Türkiye'den Haberler

UFO Müzesi Capitol Alışveriş Merkezinde

UFO Müze ve Sergisi 01- 15 Ekim 2009 Tarihleri Arasında İstanbul Capitol Alışveriş Merkezinde hizmet verecektir.

Müzemiz 10:00 -22:00 saatleri arasında ücretsiz hizmet vermekte olup tüm halkımız davetlidir.

Capitol Alışveriş Hizmetleri Tic. A.Ş
Adres: Mahir Iz Caddesi Altunizade 34662 ÜSKÜDAR / ISTANBUL

Bilgi için info@siriusufo.org

“ULUSLARARASI U F O MÜZESİ ve SERGİSİ”
01 EKİM 2009 İSTANBUL’DA AÇILDI!

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi tarafından Altünizade CAPİTOL Alışveriş Merkezi’nde kurulan ve bugün saat 13:30’da basınımızın ve halkımızın katılımıyla Haktan Akdoğan tarafından açılışı yapılan “Sirius Uluslararası U F O Müze ve Sergisi ” tüm Dünyada bu konuyla ilgili araştırma yapan yüzlerce kurum ve kuruluşun data ve arşiviyle de desteklenen bir Projedir.

“ U F O Müzesi ve Sergisi” nde; Eski Çağlardan günümüze birçok UFO olayları ve yakın karşılaşmalar, Gizlenen NASA dosyası, Ekin Çemberleri, düşen UFO olayları, Kaçırılmalar, Gizli Üsler - 51. bölge …. vb tüm UFO Fenomeni ve dünyadışı varlıklarla ilgili bilgiler, binlerce fotoğraf, resmi raporlar, gizli belgeler ve video görüntüleri halkın bilgisine sunulmaktadır…

Ayrıca yakın gözlem raporlarına göre hazırlanmış özel ‘UFO ve Uzaylı Varlık Türleri’ ile ‘Uzaylı Otopsisi’ ve ‘Kaçırılma Olayı’ maket modellerle ve canlandırmalarla sergilenmektedir… Sergi Ekim ayı boyunca açık olacak ve ücretsiz olarak hizmet verecektir…

Bu önemli projenin amacı ; İnsanoğlunun evrimini ve gelişimini yakından ilgilendiren “Evrende Zeki Yaşam ve UFO Gerçeği” konusunun tanıtılmasına, halkımızın ve yerli yabancı tüm ziyaretçilerin bu konuda bilgilenmesine ve bilinçlenmesine katkıda bulunmaktır. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan bilgiler ve görsel datalar, UFO Gerçeği ve Dünyadışı Zeki Yaşam’ın kanıtlarını 7’den 70’e tüm dünya insanına sunarak hizmet vermektir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top