktadır. İnsanoğlu dünyasal düşünceden evrensel düşünceye geçmelidir.

Belki de en önemli konu şu ki; birçok dünya dışı zeki yaşamın, hayata, evrene temel bakışı sizden o kadar farklıdır ki, sizin bunu kavrayabilmeniz, bugünkü haliyle imkansızdır. Sizler sadece kendinize ve kendi düşüncelerinize, anlayış kalıplarınıza uygun olanı algılayabilir ve kabul edebilirsiniz. Bunların tümüyle dışında çok çarpıcı evren ve varlık anlayışları vardır. Kendinizi en inanılmaz, en şaşırtıcı gizemlere hazır kılacak kadar esnek olmalısınız. Bu esnekliği kazandığınızda biz ortaya çıkacağız.

Evrensel sevgi, huzur ve barışı kazanmak için yapacağınız çalışmalardaki başarınıza göre en uygun zamanda açıkça ortaya çıkacağız. Daha önce açıkça ortaya çıkarsak, bu karşılaşmaya henüz hazır olmadığınızdan, doğal evriminize ve özgür iradenize müdahale etmiş oluruz.

Siz hazır olduğunuzda evrende yalnız olmadığınızı tüm insanlığa göstereceğiz. O zaman evrensel bir paylaşma ve dayanışma dönemi başlayacak.

 

İNSANLIKLA TEMAS KURUYORLAR MI? KİMLERLE?

İnsanlıkla temaslarımız tarih boyunca sürdü. Bugün de sürüyor.
Bu temasları, insanlık tarihi boyunca, bizimle ilişki kurabilecek özellikteki az sayıda insanla gerçekleştirdik ve gerçekleştiriyoruz.

Bu temasları birkaç yolla yapıyoruz. Bunlardan biri, telepatik iletişimdir. Bu iletişimi kurduğumuz binlerce insanla görüşmelerimiz sürüyor.

Diğer bir yöntem doğrudan temastır. Dünya gezegenindeki birçok varlıkla bu yolla görüşüyoruz. Onlarla dünya gezegeninde birebir görüştüğümüz gibi, uzay gemilerimize alıp seyahatler yapıyor ve bazı bilgiler aktarıyoruz.

Bir başka yöntem de, sizin rüya diye algıladığınız, astral (enerji) bedeninizle yaptığımız görüşmelerdir.O yüzden binlerce insan rüyalarında bizi ve gemilerimizi görüyor, gemilerimizde seyahat ediyor ve bilgi paylaşıyor.

Amacımız, dünya insanlığını dünya dışı zeki yaşam gerçeğine giderek yakınlaştırmaktır. Bu yüzden birçok insan kardeşimizle yaptığımız görüşmelerde, kendimizi size tanıtmaya çalışıyoruz. Onlar da size deneyimlerini ve aldıkları bilgileri aktarıyorlar. Bu yolla giderek insanlığın bilinci yükseliyor.

Her dil, din ve etnik gruptan insanlarla temas kurabiliyoruz. Biz sadece insanlığı görüyoruz. Bize göre siz de, biz de Tanrı’nın kullarıyız. Hiçbirinizi ayırmıyoruz.
İnsanlığın ve evrenin en yüksek hayrı için çalışma yapan herkesle çalışmaya hazırız.

Hemen her ülkede, telepatik yolla, rüyalar yoluyla ve doğrudan görüşme yoluyla temasta olduğumuz binlerce insan var. Tüm insanlık bizi tanıyıncaya kadar ve evrensel bir tanışma ve anlaşma dönemi gelinceye kadar, bu temaslarımız sürecek.

 

NASIL GELİYORLAR?

Evrenin çeşitli yerlerinden dünyaya gelen varlıklar birçoktur. Bu varlıkların bilgi ve teknoloji düzeyleri çok zengin ve çeşitlidir.

Dünyaya, farklı uygarlıklar, kendi farklı bilgi ve teknolojik imkanları ile geliyorlar. Evrendeki zeki hayat o kadar şaşırtıcı örnekler gösterir ki, bunları hemen kavramak kolay değildir.

Bazı varlıklar ışık hızından çok daha hızlı gidebilen uzay araçları ile buraya kadar gelirler.

Bazıları, kendi uzay-zamanlarından sıçrama yaparak sizin uzay-zaman parçanıza giriş yaparlar ve sizin uzay-zamanınızda birden ortaya çıkarlar.

Bazı varlıklar sizinle aynı boyutta yaşamazlar. Onlar titreşimsel yapısı çok farklı bir başka boyutun içindedir. Ama gelişmiş varlıklar oldukları için bizim boyutumuza titreşimlerini düşürerek odaklanabilirler ve bu boyutta ortaya çıkabilirler.

Bazı varlıkların Dünyaya gelebilmek için uzay araçlarına ihtiyacı varken bazı türlerin buna ihtiyacı yoktur.

Bazı türler, Dünyaya hiç gelmeden kendi gezegenlerinden ya da boyutlarından iletişimi kurup sürdürürler.

Bazı varlıklar, sadece bilimsel olarak değil, ruhsal olarak da o kadar gelişmiştir ki, onlar maddeye tamamen hakim olmuş gibidirler. Dünyaya gelmek onlar için bir an’da gerçekleşebilir.

