Yakın Temas

YAKIN TEMAS- DR. DANIEL FRY - ABD


Crescent Mühendislik Şirketi’nin ikinci başkanı ve Atlas roketlerine yönelik pek çok aracın geliştirildiği araştırma departmanının şefi olan bilimadamı Dr. Daniel W. Fry aslen bir roket mühendisidir. Fry, daha önce, deneysel roket sistemini yerleştirmek üzere New Mexico, White Sands’te bulunan ve Amerikan Hükümeti’nin sözleşmeli firması olan Aerojet General Şirketi’nde de çalışmıştır.

Fry’ın uzaylılarla olan ilk teması White Sands’te, 4 Temmuz 1949’da gerçekleşmiştir. O gece geleneksel havai fişek gösterilerini izlemek üzere bineceği şehir otobüsünü kaçırınca, çölde gezintiye çıkan Fry, tam bu sırada yıldız gibi bir şeyin alçalarak indiğini görmüştür.

Kısa bir süre sonra, bu küre biçimindeki metalik obje çölün üzerine, Fry’ın yaklaşık 20 m. ilerisine indi. Fry onun ne olduğuna bakmak için yaklaştığında, oradaki biri ona geminin sıcak omurgasından uzak durmasını söyledi. Ses Fry’ı sakinleştirmişti. “A-lan” adındaki bu dünyadışı varlık kendisiyle telepatik olarak temas kurmuştu. Araç, dünyanın yörüngesinde hava örnekleri toplayan bir ana gemi tarafından uzaktan kontrol edilmekteydi.

A-lan, dünyalı adamı araca davet ederek New York üzerinde saatte 8.000 millik bir hızla bir süre uçtuktan sonra geri dönmüş, tekrar görüşmek için sözleştikten sonra, Fry çöle geri döndüklerinde araçtan inmiştir. Fry’a gezinti sırasında, uzay felsefesinin, insan toplumunu anlamadığına dair bir konuşma yapan A-lan, kendilerinin çok önceden dünyadan başka bir gezegene göçen bir toplumun soyundan geldiklerini belirtmiştir.

A-lan, kendi insanlarının herhangi bir gezegende yaşamadığını, devamlı olarak büyük uzay gemilerinde uzayda dolaştıklarını söylemekteydi. Atalarının çok zaman önce dünyadan göç eden, yüksek teknolojili bir uygarlık olan Atlantis ve Lemuria insanlarından olduğunu söyleyen A-lan, onların teknolojilerinin kendilerini yok etmemesi için dünyayı terk ettiklerini bildirmiş ve kendilerinin bu hikayenin tekrarlanmaması için dünyaya geldiklerini söylemiştir.

A-lan’ın daha fazla bilgi aktardığı ikinci teması 28 Nisan 1954’de Fry’ın Oregon dağındaki evinde gerçekleşmiştir. Fry’a “çocuklarınızın ve torunlarınızın geleceği tamamen size bağlı” diyen A-lan, dünyadaki teknik ve maddesel bilimin, manevi gelişimin önünde olduğunu vurgulamış ve maneviyat yükselmediği sürece, dünya uygarlıklarının çökebileceğini bildirmiştir.

Daniel Fry’ın açıklamaları, kamuoyunda büyük yankılar uyandırmıştır. Fry, temaslar sırasında aldığı bilgileri ve analizleri yapılmış gerçekliliği kanıtlanmış fotoğrafları “The White Sands Incident (White Sands Olayı)” ve “A-lan’s Message to Mankind (A-lan’ın İnsanlığa Mesajı)” adlı iki eserinde toplamıştır.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top