“BİRLEŞİK BİR DÜNYA ve BİRLEŞİK BİR İNSANLIK İÇİN”..
“DÜNYA UFO İFŞAAT KAMPANYASI”

Misyon ve Vizyon

“Dünyanın her yerinde, Tanımlanamayan Uçan Cisimlere ve dünyadışı kaynaklı olaylara ve projelere tanıklık etmiş sayısız askeri personel, devlet görevlisi ve diğer tanıkların kayıtlara geçirilen ifadeleri, gezegenimiz ve çevresindeki UFO/Dünyadışı Canlıların mevcudiyetini açıkça ortaya koymaktadır.

İfadeler ve kanıtlar, birçok olayda bu araçların radarda izlendiğini, yeryüzüne indiklerini ya da düştüklerini, enkazların yetkililerce götürülerek özel projeler kapsamında uzmanlarca incelendiğini kanıtlamaktadır. Kayda alınan bu ifadeler, aralarında UFO/Dünyadışı Canlılara ilişkin olaylara, UFO’larla bağlantılı devlet projeleri ile gizli faaliyetlere ve geriye-mühendisliğe (eldeki materyali analiz ederek niteliğini tesbit eden mühendislik alanı) dayalı enerji ve sevk sistemleri projelerine tanıklık eden “Çok Gizli” kleransa sahip yetkililerin de bulunduğu binlerce tanığa aittir.

Dünyada yaşayan herkesin bu kritik konuya ilişkin olarak gerçeği bilme hakkına sahip bulunduğunun, bu hakkın kimsenin elinden alınamayacağının ve bu konunun etrafındaki gizlilik perdesinin artık kaldırılma zamanının geldiğinin idraki büyük önem taşımaktadır.

Bu husus, insanoğlunun yeni bir bilince ulaşması, dünya barışının sağlanması ve tek bir küresel toplum olarak gelişimini sürdürmesi bakımından son derece önemlidir.

Dünyadışı kaynaklı teknolojilerin kamuoyuna açıklanması, gezegenimizi tehdit eden çevresel sorunlara çözüm getirecektir. Bu ileri düzeydeki teknolojilerin açığa çıkması, mevcut enerji üretim ve sevk sistemlerimizin yerlerini alarak, yeryüzünde, çevre kirliliği, enerji darboğazı ya da küresel ısınma gibi sorunlardan arınmış güçlü bir uygarlığın oluşumuna imkan verecektir.

UFO realitesinin dünyaya ilan edilmesi, gerek gezegenimiz ve dünya insanlığı, gerekse çevre, dünya barışı, fakirlik ve insanoğlunun geleceği için benzeri görülmemiş fayda ve fırsatlar sağlayacaktır. Bugüne kadar kayda geçirilen, görevdeki ya da eski askeri personel, istihbaratçılar, havacılar, kule görevlileri, polisler, bilimadamları ve diğer tanıklar, Birleşmiş Milletler oturumlarında ifade vermek üzere çağrıldıklarında artık kendilerini gizlemeyeceklerdir.

BİZLER BU GEZEGENİN HALKI OLARAK “DÜNYA UFO İFŞAATI KAMPANYASI” ARACILIĞIYLA BİRLEŞMİŞ MİLLETLER GENEL KURULU’NU; - Dünyadaki ve dünya çevresindeki UFO/Dünyadışı Canlılar mevcudiyeti hakkında ve, - Kamuoyuna açıklandığında küresel çevre sorunları ile dünyamızı tehdit eden diğer sorunlara çözüm getirecek olan dünyadışı kaynaklı ileri enerji ve sevk sistemleri ile ilgili olarak, kamuoyuna açık oturumlar düzenlemeye ÇAĞIRIYORUZ.

 

Adı Soyadı * :
Kıta :
Doğum Tarihi:
Ulke * :
E-Mail * :
 
 
872 Kişi Olduk ...

Ad SoyadKıtaÜlke
Fusun öztürk Europe Turkey
Ahmet Emre Ceylan Asia Turkey
Onur ERDEMİR Asia Turkey
NAZIM ELDEMiR Europe Cyprus
UĞUR KIRÇIL - Turkey
HASAN GÜLDİKEN Europe Turkey
MURAT TİRYAKİ Asia Turkey
Arzu Gerçek Uzun Europe Turkey
Seda AKKILIÇ Europe Turkey
mehmet ali çakan Asia Turkey
volga serin süleymanoğlu Europe Turkey
Umut biçer Europe Turkey
Nazile Haqverdiyeva Asia Azerbaijan
ibrahim Ararbay Europe Germany
ergüder demir Asia Turkey
mehmet Asia Turkmenistan
çağrı aykaş - Turkey
Kenan aküzüm Europe Turkey
emre sener - Turkey
Burcu Dikici Asia Turkmenistan


 italiano deutsch espanol turkce english portuguese russian francais siriusufo.org mail adress