Özetle evrendeki diğer uygarlıklar, dünyaya, bilimsel ve ruhsal gelişmişliklerine bağlı olarak, birçok değişik yolla gelmektedir.

 

TANRI İNANÇLARI VAR MI?

Elbette Tanrı inancımız var. Tüm evreni yaratan o kudret hepimizin içinde ve onun gücü tüm evreni kaplıyor.

Evrendeki sayısız uygarlık, o kudretin varlığını açıkça anladıktan ve yüreğinde hissettikten sonra gelişmeye başladı.

Sizler de Tanrıyı yüreğinizde hissetmelisiniz. Uzun zamandır tek yönlü olarak gelişiyorsunuz. Sadece bilimsel gelişme yetmez. Ruhsal olarak da gelişmelisiniz.

Bizim sizlerle temaslarımızda anlatmaya çalıştığımız en büyük gerçek budur. Tanrı bir gruba ya da bir gezegene ait değildir. O, tüm evrenin ve evrendeki tüm varlıkların yaratıcısıdır.

O hepimizin içindedir. Bizim bir parçamızdır. Ve o evrenin sonsuzluğunu kaplar. Onu hissettikçe, anladıkça daha da gelişiriz, büyürüz. Tanrının evreninde sonsuzluk yolcuları oluruz.

Tanrı bilincinizin artması gerekiyor. Çünkü biz tanrı bilinciyle yaşıyoruz.

Tanrı hakkındaki anlayışınızı geliştirin. Bir üstadınızın dediği gibi, insanın gelişmişliği tanrı hakkındaki anlayışıyla ölçülür.

Tanrı bildiğimiz ve bilemediğimiz ve asla bilemeyeceğimiz her şeydir. Tanrı içimizdedir. Biz onun bir parçasıyız. Tüm evren ve sonsuzluk onun bir parçasıdır. Ama yine de o tüm bunlardan sonsuzca daha fazladır.

Tanrı hakkındaki anlayışınız genişletin. O zaman bizi daha çabuk kabul edeceksiniz ve buluşmamız hızlanacak.

 

HÜKÜMETLERİN ELİNDE EVRENDE ZEKİ HAYATA DAİR KANITLAR VAR MI?

Evet. Birçok devletin ilgili birimlerinde, dünya dışı zeki yaşamın kanıtı bilgi ve bulgu vardır. Bu kanıtlar sadece bugüne ait değil, tarihiniz boyunca var olan bilgi ve bulgulardan oluşmaktadır.

İnsanlık, dünya dışı zeki yaşamla ilgili kesin kanıtların olduğunu hükümetlerinden duymak istiyor. İnsanlık bunu kaldıracak kadar gelişmiştir.

Yönetimleriniz, bu bilginin tüm sosyal düzeni sarsacağını ve hakim anlayışların etkisinin ortadan kalkacağını ve bir kaos döneminin olabileceğini düşünüyorlar.

Fakat böyle evrensel bir gerçek ilelebet saklanamaz. Biz varız ve hep var olacağız. Sizlerle temasımız artan derinlikle sürecek. Yönetimlerinizin elindeki bilgi ve bulguları halklarıyla paylaşmaları, evrende zeki hayat konusunda büyük bir ilgi ve heyecan patlaması yaratacak. Bu doğrudur. Fakat bu kaosu değil, insanlık ortak değerlerinin hızla bir araya getirileceği, yerel değerlerin hızla yerini evrensel değerlere bırakacağı bir dönemi hızlandıracaktır.

Bu dönem öyle ya da böyle zaten sürmektedir. Yönetimleriniz, ellerindeki bilgi ve bulguyu paylaşarak bu sürece büyük hız kazandırabilirler.

Bunu hep söyledik, yine söylüyoruz. Elinizdeki bilgi ve bulguları halkınızla paylaşın. Korkmayın. O bilgi ve bulguları sizin için ulaşılır hale biz koyduk. İnsanlıkla paylaşın diye, burada olduğumuzu, yakında buluşmanın gerçekleşeceğini bilsinler diye.

Bu sorumluluğu tekrar hatırlatıyoruz. Bilgi paylaşılmak içindir. Biz evrensel bilgileri paylaşmaya geliyoruz. Siz de elinizdeki tüm bilgiyi halkınızla paylaşın ve emin olun ki insanlık hazırdır.

 

MADEM GELİŞMİŞ TEKNOLOJİLERİ VAR, NEDEN DÜNYADAKİ SORUNLARI ÇÖZMÜYORLAR?

Çünkü Evrende “özgür irade yasası” var.
Evrendeki tüm yaşamlar bu yasaya uymak zorundadır. Biz, gezegeninizin ve insanlığın doğal gelişimine müdahale edemeyiz. Sizler evriminizi kendi seçimlerinizle yaratacaksınız.

Eğer insanlık olarak, dünyadışı zeki yaşamla tanışmayı, yardımlaşma ve dayanışma içinde olmayı isterseniz ve buna çaba gösterirseniz, biz yanınızda olacağız.. Ve aslında tarih boyunca birçok kez bunu yaptık. Halen de, sizin farkedemediğiniz düzeyde bu kısmi yardımlarımız sürüyor.

Tüm varlıklar seçtiğini yaşar, niyetine aldığını yaratır. Sizlerde insanlık olarak kendi seçimlerinizin sonuçlarını yaşıyorsunuz. Bunu değiştirmekte sadece sizin elinizde.

