Kategoriler

Yararlı Siteler

UFOstore

HobbyCholic

UFOcircle

UFO İfşaat Kampanyası

X Dergisi

Dünya UFO Günü

Uzayyolu.net 2014 te kurulan tamamen gönüllü editör ve yazarlardan oluşan Uzay ve Bilim Teknik konularını araştıran bir web platformudur.
Amacımız, Astronomi ve Uzay konularını ülkemiz insanları ile paylaşarak bu konular üzerine algı sistemini güçlendirmek. Uzay fenomenlerinden olan UFO konularını da baz alarak oluşturduğumuz
bu plarformda Dünya’nın özellikle ABD’nin sakladığı Gizli görsel ve metin belgelerini ifşaa ederek “Bilgi Özgür Kalmalı” misyonumuzu devam ettirme hedefindeyiz.

“UFO” konusu ülkemizde daha yeni yeni açıklığına kavuşurken bundan seneler öncesi ABD’deki üniversitelerde Ufoloji konuları yer almaktaydı. Ülkemizdeki muhafazakar kesimlerin çokluğu nedeniyle Bilim konulardan geri kalan ülkemiz UFO
fenomeni, bilinmezi konusunda bilinç olarak ne yazık ki diğer ülkelerden hala geri kalmıştır.

Gizli istihbarat birimlerinin bu konuda çeşitli kriz masaları yada araştırma toplulukları olsada yeteri kadar bilgi rapor edilmiyor ve kayıt edilemiyor.
Uzayyolu.net olarak tüm bu gizli bilgileri ve belgeleri halkımızın, toplumumuz için kolektif bilince hizmet ederek yaymaya çalışmaktayız.

Bizlere her türlü soru, sorun, görüş veya raporlarınızı iletmek için info[at]uzayyolu.net mail adresini kullanabilirsiniz.

Teşekkürler