“BİRLEŞİK BİR DÜNYA ve BİRLEŞİK BİR İNSANLIK İÇİN”..
“DÜNYA UFO İFŞAAT KAMPANYASI”

Kampanya

“UFO İfşaat Kampanyası” kar amacı gütmeyen, dünya çapında bir kampanyadır. Kampanyanın ana amacı, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nun, UFO’lar/Dünyadışı Canlıların yeryüzündeki varlığına ilişkin olarak, kamuoyuna açık bir oturum düzenlemesini sağlamaktır. Ayrıca, yine Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nun, bu konularla bağlantılı olarak, dünyaya açıklandığı takdirde küresel çevre vb. sorunlara çözüm getirecek ileri enerji ve sevk sistemlerine ilişkin,  kamuoyuna açık oturumlar düzenlemesini temin etmek de kampanya amaçları arasındadır.

Bugüne kadar bütün dünyada silahlı kuvvetlerin her branşından, çeşitli kuruluşlardan ve ülkelerden binlerce tanık kayda geçirilmiştir. Tanıkların ifadelerinin ciddiyetinin yanısıra, resmi devlet dökümanları ve diğer kanıtlar, dünyadışı yaşam formlarına, UFO’lara ve bu araçlar üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen ileri enerji ve sevk sistemlerine ilişkin gerçeği, hiçbir kuşkuya yer bırakmayacak şekilde ortaya koymaktadır.

Tüm kanıtlar, dünyadışı uygarlıkların, nükleer nitelikli veya uzaya konuşlandırılmış silah sistemlerimiz ve dünyada süregelen savaşlar konusunda son derece büyük bir endişe taşıdıklarını göstermektedir. Uzay boşluğunu başka uygarlıklarla da paylaşıyor olmamız dolayısıyla, uzun zamandır örtbas edilen bu bilginin insanlığa açıklanması kritik bir öneme sahip bulunmaktadır.

Bu bilginin ifşa edilmesi, insanlık tarihinin en heyecanlı ve etkileyici anı olacaktır. İnanıyoruz ki, UFO gerçeğinin dünyaya açıklanması, dünya tarihinde benzeri görülmemiş, yepyeni bir çağın başlangıç noktasını oluşturacaktır. Bu açıklama aynı zamanda tüm insanlığı yeni bir barış ve kardeşlik ruhu ile biraraya getirerek, insanoğlunu galaksilerarası iletişim ve bilgelik devrine taşıyacak yepyeni bir süreci başlatacaktır.

Birleşmiş Milletler’in, eksiksiz, açık ve güvenilir bir açıklamanın bir an önce yapılabilmesini sağlamak üzere, tüm tanıkların yeminli ifade vermelerine olanak sağlayacak adımları ivedilikle atması gerekmektedir. Birleşmiş Milletler’in bu kritik misyonu insanlık adına üstlenmesini bekliyoruz.

“Dünya UFO İfşaat Kampanyası” ile, dünya hükümetlerinin UFO/Dünyadışı Canlılar konusu üzerindeki gizlilik perdesini kaldırmalarını ve gerçeği açıklamalarını tek ses halinde talep eden milyonlarca UFO meraklısının ve Ufoloji aktivistlerinin imzalarını toplamayı hedefliyoruz.

Dünya çapında gerçekleşecek büyük bir katılım ile, yetkililerin dikkatini bu konuya çekmeyi ve Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nun, UFO’lar ve Dünyadışı Canlıların yeryüzündeki varlığına ilişkin açık ve hiçbir gizlilik içermeyen oturumlar düzenlemesini sağlamayı amaçlıyoruz.

 

Adı Soyadı * :
Kıta :
Doğum Tarihi:
Ulke * :
E-Mail * :
 
 
872 Kişi Olduk ...

Ad SoyadKıtaÜlke
Fusun öztürk Europe Turkey
Ahmet Emre Ceylan Asia Turkey
Onur ERDEMİR Asia Turkey
NAZIM ELDEMiR Europe Cyprus
UĞUR KIRÇIL - Turkey
HASAN GÜLDİKEN Europe Turkey
MURAT TİRYAKİ Asia Turkey
Arzu Gerçek Uzun Europe Turkey
Seda AKKILIÇ Europe Turkey
mehmet ali çakan Asia Turkey
volga serin süleymanoğlu Europe Turkey
Umut biçer Europe Turkey
Nazile Haqverdiyeva Asia Azerbaijan
ibrahim Ararbay Europe Germany
ergüder demir Asia Turkey
mehmet Asia Turkmenistan
çağrı aykaş - Turkey
Kenan aküzüm Europe Turkey
emre sener - Turkey
Burcu Dikici Asia Turkmenistan


 italiano deutsch espanol turkce english portuguese russian francais siriusufo.org mail adress