Seçimlerinizi, tüm dünyayı, tüm insanlığı, tüm evreni dikkate alacak kadar genişlettiğinizde, biz size yardım etmek için, paylaşma ve dayanışma için
orada olacağız.

Sizde bize ulaştırmak istediğiniz her türlü soru için iletişim‘i kullanabilirsiniz.

56 Comments

56 Comments

 1. hakan

  06 Aralık 2012 at 03:18

  ben böyle şeylere inanmazdım taki 20 gün kadar önce başıma gelen olaya kadar sizin varlıgınızdanda haberim yoktu kimseye anlatamadım 0541 569 32 90 nolu hattan arayın

 2. tülay

  10 Aralık 2012 at 22:31

  Bundan yaklaşık 22 yıl önce içimden garip bir ses ile başladı herşey
  ilk önce kendime inanamadım ve kimseyede anlatamadım çünkü ben bile şaşkındım olay şuydu,içimden bir ses al kalemi yaz demeye başladı ve
  kendime engel olmaya çalıştığım halde o sesse dayanamadım ve kalemi elime aldım ve kaleme gelen bir enerjiyle kalem yazaya başladı ve bu yıllarca sürüyor hatta dün gece bile yazıştık fakat
  ben halen çözemedim bu nedir diye.

 3. heyvda

  24 Aralık 2012 at 14:49

  Henüz,resmi makamlarca kanıtlanmamış olsada; ufolar birçok insan tarafından inanılıyor. etrafta bu kadar bilgi kirliliği varken bide kafamın içinden ses duyuyorum benimle iletişime geçiyorlar, demek. Bu olaya önyargıyla yaklaşan insanlar için safsatadan öteye geçemez.

 4. neco

  25 Aralık 2012 at 17:02

  çandarlıda babamın tesadfen cektigi bir fotoda neoldugunu alayamadıgmız bir nesle var ofoyu nasıl size ilete bilirim?

 5. administrator

  26 Aralık 2012 at 10:00

  fotoyu info@siriusufo.org email adresimize bilgilerinizle birlkte iletirseniz seviniriz..Tskler OFIS
  SIRIUSUFO

 6. ayşe

  27 Aralık 2012 at 17:50

  insanları ya da hayvanları kaçırmaları izinsiz bir şekilde deney yapmaları normal mi? özgür irade ve evrensel yasalar buna ,z,n veriyor mu?

 7. Murat YILMAZ

  21 Ocak 2013 at 10:12

  Tabi ki de veriyor hanım efendi. Onlar bizden daha üstün yaratılar sonuçta. Bizim için iyi olanı, bizden daha iyi bildiklerinizden emin olabilirsiniz(!)

 8. ALPER ÇALIŞKAN

  25 Ocak 2013 at 05:06

  Herşeyden çok merak ederim UFO’ları. Yıllardırda sitenizin ve organizasyonlarınızın takipçisiyim. Bu kadar araştırmama etmeme inanmama rağmen kendi çabalarımla pek bir kanıt bulamadım. Hala da inatla uğraşmaya devam edeceğim. Umarım bir gün iletişime geçme imkanım olur. Umarım bir gün varlıklarını kendi gözlerimle görürüm .

 9. isimsiz

  10 Şubat 2013 at 13:21

  ben de küçükken böyle bi olay yaşadım odama gidiyordum sonra bi ses beni çağırdı hekeze sordum benimi çağıdınız diye kimse beni çağırmamıştı o günden sonrada bana çok garip bir kelime fısıldadılar ama artık duymuyorum bütün bu fısıldadıkları zamanlarda dier sesler bana yankı gibi geliodu bütün yıllar bunun beynimin oynadığı bir oyyun olduğunu düşündüm ve artık o sesleri duymuyorum

 10. MooN

  16 Şubat 2013 at 12:02

  Ufolara Ve Dünya Dışı Varlıga inanmayan o Arkadaşlara Sesleniyorum…

  Bir düşünün Evrende Milyarlarca Galxy Var..
  Biz Sadece Kendi Gücümüzün Yetti Gezegenlere Araştıra bilioruz ve bilgi topluyoruz.
  Peki yaa Teknolojimizin Yetmedigi ve Goremedigmiz Diger Gezegenler ?
  Hadi onuda Pass gectim
  Eski Tarihte Mısırlılar Doneminde İlginc Bilgiler paylasildi Ve o bilgilerde hic bir oynama olmadıgı aciklandi.
  Eski mısırlılar o kadar akılıymıskı Yaptıkları Piramitler Sadece Yildizlara Bakiyor Ve Bu yıldızlar o bildigmiz sıradan yıldızlardan degil.

  Simdiki teknolojimizlen bile bunu yapmak Yani Tam Tamına Yıldıza Dogru Tutrmak Neredeyse imkansızın otesinde

  Yasim 18 Ama bole konuları cok sever araştırım ve bircok elimde dergi gazete video var
  Yani anlicaniz milyarlarca Gezegende Sadece biz yokuz.
  O kadar cok kanıt varki insanlar hangisine inanicanı artık
  anlamıyor.
  bu yüzdende Ufo Lara Vs İnanmiyorlar.
  Artik Bilinc Altiniz acilsin Artik Tek bir yere bakmayin
  Evrende Yanliz degiliz.
  Evren Sadece Bizim icin yaratilmadi
  Bügün nasil dünyamızda Bir cok hayvan türü var
  Denizde yasayan
  Toprak altinda Yasayan
  Havada Yasayan
  Toprak üstünde Yasayan
  Binlerce Varlık var Bunlara İnaniyorsunuzda.
  Peki neden ufolara inanmiyorsunuz ??

