Sümerler

ZECHARIA SITCHIN (Sümerolog-Bilimadamı)

Sitchin’in çalışmalarında biyokimyasal araştırmalar özel bir yer tutar. Bütün DNA yapımız zaman ayarlı bir kapsül gibidir. Orijinal olarak programlandığımızda temel DNA yapımız bir çift heliks sarmalla sınırlıydı. Şu anki gibi fonksiyon görmemizi sağlayan tetikleme mekanizması yıldızlardan gelen radyasyon tarafından etkilenmiştir. Biz şimdi; merkezi galaksimiz çevresindeki yörüngede galaksinin merkezinden ve diğer yıldız sistemlerinden gelen radyo frekanslarının bize yeni bilgiler ilettiği bir yerdeyiz. Sitchin’e göre bu bilgilerin gönderilmesi 12’nci Gezegen’in sonraki gelişiyle rastlaşıyor. Hükümetin bir ‘Özgürlük Uzay Laboratuvarı ‘ inşa etme çabası Nibiru’nun yerini kesinleştirmeyi amaçlamaktadır.

Büyük soru tabii ki, Tanrılar sandığımız bu varlıkların hakkımızda şimdi ne düşüneceğidir. Geçmişte bizlere onların sahip olduğu güçler bahşedilmemişti, ama binlerce yıllık genetik seleksiyon sonucunda bazı bakımlardan Tanrılar gibi olduk. Antik dillerin pek çoğu deşifre edildi ve 22 İbranice mektubun ışık üretici sistemler üzerine bilgi içerdiği bulundu. Torodial kuvvet alanları, fibonacci serileri, fraktaller ve açık topolojik vektör alanları matematik diliyle açıklanmış durumda. Yıldız tarlaları gece gökyüzündeki rastgele ışık noktalarından daha çok bilgisayar çıktıları gibi görünmeye başladılar. Eğer Sitchin’in kesinlikle tamamladığı birşey varsa o da, insanoğlunun hayalgücünü genişletmek oldu. Atlantis ve Lemurya’nın efsanevi kültürleri artık fantastik değil ama diğer ırkların Dünya gezegeninde hayatta kalabilme çabaları olarak görünüyor. SETI Projesi (hükümetin dünya dışı zeka için resmi araştırma projesi) iptal edildi ve sonra özel bir şirketler konsorsiyumu tarafından tekrar harekete geçirildi. Mars’a en son gönderilen insansız araç tümüyle kayboldu. Bu gizemlere verilen cevaplar; gezegenimizi geçmişte pekçok kere olduğu gibi bir başka ırkın ziyaret edeceği hakkındaki kanıtlarla karşılaştırıldığında tatmin edici değil. Hatırlayın, Dünya’nın Güneş etrafında dönmesi bir yıl almaktadır. Sitchin’e göre Nibiru için ise bu süre 3600 yıldır. Bu nedenle, Nibirulular için 1 yıl 3600 Dünya yılına denktir. O , bizi, insanoğlu ırkını, yaratıcılarımızın dönüşüne hazırlamak için bütün araştırmasını tamamladığını söylüyor. Zekeriya Sitchin’in çalışmaları, şüphesiz, günümüze kadar elde edilebilmiş en akıl zorlayıcı kozmoloji. Ayrıca, akademik olarak da değiştirilemez görünüyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

SiriusUFO | © 2017

To Top