Türkiye'den Haberler

Tüm dünyayı ayağa kaldıracak, inkar edilemez olağan üstü UFO ve Uzaylı görüntüleri İstanbul’da filme alındı!

TÜM DÜNYADA BÜYÜK YANKI UYANDIRACAK, İNKAR EDİLEMEZ
OLAĞANÜSTÜ U F O GÖRÜNTÜLERİ İSTANBUL
KUMBURGAZ’DA FİLME ALINDI!

İstanbul Kumburgaz’da 2007 yazında (TÜBİTAK’ın da analiz sonucunu UFO olarak rapor ettiği görüntüler) olduğu gibi, bu defa Mayıs-Eylül 2008 arası, 4 ay boyunca değişik zamanlarda olağanüstü UFO görüntüleri filme alınmıştır.

Kumburgaz Yenikent sitesi sakinleri tarafından da gözlemlenen ve şahit olunan, site bekçisi Yalçın Yalman tarafından 2.5 saate yakın süreyle filme alınan bu cisimler şimdiye kadar; Dünya’da çekilmiş ‘en yakın ve en önemli görüntüler’ olma özelliğini taşımaktadır. Tüm Dünya’da büyük yankı uyandıracak ve Dünya UFO literatürüne “en önemli UFO görüntüleri” olarak geçecek olan ve uzaylıların UFO’larla gezegenimizi ziyaret ettiklerini ‘inkar edilemeyecek’ şekilde gözler önüne seren bu “OLAĞANÜSTÜ” görüntülerde, UFO’ların fiziksel formları ve metalik yüzeyleri ve maddesel yapıları çok net bir biçimde görülmektedir. Aynı zamanda, bu görüntülerin bazılarında UFO’ların içinde bulunan varlıkların silüetleri de belirgin bir biçimde görülmektedir.

Kurumumuz, Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi’mizin Bilim Kurulu yetkililerince çok detaylı inceleme ve analizlerden geçen bu görüntülerin hiçbir şekilde montaj, maket, kurgu, video efekti veya animasyon olmadığı ve görüntülerdeki ışıklı cisimlerin fiziksel yapıya sahip, maddesel formları olan ve inanılmaz teknolojiler sergileyen cisimler olduğu sonucuna varılmıştır.

Bu cisimlerin, kesinlikle uçak, helikopter, uydu, metereoloji balonu, çin feneri, ateş topu, meteor, venüs, mars, atmosferik fenomen…vb kategorilerine girmediği ve “UFO” oldukları kesinlik kazanmıştır.

Video’nun Snapshot’ları için TIKLAYINIZ

Bilindiği üzere, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla UFO gözlemleri yapılmakta, dünyadışı yaşama dair sivil ve resmi kişilerce önemli tanıklıklar yaşanmakta ve zaman zaman bu gözlemler amatör kameralarla vatandaşlarımız tarafından filme alınmaktadır.

Kurumumuza 2008 yılının ilk 9 ayında yapılan UFO ihbar sayısı toplam 367 olup, bu ihbarlardan 74 tanesi belgelenmiştir. 74 belgeli ihbardan 8 tanesi video, 66 tanesi digital fotoğraftır.

İhbarların yapıldığı bölgeler; İstanbul ve çevresi, Antalya, Alanya, Ordu, Samsun, Denizli, İzmir ve çevresi, Aksaray, Afyon, Rize, Altınoluk, Erzurum, Konya, Kastamonu, Bilecik- Bozyüğük, Çanakkale, Adıyaman, Ankara ve Uşak’tır..

Kurumumuz tarafından yapılan detaylı incelemeler sonucunda kaydedilen 8 video’dan 2 tanesi ile, 66 fotoğraftan 11 tanesinin “UFO” olduğu tespit edilmiştir. Diğerlerinin ise; yanılsama, leke, kuş, venüs, ışık yansıması gibi doğal fenomenler olduğu belirlenmiştir…

Son olarak , Vatikan Gözlemevi Müdürü Rahip Jose Gabriel Funes’in 12 Mayıs 2008 de yaptığı; “Evet UFO’lar vardır, onlarda Tanrı’nın yaratımlarıdır ve bu, dinimize aykırı değildir..” açıklaması dikkat çekicidir..Hemen ardından 13 Mayıs 2008’de bu defa İngiltere Savunma Bakanlığı 25 yıldır gizledikleri 1700 UFO dosyasını halka açmıştır. Daha sonra Ağustos 2008’de bu defa, Ay’da yürüyen Apollo 14 Astronotu Dr.Edgar Mitchell NASA’nın UFO’lar konusunda 60 yıldır yalan söylediğini ve Astronotlarında uzay uçuşlarında birçok defa UFO’larla karşılaştıklarını BBC’ye verdiği özel röportajla açıklamış ve bu önemli açıklama tüm Dünya’da haber olmuştur.

Ufoloji konusunda artık dünyanın en önemli üniversitelerinde araştırma birimleri kurulmakta ayrıca üst düzey askeri ve sivil yetkililer, astronotlar, senatörler, bilimadamları, askeri kuvvet komutanları, albaylar, generaller, savaş uçağı pilotları, radar operatörleri, CIA ve FBI gibi gizli servis üst düzey yetkilileri, savunma bakanlığı yetkilileri UFO’larla ilgili ele geçen kanıtları ve belgeleri halkın bilgisine sunarak artık açıkça itiraflarda bulunmaktadırlar.

“UFO Gerçeği” nin dünya hükümetleri tarafından açıklanmasının artık zamanı gelmiştir. İnsanlık için son derece büyük önem taşıyan ve gezegenimizin tarihindeki dönüm noktalarından birini başlatacak olan bu açıklama, dünya tarihinde görülmemiş bir zamanı başlatarak tüm dünya insanlığını bir araya getirerek, dünyalı kimliğine geçip, gezegenimizde yeni bir barış, birlik ve beraberlik bilinci doğuracağına ve tüm insanlığı galaksiler arası bir iletişim ve bilgi çağına taşıyacak dev bir süreci başlatacağına inanıyoruz..

Gezegenimizdeki ekolojik, ekonomik, sosyal, enerji, sağlık ve küresel ısınma sorunlarının ve değişimin giderek kronikleştiği bu zor dönemlerde, resmi makamlarımızın UFO gerçeğinin ifşaatı ile ilgili gerekli adımları ivedilikle atması zaruri hale gelmektedir.

Kamuoyumuzun bilgisine sunulur…

Saygılarımızla…
Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top