 11. ayşenur

  21 Şubat 2013 at 12:32

  way be

 12. sd

  24 Şubat 2013 at 19:17

  ıanaması zor cunku kuranı kerımde başka varlıktan soz edıyor ama bu dunya dışı rabbımın katında bıde dunya uzerınde ama farklı boyutlarda olan

 13. Rock n UFO

  25 Şubat 2013 at 15:39

  Hacı ben böyle şeylerin delisiyim küçüklükten beri hatta o 7 yaşımdan itibaren böyle bir şey yok ya yaklaşk 4 kez ufolarla ilgili şeye şahit oldm ilk 2 sinden %99 eminim. 1. si 7 yaşmda yaz tatillerinde geldgmz köye ve kaldgm evde normal gece saati 8 9 gibi affedrsnz işemeye çkmştm tam sağmda standart gelicek ama ymn ediorm daire şeklinde 3 metre uzagmda ışık vardı sapsarı sadece ışık ama yavaşça diğer evlere dogru ilerliyordu duvarn arksna dgru gidyordu tam anlatılmaz bu da nedense oraya bakmamı saglayn bi his vardı kacabilrdm. hernyse 2. yine köy dicem şans mıdr nedr bu sefer tüm köy şahit oldu diyebilrm %80 flndr yine bi gece vakti size yemn ediyorm aşırı krmzı bi ışık tam elektirikler gittignde ortaya çıktı ve (uçak v.b şeyler sanmayn snradan anladk onlar olmadgnı) yavaşça bağlarn oraya dogru inmeye başladı ve size ymn ediorm evlern 20m yüksegndeydi en fazla herks peşinden gitti bazıları arabyla bile gidicekti ama cogu 3.5 🙂 3. ise bi yaz aksamı oturrkn 3 arkdş saat 00.30 a geliyor lisede otryrz cola feln birden yine elektirik gitti ve gökyüzü mosmor bi şekilde aydnlandı agzm ack kldı herkes htta bu sefer 4-5 tane her biri ayrı tarafta yükselen sarı ışıklar gördk yükselen derken hepsi birbrne yaklasıyor gibydi o an anladmkı tamamdr evrende yalnz deiliz derken 5 dk snra birden hepsi aynı anda drdu ilk bşta meteoraji şeyleri felan sndk snradan 20 dk snra tekrar ilerlemeye bşladılar ve yavaşça tekrar durdktan snra yükselip az bişe görkmye bşldılar snrada kayboldular ve sonuncusuna gelelim o ufoyla alakası yok ama yinede paylaşıyım sizlerle her gece yürüyşeye cıkarz biz arkdşlarla 3-4 kişi işte her gece 12 ye yakn bi göktaşı düşmesi görürüz ymn ederm 10 dk arayla 8 defa kaydgnı biliyrm o günden snra hr gece gökyznu dikkat ediyordm ve oluyordu her zmn 3-4 defa şaka gibi gerçekten ama oluyordu işte 🙂 paylaşmak istediğim bunlar gördüklerimi tam olarak yansıtma olanağım olmadgndan bu kadar anlatabildm ama emin olun yalnız değiliz. 🙂

 14. Tarık

  26 Şubat 2013 at 14:05

  Gerçekten ne yaşadığınızı çok merak ettim. Ben 2 kere çok ciddi şekilde 1 kere de 24 şubat 2013 (3 gün önce) tanık oldum. 1999 İzmir ve 2003 yada 2004 Ağrı illerinde gördüğüm 2 çok ciddi UFO olayı var Sadece Foto ve Video yok ama olayları çizip anlatabilirim. iletişim kurarsan mail tarikvardar@gmail.com dinlemek isterim

 15. Fehmi Asna

  27 Şubat 2013 at 15:17

  Ufoların ne oldukları konusunda tam bilgimiz olmasa da neden geldikleri konusunda yazılanlar doğru olabilir. Ben olaya, dünyadaki yaşamın devamı,insanların evrimleşmesine katkıları açısından bakıyorum ki,ilk insan mağaralarındaki gök cisimlerinin çizimleri,o zamanki şartlarda insanların yapamayacağı anıtların yapılması ve diğer aktarımlarla insanların evrimleşmesine katkı sağladıkları açıktır. Kuran’daki ebabil kuşları diye bahsedilen ufo benzeri yaratıklar olup o zamanın insanlarının anlayacağı dilde sıfatlanmış (ebabil kuşu diye) olabilir. Son olarak meteoru parçalayan ufo da şunu göstermiştir ki, kainat düzenindeki aksiliklere veya kazalara karşı önlem almak için devreye giriyorlar.Hatta, bazı ufoların ışıkları, lazer gibi dünyanın manyetik bozulmalarına karşı düzenleme yaptığı da düşünülebilir ki, çoğu afetlerde görünmüşlerdir. Bu da kuran’da Allah’ın sonradan bazı düzenlemeler yaptırdığını bildiren ayetler var ki, burada ufo ve göremediğimiz veyahutta gördüğümüz halde anlamladıramadığız olaylarla yaşamın devamı sağlanmakta olduğu tezi ağır basıyor. Ha, tabii ki, inanan olacaktır , inanmayan da ! Bu da herkesin özgür düşünme hakkı içine girer. 60 yaşında biri olarak yazma ihtiyacımın nedeni ise , gençlerin görseler de görmeseler de olaylara at gözü ile bakmayıp etraflıca görmeleri, sorgulamaları içindir ki, ancak kendinizi böyle geliştirebilirsiniz. Sabit kalmaktan ziyade komplike olun ki, başarıya ulaşın! Aksi takdirde birilerinin güdümünde hayatınız olacaktır ki,ben zamanında uyanmamanın cefasını da çektim! Gerçi, bizim gençliğimizde bu kadar teknolojik gelişmişlik yoktu, bu da benim mazeretim!

 16. Altuğ Kavuzlu

  09 Mart 2013 at 12:13

  Merhaba arkadaşlar benim başıma hiç böyle şeyler gelmedi ben daha 12 yaşındayım olağan üstü bir şeyle karşılaşmadım ama her zaman ayda 3-4 kez sürekli dejavu yaşıyorum arkadaşlarımla bazen bu konuları konuşuyorum ve beni deli sanıyorlar beni küçümsüyorlar. Sanki ben kendimi başka ırklardan zannediyorum sürekli İspanyolca ya ben zer bir şeyler uydurmak geliyor içimden, çok garip bir şey. Benle aynı fikirleri tartışan kimse yok tanıdıklarımdan, sanki ben bu aileye ait değilim gibi, lütfen büyük birileri bana yol göstersin bazen bu konuları aileme söylüyorum ama onlar bile dalga geçip kafanı bu konulara takma diyorlar sizden yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler…

 17. Fehmi Asna

  12 Mart 2013 at 20:17

  Öncelikle yazından 12 yaşında olamayacağını hissetim. Gırgır da olsa ciddiye alıp cevap vereceğim. Dejavuyu yaşadığnı ima etmen, bu konuda biraz bilgi edindiğine dair izlenim yarattı. Eğer, bazı şeylerin olacağını önceden yaşıyorsan, metafizik konuda ayrıcalığın var demektir. Bu da herkese nasip olan birşey olmadığı gibi müspet bilim bu konulardan çok uzak! Gerçi , bazı ülkelerde bu konuda araştırmalar varsa da yeterince duyurulamamaktadır, ki böylece insanlar da fransız kalmaktadır! Yaşamdan edindiğim bilgilere dayanarak şunu söyleyebilirim. Bazı insanlar zaman ötesine vakıf olabilmektedirler. Bu vasfın ya cinler, ya da melekler tarafından iletildiğine dair söylentiler vardır! Böyle kişilerin hocaya götürülerek olacakları önceden görmesi engellendiği zannedilmektedir. Esas kaynağın ruhsal enerjinin zaman olgusunda muaf olması durumudur ki, tıp dünyası ruhsal enerjiye de uzak kalmıştır. Haklı mazeretleri de ruhsal enerjinin hiçbir zaman bilimsel olarak tespit edilemeyeceğindendir. Zaten edilirse dünyanın sonu gelir! İşte bazı kişilerin ruhsal enerjilerinin ön plana çıkması ile medyumluk bazında güç sahibi olurlar ki, herkesin bugünkü evrim seviyesinde idrak etmeleri henüz mümkün değildir. Bu nedenle zaman kapısını kapatabilen bir hocaya danışacaksın, ya da bu vasfını doğru bir şekilde kullanmaya çalışacak insanlara yardımcı olacaksın, karar senin !

 18. saygin ozkan

  18 Mart 2013 at 23:06

  biz demesi normal bence. KURAN’da da hep biz yarattık biz yaptık gibi terimler gecer…

 19. İsmail Utku Avcık

  25 Mart 2013 at 15:26

  merhaba arkadaşlar bende altuğ arkadaşım gibi 12 yaşındayım hatta sınıf arkadaşıyız 2 mizde uzay konusunda çok meraklıyız. Bende olayları bir kaç kez görüyorum. Ama aynı yerde aynı anda diyemem aynı yerde görüyor olsam bile zaman tarihini tutturuyoramıyorum. Olay oluyor ama zamanlaması cok kötü . Biz arkadaşlarla yakalambaç oynarken beni odaya kilitlediler.(ŞAKA MAKSADI) Bende içimden garip sesler geldi istemeden güldüm yada ağladım. Bunun ne ile ilgili olacağınızı lütfen söyleyiniz ?

 20. emre

  05 Nisan 2013 at 22:45

  1,2 yıl önce kanıtım yok ama çok net ani den çıkan çok parlak bir cisim gördüm gelişi ile gidişi bir oldu ve gözden kayboldu .

 21. yasin

  08 Nisan 2013 at 20:38

  arkadaşlar BEDİÜZZAMAN da şöyle diyor ““Hakikat kat’iyen iktiza eder (kesin gereklilik) ve hikmet yakînen ister ki, zemin gibi, semâvâtın (gökyüzü-uzay) dahi sekeneleri (sakinleri) bulunsun ve zîşuur sekeneleri olsun ve o sekeneler o semâvâta münasip bulunsun. Şeriatin lisanında, pek çok muhtelifü’l-cins (çeşitli cinste) olan o sekenelere “melâike ve ruhaniyat” tesmiye edilir (isimlendirilir).” oda onların varlığına işaret ediyor

 22. deuhfwfuıwehf

  20 Mayıs 2013 at 15:02

  ben ………. yaşındayım vede 4 kez gördüm 1 i sabah 3 ü akşam

 23. çağrı

  03 Haziran 2013 at 14:28

  o alman mıydı yoksa abd nin çok eskiden kendi yaptığı ufo vardı 2. dünya savaşında bir ara o araç uzaya gitmediği halde ona benzer bir aracın uzayda tur attığı görüldü

 24. Sezer

  27 Haziran 2013 at 18:38

  İyide şöyle bir şey var NASA’nın iyilik veya kötülük ama bir şeyler sakladığı aşikar. Bunlar önemli belgeler olmasa saklamazlardı. Bu durumda gerisini siz getirin. Bunlardan biri Ay gizemiyle ilgili peki ya diğerleri… Ayrıca ortadaki kanıtlar inkar edilemez. Bunların 10’u yalan 20’si yalan 30’u yalan 100’ü yalan peki ya hepsi mi? Ayrıca diğer bir sürü kanıtta var.

 25. özkan

  04 Temmuz 2013 at 00:59

  onşarla irtibat kurmanın yolları varmı peki site yöneticileri yada yorum yazanlar bilgisi olan varmı

 26. Asim

  08 Temmuz 2013 at 12:26

  1998’de Bizde Bir Ufo Gördük Bayburt Yukarı Kışlak Köyünde Gece Saatleriydi Kırklar Dağında Gördük Bu Ufoyu Kırmızı,Sarı,Mavi Vb… Işıklar Saçıyordu Döne Döne Geliyordu Bir Süre Durdu Ve Bizi İzledi Döne Döne Ve Ondan Sonra Yavaşça Hareket Etti Ve Ortadan Kayboldu…

 27. semih

  17 Temmuz 2013 at 18:47

  peki dinler hakkında görüşleri neler hangi din doğrudur onuda bir öğrenmek lazım 🙂

 28. İBRAHİM

  22 Temmuz 2013 at 20:16

  TARİH 22.06.2021 HAVA ÇOK SICAK oldundan dışarıya balkona uzanmıştım yıldızları izliyordum o sırada bir şey fark etdim bulutların arasında şimşek çakrken etraf aydınlanır ya aynısı bulutların arasında oldu dikatimi çekti bir kaç dakika o noktaya baktım o sıra ne gördüme inanamadım bir cisim önce uçak sandım ama bir uçak o naoktadaa oo kadar asılı olamazdı helikoper sandım o kadar yükse cıkamaz dedim son olarak aklıma bir şey geldi gök yüzünde asılı olan oh şey aslında bir ufoydu bana göre . ama oh cisim bir anda tek bir nokta iken bir an üç ayrı noktada duruyorlardı göz yanılması dedim başta ama bir anda hareket etmeye başladılar üç gen şeklinde ucuyordular 1 2 dakika yavaş bir şekilde irelediler bir anda öyle bir hızla gitdiler ki gözlerime inanamadım oh sıra telefou çıkarıpp internete ufo görüntüleri yazdım çoğu üç gen şeklinde uçuyordu o sıra evrende insan dan başka canlılarında oldunu fark etdim bizden başka canlılar da yaşıyor bizden dahha üstün teknolojileri var yani bana göre onlar insan oğlunun sahip olduğu aklın binlerce katı .

 29. Doğukan Erdoğan

  29 Temmuz 2013 at 23:14

  arkadaşım yanlış anlama ama söylediğine katılmıyorum… ufo ların ve dünya dışı varlıkların olduğuna inanıyorum daha doğrusu biliyorum çünkü gördüm…”ONLAR BİZDEN DAHA ÜSTÜN YARATIKLAR SONUÇTA” DEMİŞSİN FAKAT KUR-AN’da yazdığı üzere allah(cc) ”insandan daha üstün bir varlık yoktur” diyor…

 30. fuzuli

  11 Ağustos 2013 at 23:54

  Kuran’la niye karşılaştırdın ki şimdi bunu? ikisini bir elden çıkmış mı kabul ediyorsun anlamadım. madem Kuran okuyorsun, cinlerle ilgili ayetlere de bir bakmalısın…

 31. Ümit

  14 Ağustos 2013 at 05:54

  Burdur gölünde dikkatlerini bişeyler çekiyor olmalı. gözlem yapmaya devam ediyorum.

 32. mutlu

  04 Eylül 2013 at 01:05

  Selam herkeze.Gerçekten ufo görmek istiyosanız size yardımcı olim. ama bu istanbul avrupa yakası için geçerli…(diğer illerde bilmiyorum oliyomu ama merakta ediyorum..) Ben başımdan geçen olayları anlatmak istemiyorum o gün şimdi dil bence.. Ama size bilgi vermek istedim. İnanamicanız kadar çok görüldüklerini bilmenizi istedim farkında dilsiniz.. Sadece şunu söglim sabah 4 yada 5.bucuk arası GÖKYÜZÜNE BAKIN.. (dikkatlice bakın yıldızlara doğru)

 33. Emre

  20 Eylül 2013 at 18:14

  Uzayda zeki olmayan canlı türleri varmı? merak ediyorum.

 34. Tuncay

  24 Kasım 2013 at 19:55

  Yanlış biliyon Doğukan Kuranda şöyle geçiyor allah ben sizi bir çok varlıktan üstün kıldım diyor bütün varlıklardan demiyor gizli bilgiler için ekleyin : https://goo.gl/m0H71T

 35. Tuncay

  24 Kasım 2013 at 20:17

  Onlarla İrtibata geçemezsin ancak onlar isterse senle irtibata geçebilir gizli bilgiler için ekleyin : https://goo.gl/m0H71T

 36. Hasan E.

  05 Aralık 2013 at 01:01

  Ben uzaylılara inanan birisiyim. Ancak, Neden hala NASA yada Amerikan Uzay teknolojileri ellerindeki bu UFO’ların teknolojisini kullanmıyor yada kullanamıyor. Hala uzaya çıkmak için roketler kullanıyorlar. Yada UFO teknolojisi ile uçabilen uçaklar yapamıyorlar ?

 37. yusuf

  06 Aralık 2013 at 00:38

  bende seninle ayni durumdayim kardesim

 38. mustafa

  29 Aralık 2013 at 15:01

  Bence teknolojilerini kullanıyorlar bu kesin .amerika bu gemilerı kullanip dünyada istihbarat sağlıyor

 39. Rúzgar

  02 Ocak 2014 at 16:49

  Merhaba Arkadaslar Bende 2 yil Once Bir Ufo Gordum Arkadaslarim Ile Gece 8:30 civarlarinda park ta oturuyorduk ve ufo lar hakkinda konusmaya basladik arkdaslar ile bir tane gorsek diyoduk ve bir anda aniden gokyuzunde bir cisim belirdi onceden ucak sandik sonra giderek Bize Dogru yaklasmaya Basladi Biz de arkadaslarim ile kacmaya basladik ve andien onumuze cikip bir lazer gibi isik gorduk gozlermizi actigimizda her sey bitmisti sonra aile lerimize anlattik tabi dogal olarak bize inanmadilar sizce onlarin bir anda gelmeleri tessaduf mi ?

 40. Emre

  09 Ocak 2014 at 09:50

  evet sana katılıyorum bende 2012 yılında elektirikler kesilmişti ve gök yüzüne baktığımda senindediğin gibi yıldırım çarpıyordu bir tarafı sarı ren gibi orada daire şeklinde gördüm ve üçgen oluşturmuşlardı gidip geliyorlardı

 41. Emre

  09 Ocak 2014 at 09:54

  Uzaylılarla irtibata geçtinizmi hiç

 42. Bora

  29 Ocak 2014 at 13:47

  Bende 1-1,5 ay önce uyuyamıstım.Yaşımda 13 bu arada.Saat Gece 4 4:30 gibi dısardan cok garıp sesler duydum.Sanki Havada birşey duruyor ve o havanın akımı gibi ses ve aynı seviyede ses geliyordu yani cok yakın gibiydi bana.Ne olduguna bakacaktım ama bakmaya 3.5 attım 😀

 43. isimsiz.

  18 Nisan 2014 at 16:53

  Bence uzaylılar var.Sonsuz bir evrende sadece Dünya’da yaşam olması saçma.

 44. tahir

  04 Temmuz 2014 at 00:27

  merhaba arkadaşlar ben 16 yaşında adana’da yaşıyorum bundan 3 veya 2 yıl kadar hastalanmıştım teyzem gilden çkıp hastaneye gidiyorduk hatta optimum outlet var adana’da yeni açılmıştı açılalı daha 1 yıl falan olmamıştı yaz ayıydı neyse taş köprünün üzerinden motorla geçerken ben sarı ve kırmızımsı bir şey gördüm bir düşündüm sonra babama,baba şurdaki sarı bir şey var gördünmü aşağı optimum’un üzerine doğru gidiyor acaba ne olabilr dedim babamda allah deyip balondur dedi ben inanmadım (ufoları biraz arştırdığım için nasıl şeyler olduklarını birazda olsa biliyordum) sonra babama dedim ki baba ufo olmasın dedim babamın cevabı aynen şu oldu saçmalama oğlum balondur yemişsin kafayı ufolarla dedi bide küfür etti ufolara tabi fakat ben inanmadım optimuma doğru süzüldü ve sonra kayboldu acaba ufo olabilirmi bilgi verirseniz memnun olurum .

 45. mert

  14 Temmuz 2014 at 16:44

  merhaba arkadaşlar bundan 10 yıl önce idi evin balkonunda otururken telefon çaldı arkadaşım bana kuzey yani yozgat ili tarafına bakmamı söyledi oda tam kestirememiş ufo mu deilmi diye bana sordu gök yüzünde akşam 22:00 22:30 civarlarında çok parlak sarı yada turuncu gibi ışık gördüm ve oda aynı anda görüyordu havda asılı birşekilde ve 10 dk sonra aniden yok oldu ve bu beni çok şaşırttı tek başımdan geçen ilgiç olay bu ve enteresan olanda bunu herkese sordum kimsede görmemiş başımdan geçen ilgiç olay anlatmak istedim teşekkürler.

 46. Sara

  07 Ekim 2014 at 18:48

  Arkadaşlar bende bir kaç kez böyle olaylarla karşılaştım. Hemen örnek veriyim gökyüzüne bakmaya meraklıyım ve bir yaz akşamı saat akşam 6 sularında gökyüzüne bakarken kırmızı bir cisim yukarı aşşağı sağa sola çarpraz olarak hızlı bir şekilde haraket etti ve bir anda kayboldu. Sonra başka bir akşam bir cisim hızla haraket etti ve bir anda durdu ve sonra kayboldu.

 47. semihcaster

  06 Kasım 2014 at 21:17

  uzaylılar bu bünyada var.çünkü ALLAH büsbüyük bir dünya yaratmış
  yani bu kadar büyük bir dünya içinde tek insanlar olamaz…

 48. utku

  26 Kasım 2014 at 19:19

  yeterince haklısın bazı insanlar uzaylı görünce bu bir mucize diyor ama asıl bu sonzuz uzayda yalnız biz olsaydık bu mucize olurdu

 49. Doğan

  25 Ocak 2015 at 21:35

  Ufolar çok seri hareket kabiliyetine sahipler, birden çok hızlanabiliyorlar, kırbaç ta hızla savrulunca şaklama sesi çıkartıyor, ses duvarını aştığı için oluyor, ufolar birden bu kadar yüksek sürate çıkmalarına rağmen neden ses duvarını aşma patlaması duylmuyor?

 50. Berke

  26 Şubat 2015 at 10:11

  Bundan 4-5 yıl önce hiç unutmam 22 temmuz gecesi ailemle birlikte bahçefe oturuyordum istanbul bahçeşehir
  Bölgesinde oldu bu olay önce camdan 20 belkide 30 tane ışık yansıdı gözüme ilkten dedim ki tem otoyolunum ışıkları cama yansıyor galiba ondan sonra kafamı çevirdiğim anda sayamadığım kadar ışıklar vardı gökyüzünde ve bahçeşehir ıspartakule de ki bir inşaattan yukarı doğru yükselmeye başladılar silivri tarafına doğru gitmektelerdi kameraya kaydetmeye çalıştık ama hiç bir şekilde görünmediler kamerada evin diğer tarafına çıkıp bakmak istedik ortadan kaybolmuşlardı önemli bir bilgi olduğunu düşünüyorum daha önce hiç eşine rastlamadım çünkü

 51. şeyda

  02 Mart 2015 at 20:14

  Arkadaşlar bugün akşam ezanından hemen önce balkona çıkmıştm çok parlak aşırı parlaktı ama yıldıza benziyodu ona bakarken birden ona yaklaşan yanıp sönen minik bi ışık gördüm ama çok netti sonra yıldıza doğru yaklaşıp biraz uzaklaştı ama çok hızlı hareket ediyodu başta uçak sandım ama bu kadar hızlı olamazdı bide yıldıza çok yakındı ve sonra kayboldu…ve bu sabah rüyamda uzaylı gördüm ama çok gerekçiydi önce uzaylıydı . sonra çok güzel bi kız oldu türkçe konuşuyordu parmakları ince uzun çok kibardı ve çok sıcak davrandı bana çok sevdi beni lütfen bu mesajIMA cevap verin kaç aydır gök cisimleri ve uzaylı larla ilgileniyorum yoksa benimle rüya yoluyla mı iletişime geçiyolar kimseye anlatamıyorum sonra dalga geçiyor gülüyor insanlar ama gerçekleri görmezden geliyolar lütfen bi cevap

 52. Meraklı

  07 Mart 2015 at 14:43

  Ya ben uzaylıları çok merak ediyorum, iletişime geçmek de istiyorum gerçekten.Ama yüzyüze değil, yani içimden bir sesin bana ” eline al kalemi şunu yaz, bende cevaplayayım” demesi gibi bir şey olmasını isterdim.İçimde az da olsa korku var ama korkuyu yenmezsek o korku içimizi yiyip bitirebilir.Ben az olan o korkuyu aşmak istiyorum, umarım benimlede iletişime geçerler.Eğer buradaki her şey gerçekse ben buna gönülden inanmak istiyorum..

 53. utku bozkurt

  23 Mayıs 2015 at 14:09

  Doğan bunun nedeni bir çok şey olabilir. farklı bir dünyada bulundukları için farklı malzemeler kullandığı için , ışınlandığı için ve ya yeni bir hız şekli keşvettikleri için bile olabilir. bu canlılar dünyaya kadar geldiler ise bir çok yerlere seyahet etmiş olabilirler .bilim adamları uzayda doğa konununa rağmen ışık hızıdan daha hızlı giden bir şey gözlemlemişler belki de uzaylılardır

 54. Mustafa

  06 Ekim 2015 at 16:00

  uzayda yaşaya canlılar %100 var ama ne tür bir varlık kesin olarak hala belli deil bellide bizemi söylemiyolar anlamıyorum söyleseler de merakmız giderilse eski dönemlerden beri bu varlıklar bize kendilerini gösteriyo nerden biliyo derseniz bazı ressamlarını cizdikleri çok enterasan şöyle altta bir grup insan gökte bir flo ufolar bunu nasıl çizmiş uyduramaz tabiki biyerden görüp iştip de yapmış olmalı gerçekten çok ilginç !

 55. Mustafa

  06 Ekim 2015 at 16:10

  15 Ağustos 1977’de böyle bir sinyal geldi ve 72 saniye sürdü gizli bilgiler için ekleyin : https://goo.gl/m0H71T

 56. muhammed

  13 Ekim 2015 at 23:25

  Uzaylilarla baglantida olan insanlar var mi acaba

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top